Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie.  (Read 7095 times)
Leucis Colibone
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« on: October 10, 2013, 02:56:52 PM »

1. Leucis Colibone@azghot, poziom 60, Great Weapon Fighter/Mistrz Broni Dwuręcznej.

2. Tobiasz, lat 25. Doświadczenia z mmorpg ograniczają się tylko i wyłącznie do Neverwinter. Próbowałem grać kilkoma innymi klasami, ale jedynie GWF przypadł mi do gustu, a sama gra tą klasą sprawia mi sporą przyjemność. Ogólnie gry online nie są mi strasznie obce. Grywałem i nadal grywam w Battlefielda 3, World of Tanks i nieśmiało raczkuję w War Thunder. Gry RPG PvE również przewałkowałem, ale chyba ograniczałem się do większych i bardziej znanych tytułów typu Dungeon Siege, Neverwinter Nights, Dragon Age i innych pierdółek.  ::) Ściągnęła mnie tutaj użytkowniczka, która ma rzekomo 7 lat doświadczenia i uważa się za pro gracza.  ;D Miała (nie)przyjemność grania ze mną, a tutaj zwie się Senethiel. Interesuję się historią (głównie IIWŚ), filmami, muzyką, a nawet czytam książki.

3. Potwierdzam przeczytanie Kodeksu Twierdzy i Zasad Rekrutacji, treść zrozumiałem i akceptuję.

Proszę o przyjęcie do grona Oddziału Twierdzy (Neverwinter).
Senethiel
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 340


Wiewióreczka


« Reply #1 on: October 10, 2013, 04:47:13 PM »

Ściągnęła mnie tutaj użytkowniczka, która ma rzekomo 7 lat doświadczenia i uważa się za pro gracza.
A Ty zawsze będziesz tylko maleńkim noobem, jakieś 100 kroków za mną ;D

Oczywiście jestem ZA, nie tylko dlatego, że wiesz o mnie różne, paskudne rzeczy ::)
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #2 on: October 10, 2013, 06:31:25 PM »

<PYK> Zostałeś zaaprobowany.

;P
Leucis Colibone
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #3 on: October 10, 2013, 07:59:45 PM »

Cieszę się. Mam nadzieję, że gildia w Never się rozrośnie. :P
Urendir
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 278



« Reply #4 on: October 11, 2013, 09:21:50 PM »

No to tylko polować na przyjmujących ingame, ja popoluje na Ciebie.
Pages: [1]
  Print