Poll
Question: Na który serwer się przenosimy?  (Voting closed: August 26, 2015, 11:41:21 PM)
Laurelin (EN-RP) - 27 (47.4%)
Evernight (EN) - 17 (29.8%)
Obojętne - 13 (22.8%)
Total Voters: 57

Pages: 1 [2] 3 4 ... 21
  Print  
Autor Topic: NA KTÓRY SERWER SIĘ PRZENOSIMY - LAURELIN  (Read 94223 times)
Odmienna
Przybysz
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22


« Reply #15 on: August 03, 2015, 11:27:35 PM »

O matko przestań - nie wypowiadam się tu juz dawno o pvp. Mówię o znajomych nickach z którymi można spokojnie zrobić instancję czy bb z globala na marki/medaliony by cos tam dozbierać. Tyle
Draegg
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


baruk khazad!


WWW
« Reply #16 on: August 04, 2015, 02:51:17 AM »

ja polezę tam, gdzie jest Twierdza.

Lubię RP bardzo, ale sporo ludzi mogą odstręczać wymagania dotyczące odgrywania na Laurelinie postaci. Pewnie sporo magicznych i niezapomnianych akcji nas na Ever ominie, z kolei łatwiej zapewne będzie skrzyknąć się na rajdy itp. a grind deedów nie będzie się zaczynał od rytuału pykania fajeczki :/

Znacie jakieś za albo przeciw którejś z tych propozycji?
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #17 on: August 04, 2015, 07:15:08 AM »

O matko przestań - nie wypowiadam się tu juz dawno o pvp. Mówię o znajomych nickach z którymi można spokojnie zrobić instancję czy bb z globala na marki/medaliony by cos tam dozbierać. Tyle

A ja mówię o tym że wolał bym być na serwerze bez osób które niszczą ekonomię przy pomocy exploitów, co do znajomych z którymi można robić insty po raz kolejny wspomnę o RN, tylko z tym kinem byliśmy w stenie przez krótki okres czasu porobić nową 6 (z sukcesami) dlatego też bardziej interesuje mnie to gdzie oni pójdą niż to czy pug na globallu będzie miał znajome nicki czy nie.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #18 on: August 04, 2015, 08:00:04 AM »

Długo grałam na Laurelinie i chciałabym coś wyjaśnić.

NIE MA OBOWIĄZKU RPOWANIA!!!

Tak naprawdę robi to mniejszość graczy, z białymi nickami. Mniejszość barwna, którą miło podglądać, bo urządzają wiele pomysłowych rpowych wydarzeń, czy po prostu toczą niekończące się dialogi rpowe w Kucyku, ale większość gra normalnie, tylko cieszy się bardziej dojrzałym community, które po części gwarantuje trochę bardziej surowy regulamin. Żałosne nicki znikają szybciej, paskudne wypowiedzi a raczej ich autorzy, głupkowate zachowanie również potrafi się zakończyć choć czasowym banem na ochłonięcie. To sprawia, że gra się po prostu przyjemniej.
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #19 on: August 04, 2015, 08:18:35 AM »

Długo grałam na Laurelinie i chciałabym coś wyjaśnić.

NIE MA OBOWIĄZKU RPOWANIA!!!


Tak samo mi powiedzieli tam na worldzie :) Pojęcie o Laurelinie jest takie jak o lekkich narkotykach wśród starszych babinek (marihauanen to zuo i szatan!!). Generalnie to zwykły i normalny server z tym wyjątkiem, że czasem jakaś ekipa sobie tam RPuje i nie należy im tego przerywać spamem "n00b!!! clubber!!! stfu!!". Pójdę sobie dzisiaj zwiedzić tego całego Evernighta bo przecież trzeba sprawdzić jak tam AH wygląda.

PS. W ogóle to kryterium ekonomii powinno też być istotne. Co komu po znajomych jak nie zejdzie nic z AH :)

Pozdrawiam
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #20 on: August 04, 2015, 08:31:41 AM »

PS. W ogóle to kryterium ekonomii powinno też być istotne. Co komu po znajomych jak nie zejdzie nic z AH :)

Mnie zaskoczyło po przejściu na Snowbourna jak mało aktywne jest ah, poza endgamowymi rzeczami. Nie wiem czy  to nadal aktualne, ale na Laurelinie ceny były trochę niższe, ale więcej się sprzedawało na różne lvl - więcej crafterów, życzliwych dusz sprzedających recki itp.

