Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Nowy Dodatek ! O_O  (Read 7860 times)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« on: October 16, 2013, 05:42:14 AM »

http://www.swtor.com/galactic-starfighter?utm_source=(not_set)&utm_medium=crm&utm_campaign=sor_bwa-crm-t-en-wave_02_reac-001&sourceid=sor_bwa-crm-t-en-wave_02_reac-001
Odys(Orosarion)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #1 on: October 16, 2013, 05:48:41 PM »

wraz z każdym kolejnym dodatkiem gra wygląda coraz ciekawiej
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #2 on: October 16, 2013, 07:33:51 PM »

W końcu dostaniemy to o czym rozmawialiśmy grubo przed premierą gry - PvP w kosmosie ;)

Wiadomo już jaki będzie koszt?
Ratnar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5



« Reply #3 on: October 16, 2013, 09:07:12 PM »

Wiadomo już jaki będzie koszt?
Zasadniczo zerowy  ;). Jeśli opłacisz subskrypcję do 1 listopada, będziesz miał wcześniejszy dostęp 3 grudnia plus jakieś dodatki. Gracze ze statusem preferred zagrają 14 stycznia, a cała reszta 4 lutego :P. Wszystko jest w linku  ::).
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #4 on: October 17, 2013, 10:11:00 AM »

Słabo u mnie z czasem i angielskim więc się nie wczytywałem.

Myślałem że to będzie pack do wykupienia tak jak Hutt Cartel swego czasu.
No to gitara ;)
Nosfer
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 156



WWW
« Reply #5 on: November 18, 2013, 12:15:38 AM »

Pytanie kto robi u nas gear do statków?
Chętnie kupie coś dobrego przed bitwami
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #6 on: November 18, 2013, 03:51:54 PM »

Ale dobrze rozumiem, że będziemy latać innymi statkami niż nasze klasowe?
Karol77758 (Karol)
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« Reply #7 on: November 28, 2013, 01:50:44 PM »

Na testowym nie grałem w ten dodatek, ale z tego co wyczytałem, to będzie to, coś zupełnie nowego, "świeżego" jeśli chodzi o statki.
Co więcej statki będą różnego typu i wcale nie powiedziane, że możesz mieć tylko jeden - możesz mieć całą flotę - chyba dokładnie tak było powiedziane, w którymś z wywiadów.
na razie też nie wiadomo, bynajmniej mi, czy i ewentualnie jaki skill będzie mógł coś do tych statków robić.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #8 on: November 28, 2013, 08:42:13 PM »

Gdzieś czytałem że będzie bardzo dużo możliwości rozwoju statków i w pewien sposób będą pełnić klasyczne role w pvp (bliskiego, dalekiego zasięgu, lekkie i opancerzone itp).

To że będzie można mieć różne statki jest tez oczywiste biorąc pod uwagę że subskrybenci dostają na start jakiś model - czyli modeli będzie można mieć więcej (luźny związek przyczynowo skutkowy ale jednak jest).
Heroniel
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



« Reply #9 on: December 02, 2013, 09:43:35 AM »

Gdzieś czytałem że będzie bardzo dużo możliwości rozwoju statków i w pewien sposób będą pełnić klasyczne role w pvp (bliskiego, dalekiego zasięgu, lekkie i opancerzone itp).

To że będzie można mieć różne statki jest tez oczywiste biorąc pod uwagę że subskrybenci dostają na start jakiś model - czyli modeli będzie można mieć więcej (luźny związek przyczynowo skutkowy ale jednak jest).
Są póki co 3 rodzaje statków. Nazw nie podam bo pamięć nie ta, ale jest to statek uniwersalny (taki do wszystkiego i do niczego), drugi jest dość szybki i mocno bijący, trzeci (który trzeba odblokować za komendacje) jest takim "snajperem". Wali z 12km, ale jak coś na niego siądzie to koniec pieśni ;)

Zapewne z czasem pojawią się dodatkowe modele, pewnie jakiś statek ciężki do wykrycia na radarze, jakiś pancernik...takie moje przypuszczenia  ;D

Generalnie z PTSa wyszłam z założenia, że potrzeba czasu aby przyzwyczaić się do nowych walk, dużo się dzieje tak w okół jak i na wszystkich kontrolkach na HUD. Pożyjemy zobaczymy, ale dużo osób już stęka i biadoli, że to nie umywa się do takiego WarThundera...a przecież wcale nim nie miało być  ;D
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #10 on: December 04, 2013, 02:04:36 PM »

I jak się Wam podoba? Czytając forum na swtor to zdania są podzielone. Od malkontentów po mega zajaranych.

Jeśli chodzi o mnie to na razie fajnie to wygląda, ale to może być efekt świeżości. Pytanie czy nie znudzi się po tygodniu?
Mam też jeszcze mętlik jeśli chodzi o ustawienia i używanie niektórych broni, ale potrzebuję trochę czasu na ogarnięcie.

Fajne w SWtOR jest to że można robić sporo różnych rzeczy (PvE, PvP, altowanie i poznawanie kolejnych historii klas, teraz dodatkowo Starfighter) - każdy znajdzie coś co mu się spodoba. Jak komuś nie pasuje nowy kontent to może go olać - żaden problem.

Póki co wkurza mnie brak dźwięku podczas misji Starfighter (ponoć ogólny problem na Win XP) - mam nadzieje że wkrótce to naprawią, bo wprawdzie mocno to realistyczne (cisza w próżni), ale jednak głupio się tak gra :)
Arkadia
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #11 on: December 22, 2013, 12:40:23 AM »

Do niedawna z impami fajnie sie grało:



Niestety nauczyli sie latać:



Ogólnie jest fajnie ale system upgradu statków strasznie wpływa na wyniki bitew. Poczekamy jeszcze ten tydzień i wejdą gracze F2P z gołymi statkami. To będzie rzeźnia.

Dodatkowo granie drużynowe też ma wpływ na rozgrywkę. Jeżeli ktoś ma ochotę polatać w grupie niech się odezwie, może zbierze się kilka osób... może...
Pages: [1]
  Print