Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
  Print  
Autor Topic: Temat organizacyjny [UPDATE: 8.1.13]  (Read 36062 times)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #15 on: July 25, 2012, 01:41:32 AM »

Update 24.07.2012 ( Czytaj  pierwszy post )
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #16 on: August 05, 2012, 11:42:42 PM »

Jak sojusz to może najpierw informacja kto jeszcze oprócz Twierdzy wchodzi w jego skład?
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #17 on: August 05, 2012, 11:52:57 PM »

Wszystko będzie niedługo podane do wiadomości. Niestety nie byliśmy w stanie stawić się w pełnym gronie oficerskim na spotkaniu, dlatego na pewne sprawy musimy jeszcze porozmawiać między sobą.

stosowne info będzie najpóźniej jutro wieczorem tutaj: http://twierdza.org.pl/index.php?topic=7767.0



Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #18 on: August 06, 2012, 07:55:55 PM »

Update 06.08.2012 ( Czytaj  pierwszy post )
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #19 on: August 14, 2012, 01:24:55 PM »

Update 14.08.2012 ( Czytaj  pierwszy post )
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #20 on: August 15, 2012, 10:11:40 PM »

Update 14.08.2012 ( Czytaj  pierwszy post )


Hmm odnośnie tego update tylko małe pytanko co z graczami z wnętrza twierdzy (innych oddziałów) co jeszcze nie wpisali się w dziale rekrutacja... jak na przykład ja xD?

W sensie też nie mogą narazie/już dołączać?
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #21 on: August 16, 2012, 12:06:09 AM »

Update 14.08.2012 ( Czytaj  pierwszy post )


Hmm odnośnie tego update tylko małe pytanko co z graczami z wnętrza twierdzy (innych oddziałów) co jeszcze nie wpisali się w dziale rekrutacja... jak na przykład ja xD?

W sensie też nie mogą narazie/już dołączać?
Myślę, że można zrobić małe ustępstwa w tej kwestii dla pojedynczych osób, które już wcześniej były z Twierdzą związane. Z drugiej strony było naprawdę dużo czasu aby chociaż dać znać w temacie "Deklaracje...", że się zamierza grać :)
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #22 on: August 16, 2012, 05:59:52 AM »

Jeśli ceny podwyższenia poziomu gildii się nie zmienią to sądze, że dzień po starcie będziemy mieć limit 200 osób więc rekrutacja znowu będzie otwarta. Trochę cierpliwości więc :)
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #23 on: August 16, 2012, 08:01:50 AM »

Jeszcze tak nie było żeby Twierdza zamknęła się przed starym Twierdzowiczem tylko dl tego że nie powtórzył podania rekrutacyjnego w dziale. Nie bójta się  ;)
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #24 on: August 16, 2012, 10:58:04 AM »

Jest już lista serwerów na head start:

https://www.guildwars2.com/en/news/introducing-the-worlds-of-guild-wars-2/
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #25 on: August 16, 2012, 10:59:21 AM »

http://twierdza.org.pl/index.php?topic=7770.15
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #26 on: August 17, 2012, 04:28:50 PM »

Update 14.08.2012 ( Czytaj  pierwszy post )


Hmm odnośnie tego update tylko małe pytanko co z graczami z wnętrza twierdzy (innych oddziałów) co jeszcze nie wpisali się w dziale rekrutacja... jak na przykład ja xD?

W sensie też nie mogą narazie/już dołączać?
Myślę, że można zrobić małe ustępstwa w tej kwestii dla pojedynczych osób, które już wcześniej były z Twierdzą związane. Z drugiej strony było naprawdę dużo czasu aby chociaż dać znać w temacie "Deklaracje...", że się zamierza grać :)

Nie miałem pewności że będę grał od początku bo tonąłem w długach, ale wychodzi, że po powrocie ze Szwecji 27 prawdopodobnie uda mi się grę kupić, bo jakoś się wypłaciłem w końcu xD. Ponadto po 1 becie nie zdążyłem ustalić kim będę grał więc to ogarnę do końca jakoś już po premierze (a z tego co pamiętam proszono o deklaracje również klasy maina (wiadomo że jestem AA (Anonimowym Altoholikiem)). Hmm 2 lata starczą na "związanie" xD bo całkiem mi tu się dotąd miło grało 8) .

