Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Cerdentor  (Read 4405 times)
Dregorous the Crow
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« on: June 02, 2012, 11:29:29 PM »

1. Nick, lvl, klasa
Postać: Cerdentor, poziom: 3 i rośnie, klasa: ranger ze splashem rogue.

2. Wiek
23 lata.

3. Doświadczenie w MMO
Dwa lata w Runes of Magic.
Boty, bugi, goldsellerzy, olewanie problemów ze strony wydawcy sprawiło, że odszedłem z RoM-a do DDO.

4. Coś o sobie - Jak masz na imię, jakie są twoje zainteresowania, czego oczekujesz od gry/gildii, dlaczego zdecydowałeś/aś się na DDO, możesz napisać skąd cie wiatry przywiały.
Mam na imię Marcin, mieszkam w województwie lubelskim. Z zawodu jestem informatykiem i taki też kierunek studiów obrałem.
Dungeons and Dragons, mimo, że nigdy nie miałem przyjemności grać w papierowe D&D, zawsze kojarzyło mi się z czym niezwykle ciekawym, emocjonującym i niepowtarzalnym. Dlatego też kończąc swoją przygodę z RoM-em postanowiłem spróbować DDO.
Jak na razie poznaję grę, zwiedzam, wykonuję misje. Nie śpieszy mi się do zdobycia 20 poziomu i dobrze mi z tym. :) Dodatkowo, oprócz rangera mam jeszcze paladyna, którym oprowadzam pewną Czarodziejkę po Korthos Island... ;)
Od gildii oczekuję pomocy w poznawaniu gry, wspólnej zabawy, rozmów nie tylko na tematy związane z DDO, poczucia humoru itd. Od siebie oferuję to samo.

5. Informacja czy należało się wcześniej do jakiejś gildii w DDO i do jakiej
Nie należałem wcześniej do żadnej gildii w DDO.

6. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i ze się je rozumie i akceptuje
Potwierdzam, że zapoznałem się z kodeksem i regulaminem oraz rozumiem je i akceptuję.

7. Rodzaj konta - f2p, premium, VIP
Rodzaj konta: premium.
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: June 03, 2012, 02:44:07 PM »

Witamy za murami, jak możesz to napisz jeszcze (nawet m na pm albo w grze) w jakich godzinach/jakie dni na ogół wchodzisz będzie łatwiej się złapać jako że póki co nas mało.

Zaraz pójdzie Sigil
Dregorous the Crow
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #2 on: June 03, 2012, 03:06:32 PM »

Dziękuję za przyjęcie. Mam nadzieję, że dobrze będzie nam się razem grało. :)

Gram wieczorami, 19 - 21. Czasem trochę wcześniej zaczynam, czasem później. Bywa, że loguję się dopiero po 22. W weekendy gram popołudniami chyba, że akurat mam zjazd na uczelni - wtedy jestem wieczorem, albo wcale. :)

Gra jest dla mnie rozrywką, prawdziwe życie stawiam na pierwszym miejscu. Zdarza mi się, że w natłoku obowiązków (praca, studia) danego dnia nie gram wcale.

PS: Już 4 level. ;)
Dregorous the Crow
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #3 on: August 02, 2012, 07:35:53 PM »

Nastąpiła zmiana głównej postaci na rangera o nicku Dregorous.
Dregorous the Crow
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #4 on: August 20, 2012, 06:06:43 PM »

Zakończył mi się już okres próbny, więc składam podanie o awans na Wojownika. :)
Pages: [1]
  Print