Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Kusy - podanie  (Read 1924 times)
gumis27
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12


« on: February 26, 2019, 11:44:50 PM »

Witam, składam CV do Waszej gildii, bo póki co czuje się jak wyrzutek na serwerze, a liczę chociaż, ze dzięki Wam gra stanie się o wiele przyjemniejsza :)

1. Kusy, 20, Champion

2. 24 wiosenki

3. Knight Online 2007-do teraz
    Może i nie MMORPG ale Diablo 2 jakoś od 2002 do teraz :)

4. Jestem Sebastian, kocham gry MMORPG, a WP to ulubiony film, zdecydowałem się na tą grę, ponieważ od dłuższego czasu na nią polowałem, jedynie co mi przeszkadzało to to, że sprzęt nie pozwalał, a po małym remoncie już mi nie odmawia posłuszeństwa. Gra mnie bardzo wciągła, jedynie mój czas na grę to po godzinie 23:00 od pon do pt, ze względu na pracę. W innych grach zawsze lubiłem walke na dystans czyli postaci typu archer/hunter, jednak tu przerzutka na melee, chce do Was dołączyć bo jak wspomniałem na początku CV, gra stanie się o wiele przyjemniejsza, przynajmniej dla mnie, nie wiem jak dla Was rodacy, nie ukrywam, że miło było by się dostać do Waszej gildii. Coś o sobie ? Pracownik w branży elektrycznej, na imię Sebastian, pochodzę z Kłodawy WLKP, znajduje się w tej mojej dziurze słynna Kopalnia Soli Kłodawa, bo dzięki temu jedynie komuś coś przeszło przez ucho o mojej miejscowości :] Zainteresowania to sport oraz majsterkowanie.
5. A skądże, ja świeżak jestem, chwilowo mnie ktoś dołączył z jakiegoś chyba Puertoriko i wyszedłem 

6. Melduje

7. Fri tu plej

Pozdrawiam wszystkich  :D
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #1 on: February 26, 2019, 11:55:23 PM »

Za :)
fraeydis
Gość
« Reply #2 on: February 27, 2019, 01:04:43 AM »

Za :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: February 27, 2019, 07:30:30 AM »

Zapraszamy - zgłoś się po inva :)
Pages: [1]
  Print