Quote
Jeśli ceny podwyższenia poziomu gildii się nie zmienią to sądze, że dzień po starcie będziemy mieć limit 200 osób więc rekrutacja znowu będzie otwarta. Trochę cierpliwości więc

To by najmniejszy problem nie był, nie ma musu, żebym był od początku od czego jest TS (stare wygi będą pewnie wchodzić).

Po prostu żal by było przez taką bzdurę szukać w GW2 innej gildii xD (wiedziałem, że tak źle raczej nie będzie, ale chciałem dokładnie wyklarować)

Quote
Jeszcze tak nie było żeby Twierdza zamknęła się przed starym Twierdzowiczem tylko dl tego że nie powtórzył podania rekrutacyjnego w dziale. Nie bójta się

Dobra ja i tak taki Norn (przynajmniej jak o wzrost chodzi o mięśnie niekoniecznie), więc się nie lękam wiem że co jak co, ale na was można polegać.

P.S. Kurde może ktoś kiedyś zbierze moje posty z tego forum będzie to chyba dłuższe niż Biblia i (chyba, bo nie czytałem) Koran razem wzięte xD, a postów ciągle nie, aż tak dużo 8)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #27 on: August 19, 2012, 11:13:09 PM »

Update 19.08.2012 ( Czytaj  pierwszy post )
aseeon
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


Guardian


« Reply #28 on: August 20, 2012, 01:57:19 AM »

Ten sojusz to jest tylko z nazwy, ale nie narzekam, będzie z kim pograć w World vs World. Serwer wybrany bardzo dobry, więc też jest wporzo. Są jeszcze 2 polskie gildie na tym serwerze (a które nie są w sojuszu):
Angry Wolves
White Wardens
(tak piszę gdyby ich ktoś chciał zaprosić do soju)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #29 on: August 20, 2012, 07:42:51 AM »

Ten sojusz to jest tylko z nazwy
Dokładnie. Zgodnie stwierdziliśmy, że inna forma niż socjalna nie ma na tą chwilę, żadnego sensu. Aktualnie gra nie wspiera większych tworów niż gildia (nie można zawiązywać sojuszów w grze, nie ma alliance czata, wspólnej polityki itp.), ponadto oprócz tych - nazwijmy to - technicznych aspektów w GW2 nie wspiera ich też contentowo. Jak wiemy nie ma (i raczej nie będzie) wojen węwnątrz-serwerowych, pozostaje więc WvW, na którym jednak może przebywać jednocześnie 500-300 osób na mapę (nie wiadomo dokładnie ponieważ ponoć było info o zmniejszeniu capa) co daje 100-166 osób na serwer. Na dobrą sprawę będzie ciężko zagospodarować zasoby większych gildii nie mówiąc już o sojuszach.
Plusem WvW jest to iż jest to event ciągły trwający 24/7. Nasz sojusz daje możliwość praktycznie o każdej porze zebrania na tyle liczebnej grupy, aby być na WvW realną siłą i to będzie priorytet naszej wspólnej działalności. Ofc oprócz spontanów będziemy się starali organizować wspólnie eventy WvW, ale tak pisałem wcześniej, gra nie wspiera aż tak masowych inicjatyw, więc raczej będą to wypady 2-3 gildii a nie całego sojuszu. Do tego dojdą eventy typu turnieje PvP, turnieje minigierek etc.
Jeśli podejście AN zmieni się w przyszłości i pociągnie to konkretne zmiany w grze to pewnie sojusz nabierze trochę innej formy. Na tą chwilę tworzymy pewne community, które zawsze będzie dobrą bazą do wszelkich inicjatyw w przyszłości
Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
  Print