Popytam pozostałych znajomych z Bractwa Zmierzchu, wiem, że jeden znalazł sobie sensowny aliance do raidowania.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #21 on: August 04, 2015, 08:32:41 AM »

Ja po wczorajszej godzinie na Laurelinie powiem tak - też mają buraków, też mają nubów.
Procentowo to zapewne taka sama liczba, jak na innych serwerach i nie ma się co łudzić, że jest inaczej :)
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #22 on: August 04, 2015, 08:38:36 AM »

Ja po wczorajszej godzinie na Laurelinie powiem tak - też mają buraków, też mają nubów.
Procentowo to zapewne taka sama liczba, jak na innych serwerach i nie ma się co łudzić, że jest inaczej :)

Do naszego buraczanego królestwa to każdemu serwerowi daleko :D
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #23 on: August 04, 2015, 08:41:04 AM »

Huri - patrzyłaś na mapach początkowych domyślam się. Kiedyś było tak, że nuberia tworzyła nowe postaci by pokozaczyć. Ale większość ich raportowała, albo ignorowała i tak po 30 lvl już było tego mało.
Ale to może być też podobno ostatnio coraz większy napływ z innych serwerów. Niestety po połączeniu będzie tego więcej, nie ma co się czarować. Myślę jednak, że nadal mniej niż na Evernight...
Wszystko wyjdzie w praniu.

Sprecyzowanie - jasne, że na Laurelin też miałam kilka osób na liście ignore, ale różnica jest taka, że na Snow nie lubię w ogóle włączać czatu globalnego. Kwestia proporcji...

Wadą tego połączenia jest to, że każdy serwer tworzył swój własny mikroklimat, jak komuś nie odpowiadał, to sobie szedł gdzieś indziej. A teraz będzie przymusowa socjalizacja ludzi o zupełnie różnych poziomach kultury i sposobie gry. Eksperyment społeczny na dużą skalę ;) Pewnie jakieś próby samoregulacji się włączą. W pewnym stopniu to nawet będzie ciekawe do oglądania.  Kto ma popcorn?
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #24 on: August 04, 2015, 08:47:57 AM »

Isav, RN idzie na Ever. Przynajmniej takie było wczoraj info od Tigvena na gdzinę mniej więcej 23.
Też bym optował żeby być tam gdzie oni, ale jakoś to wspólne granie też średnio wychodziło (Tigven, Zandos jedyni zainteresowani). I czy Dome (6-os) to szczyt marzeń już?
Jest jeszcze jeden pomysł, ale ja nic nie powiem bo dostanę bana na pisanie :D
Draegg
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


baruk khazad!


WWW
« Reply #25 on: August 04, 2015, 08:58:36 AM »

To ja bym agitował za Laurelinem.

Co nas w LOTRO trzyma, jeśli nie klimat? Wydaje mi się, że tam akurat trafią ci, którym zależy na dobrej atmosferze a nie exploitach. W dodatku kwestia żywotności serwera - w Śródziemiu najdłużej zostaną ci, którzy mają do tego świata sentyment.
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #26 on: August 04, 2015, 09:52:29 AM »

Heh wystarczy zamknąć serwer, a aktywność na forum wzrasta 5000% :)

Żeby było śmieszniej wyniki ankiety ciągle się zmieniają przy podobnej liczbie oddanych głosów :D
Draegg
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


baruk khazad!


WWW
« Reply #27 on: August 04, 2015, 10:14:58 AM »

Ja na przykład zmieniłem swój głos z "obojętne" na "Laurelin", po przemyśleniu, czy faktycznie jest mi rybka dokąd pójdziemy.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #28 on: August 04, 2015, 10:40:03 AM »

Wg tego transfer ze Snow nadal będzie bezpłatny po 1 października:

Quote
Q. Will transfers be free? For how long?

A. Transfers to or between the worlds that will be kept will be free until October 1st. After that point all transfers off of closed worlds will continue to be free indefinitely. But transfers between the live worlds will go back to paid.

https://www.lotro.com/en/game/articles/world-transfers
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #29 on: August 04, 2015, 10:43:18 AM »

Tak transfery Z zamykanych serwerów będą cały czas free.

Popytam pozostałych znajomych z Bractwa Zmierzchu, wiem, że jeden znalazł sobie sensowny aliance do raidowania.
To daj info ile ich jest do grania i co robią, bo może są na etapie "rozgryzania" Sambroga :P
Może RN by się dało namówić na Laurelin.
Pages: 1 [2] 3 4 ... 21
  Print