Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Lantrus (powracam do gry po długiej przerwie)  (Read 7986 times)
Lantrus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18



« on: March 22, 2012, 07:10:08 PM »

1) Kujav - Sith Assassin (lvl 50)
2) Gniewica - IA (mój alt w trakcie lvlowania)

2) Wiek 36.

3) Co do gier MMO to zaczynałem jak większość od World of Warcraft, potem Age of Conan PL, a następnie w RIFT (z Twierdzą) i teraz SWTOR, AION, TERA Online, Allods Online itd.

4) Hołduję zasadzie "nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe', staram się wspomagać gildię na tyle ile pozwala mi czas oraz zgromadzone w grze środki, ale nie znoszę wykorzystywania. 

5) Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego zasady.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #1 on: March 22, 2012, 07:12:44 PM »

Przyjęty, ciemna strona potrafi docenić doświadczonego żołnierza, nawet jeżeli urodził się po niewłaściwej stronie barykady  ;)
Lantrus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18



« Reply #2 on: July 12, 2013, 10:24:11 AM »

Moje zmodyfikowane podanie jest powyżej. Uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. ;-)
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #3 on: July 12, 2013, 12:03:49 PM »

Zapraszamy serdecznie. Zgłoś się do kogoś po zaproszenie. Listę osób mogących zapraszać masz w oddzielnym temacie.
Lantrus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18



« Reply #4 on: July 13, 2013, 11:32:49 AM »

OK proszę o przeczytanie jeszcze raz mojego podania. Z uwagi na to, że Lantrus gra teraz po stronie republiki (musiałem usunąć postać aby zwolnić nicka) proszę o zaakceptowanie Olívera (mercenary) w szeregach Imperialistów. Przepraszam za zamieszanie. ;-)
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #5 on: July 13, 2013, 10:28:23 PM »

Oj tam, postać mało istotna. Akceptujemy konto po stronie imperium, a jaką postacią czy postaciami dołączysz, to już sprawy techniczne. Poza tym, byleś już członkiem twierdzy, raz podanie miałeś zaakceptowane. W takim przypadku wystarczy po prostu whisper w grze.
Lantrus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18



« Reply #6 on: June 20, 2015, 09:10:06 AM »

Po rozmowie z Metaphore informuję o moim powrocie do SWTOR. Proszę o przyjęcie postaci, którą edytowałem powyżej do grona gildiowiczów. Z góry dziękuję. ;-)
Lantrus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18



« Reply #7 on: June 20, 2015, 01:13:42 PM »

...
Pages: [1]
  Print