Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: WANTED! Dead NOT alive!  (Read 9181 times)
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« on: July 05, 2013, 11:50:24 AM »

Witam.

Witam z nową zabawą, podczas której będziemy polować na creepy  8)

Co jakiś czas będę podawał kto jest celem i czas polowania. Na razie będą klasy creepów, jest nas za mało aby celem były konkretne creepy.

O co w tym wszystkim chodzi.

Polujemy na creepy i za zaliczenie zadania uważam stary KB.
Najlepszym dowodem (nie widzę innej możliwości) jest screen z logu gdzie widać Twój nick i wpis w logu "Your mighty blow topples..." (czy cel spełnia warunki polowania już sam sobie sprawdzę w dailystatsach). Linki do screenow, bądź same screeny przesyłajcie do mnie na PW.
Nie ważne czy solo, 1v1, w rajdzie, chcę widzieć, że to Ty zadałeś śmiertelny cios :)

Jako, że na razie celem jest klasa (reaver, BA, itp) to żeby wyższorankowe osoby nie miały dużo łatwiej (i tak mają, choćby łatwiej załapać się na rajd) zaliczam KBki creepów mające ranki równego Twojemu i wyższe. Z wyjątkiem "czerwonych" freepów, którym zaliczam każdego creepa (nad creepami R0 się zastanowię).

Np. Cantham ma rank 10, to zaliczą mu się creepy z rankami 10-15.
Harni ma rank 5, to jemu zaliczają się creepy R1-R15.

Nagrody są jakie są. Raz będą to itemki questowe z etten, raz gold, a może i jeszcze fajniejsze nagrody..., ale to za większe wyzwania.
Jak coś to pewnie i Milo mnie wesprze jak mi się skończą :D

Jeszcze jedno, jedna osoba = jedna nagroda. Jak zabijesz 100 celów tylko pierwszy się liczy. Nie wyrobiłbym z nagrodami :D
Na razie nie ma, kto pierwszy ten lepszy. Jak będzie konkretny cel (np. Leppako) to pewnie tak będzie.

Jak w temacie, jeńców nie bierzemy :)
Mam nadzieję, że nie zagmatwałem zbytnio :D
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #1 on: July 05, 2013, 11:54:02 AM »

Weekend of the REAVER!

Hobbici z Hoarhallow nieustannie są napadani przez hordy Reaverów i proszą Twierdzę o pomoc.

Za każdą głowę jakiegokolwiek reavera płacą jeden

Koniec polowania: niedziela 24:00 (na razie testowo, może będzie dłużej następnym razem.)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #2 on: July 05, 2013, 02:06:10 PM »

Jak coś to pewnie i Milo mnie wesprze jak mi się skończą :D

Oczywiśćie :)


PS. Fajnie by było gdyby ktoś ze "złej strony" również założył coś podobnego, np dnia XXX po etten biega sobie niejaki Cantham i trzeba go zabić - nagroda - coś tam... ale to już zostawiam Dark Stronghold ;)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #3 on: July 05, 2013, 06:39:37 PM »

korci aby wbić się online moim reaverem :D
JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #4 on: July 06, 2013, 12:19:29 AM »

odkurzam łotra do zobaczenia na etten  >:(
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #5 on: July 06, 2013, 12:40:11 AM »

lvl  75 Jerzu? zjem jako przystawkę :D
JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #6 on: July 06, 2013, 08:59:49 AM »

ale Ty chyba nie myślałeś, że na jaśniaka - mięczaka  ;D
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #7 on: July 06, 2013, 10:53:46 AM »

ale Ty chyba nie myślałeś, że na jaśniaka - mięczaka  ;D

aa to przepraszam :D trzeba się zgadać jakoś w takim razie :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #8 on: July 17, 2013, 08:51:00 PM »

Dobra, to ja rozpisuję pierwsze polowanie - jutro postaram się zalogować na Etten ok. 21.
Kto zdobędzie na mnie kb (stare kb, czyli your mighty blow topples Huriel), ten dostanie ode mnie nie tylko uścisk ręki szefowej, ale i jakąś fajną nagrodę rzeczową :)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #9 on: July 17, 2013, 10:04:40 PM »

Huri - KB dalej jest kb :) Zabicie w grupie liczy się do deedów ale kb nie podnosi (na szczęście)

Ps. dla mnie to ciut wcześnie ale może uda się sprężyć :) Nie dla nagrody ale dla miłego widoku Huri na Etten.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #10 on: July 18, 2013, 08:29:24 PM »

Będę trochę później, bo dopiero do dom wróciłam, ale się zamelduję gotowa do (u)bicia:)

And the hunting begins :D
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #11 on: July 18, 2013, 10:57:44 PM »

Słusznie kobiety boją się pajączków ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #12 on: July 19, 2013, 10:47:34 AM »

W tam, daliście radę dopiero jak miałam na sobie cały lumber camp:) Wjechaliśmy  do LC - pusto, ani zywej duchy, my zdziwieni, aż tu nagle przy drugiej bramie npce zaczynają się dogrywać :)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #13 on: July 19, 2013, 11:28:16 AM »

Ja tak mam jak pierwszy raz po zalogowaniu się widzę freepy - pusto, pojawiają się biegające dookoła creepy, efekty, na końcu postacie freepów. Często widzę je już w odcieniach szarości :)

Kecaja ponosiło wczoraj i szarżował ale chyba nie spodziewaliście się otwartej walki - 2*champ, warden, guardian i lm na 2 wargi i pająk? :) I jeszcze jakiś mini się momentami plątał. Padłaś dwa razy wcześniej ale na brodzie do TA i chyba wtabie ale podkradli nam kbki ;)

Bardzo miłe urozmaicenie od codzienności na Etten - dzięki :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #14 on: July 19, 2013, 12:26:41 PM »

Ja tak mam jak pierwszy raz po zalogowaniu się widzę freepy - pusto, pojawiają się biegające dookoła creepy, efekty, na końcu postacie freepów. Często widzę je już w odcieniach szarości :)

Kecaja ponosiło wczoraj i szarżował ale chyba nie spodziewaliście się otwartej walki - 2*champ, warden, guardian i lm na 2 wargi i pająk? :) I jeszcze jakiś mini się momentami plątał. Padłaś dwa razy wcześniej ale na brodzie do TA i chyba wtabie ale podkradli nam kbki ;)

Bardzo miłe urozmaicenie od codzienności na Etten - dzięki :)
Trzeba sobie było wziąć kogoś więcej do teamu :) Przeca wiadomo było, że solo podkładać się nie będę :)
Tym bardziej, że wczoraj jakiś inszy pajunk Iordis(?) i warg na Z tez wiele razy próbowali mnie zabić i nawet raz nawet im się udało:)
Pages: [1] 2
  Print