Pages: 1 2 [3] 4
  Print  
Autor Topic: warhammer filmy  (Read 19430 times)
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #30 on: August 20, 2008, 09:32:13 PM »

boje sie ze utopie te 15$ ktore mam zamiar wydac zeby zobaczyc co to jest ale po filmie gameplay od Negrala widze ze moze to byc takie badziewie ze az strach myslec
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #31 on: August 20, 2008, 09:35:57 PM »

cóż wielu ten filmik sie podoba...
Asmodeus
Gość
« Reply #32 on: August 21, 2008, 12:01:19 AM »

wydaje mi sie ,ze who wsiorbie mnie i wielu z was na pare miechow  , naprawde ma klimacik. LIcze na to,ze od piatku dostaniemy prawie final wersje, czyli ze da sie ustawiac zmieniac grafike , ze poprawia wyglad avatarow oraz pozbeda sie lagow(lagi maja chyba eu gracze grajacy na us servach only)
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #33 on: August 21, 2008, 12:14:13 AM »

noto bez pardonu


JA NIE MARUDZE NA WARHAMMERA!!

to coś musi znaczyć biorąc pod uwage że nonstop marudziłem na AoC :P
Nergal
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 198


El Commendante AoC


« Reply #34 on: August 21, 2008, 11:43:00 AM »

Ty zawsze marudzisz Marakai  ;).

Starałem się, próbowałem i niestety to nie jest to, na co liczyłem jako fan Warhammera bitewniaka, nawet zasady są inne.

Jak Asmo pisze, owszem ma klimacik, ale nadal  przypomina upgrade WoW'a z dopiskiem  lat 15. Walki i system PvP jest nawet fajny, tylko że same  walki są mało dynamiczne, a stanie  w miejscu i okładanie się to trochę nie teges jak na dzisiejsze czasy, to lekki krok wstecz. Jeżeli chodzi o PvE, to niestety tutaj mało tego, standard w postaci zabij, przynieś, pozamiataj, trochę nudnawy  a w samej książce questów na początku można się pogubić. War jest nastawiony na  PvP i to widać gołym okiem.
Grafika tutaj jest bardzo kolorowa i bardzo cukierkowa. To taki świat wymyślony, ubrany w kolorowe barwy, często absurdalne  jak dla mnie, bardzo przypominający WoW'a, tylko że lepszy. Zbroje, postacie, itemizacja , dużo tego jest i stoi na wysokim poziomie, tylko te kolory np różowe ramiona łuku z niebieskim majdanem. Oprawa muzyczna  leży na niskim poziomie, mam nadzieje że się zmieni, szkoda na nia czasu.
Ogólnie propozycja ciekawa i te osoby, które lubiły WoW'a będą zadowolone pod warunkiem że nastawią się na PvP, który jest rozbudowany.

PS postacie jakoś dziwnie biegają, a płaszcze to chyba od tego samego krawca biorą  ;D. mam nadzieje że gotowy produkt będzie lepszy.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #35 on: August 21, 2008, 11:51:12 AM »

walki są mało dynamiczne,
Jeżeli chodzi o PvE, to niestety tutaj mało tego, standard w postaci zabij, przynieś, pozamiataj, trochę nudnawy
PS postacie jakoś dziwnie biegają, a płaszcze to chyba od tego samego krawca biorą  ;D. mam nadzieje że gotowy produkt będzie lepszy.

co do walk mi tam odpowiada, dynamizm podobny do wow

co do pve to mało widziałeś i sam sobie zaprzeczasz do tego
piszesz że mało tego a za chwile że sie gubisz w tome of knowledge :P
miałem questy polegające na obrzucaniu błotem, zrzucaniu z urwiska, podpalaniu, dręczeniu i takie tam :P

a plaszczyki
odnosze wrażenie że te tekstury płaszczy są takie a nie inne bo im sie nie chciało dodawać wielu rzeczy do bety, tak samo sklepikarze maja puste sklepy
btw płaszcze w aocu to dopiero ładne sa co nieeeee...
Asmodeus
Gość
« Reply #36 on: August 21, 2008, 12:09:00 PM »

http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/home/flash/2008_08_LeipzigTrailer.html
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #37 on: August 21, 2008, 12:52:11 PM »

http://www.gamevee.com/viewVideo/Warhammer_Online/PC/Warhammer_Online_Gameplay_Trailer/633106

jak widze to co widze w tych filmach to mnie czarna rozpacz ogarnia - zastanawiam sie czy ta gra mam juz 5-6 lat czy ma dopiero zostac wydana. Grafika na 2+ nie wiecej, to samo animacje i efekty spcejalne(niestety po AoC mam duze wymagania), no i ta cukierkowosc

nie wiem jak content - jezeli bedzie na tyle mierny ze bedzie prznies zabij itp to tragedia. martwi mnie zapowiedz ze bedzie malo pve tylko nastawienie na pvp

sam nie wiem mam bardzo mieszane uczucia z przewaga negatywnych.

kupic kupie wlacze i zagram i wtedy sie okaze
Asmodeus
Gość
« Reply #38 on: August 21, 2008, 01:39:15 PM »

jakos wszystkich fimokow z gry jest po prostu tragiczna, nie widzialem zadnego w hd.  POgrasz zakochasz sie (przynajmniej na jakis czas :D )
Nergal
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 198


El Commendante AoC


« Reply #39 on: August 21, 2008, 01:50:08 PM »


co do walk mi tam odpowiada, dynamizm podobny do wow

co do pve to mało widziałeś i sam sobie zaprzeczasz do tego
piszesz że mało tego a za chwile że sie gubisz w tome of knowledge :P
miałem questy polegające na obrzucaniu błotem, zrzucaniu z urwiska, podpalaniu, dręczeniu i takie tam :P

a plaszczyki
odnosze wrażenie że te tekstury płaszczy są takie a nie inne bo im sie nie chciało dodawać wielu rzeczy do bety, tak samo sklepikarze maja puste sklepy
btw płaszcze w aocu to dopiero ładne sa co nieeeee...

Marakai nie denerwuj się, bo jeszcze jakaś żyłka Tobie pęknie :D. Mało widziałem PvE, hmmm, nie no ty wiesz lepiej, bo więcej grałeś niż ja  ;D. Ten co spedził w becie ze 20-30 minut na raz.

Poruszanie się po książce i questach nie jest intuicyjne, tak samo kasowanie ich. Za to sterowanie BOLT THROWER jest jak dla idioty , z dużym menu i 3 klawiszami. Pewnie że będzie można to zmniejszyć, inne  GUI dodać itp, tylko na stan dzisiejszy jest tak a nie inaczej. Questów jest mało i nie wciągają tak bardzo a po paru poziomach nudzą się i wolisz iść na PvP lu q grupowe/publiczne.
Rozumiem że wybrałeś  małego zielonego kurdupla który potrafi wnieść sporo śmiechu w postaci zabaw z krasnalami, czy błotem w pomniki chyba, ale nie wszystkie klasy mają taki aspekt  >:( . Sam szaman i jego grzybki są fajne, plus squig, tyle że  ta gra nie jest tak miodna na jaką liczyłem.

Dla tych co nie mogą grać są filmiki, a jest ich bardzo dużo i mogą sami zobaczyć jaka jest grafika, animacja postaci, system walki i biegania, teksturki trawy, otoczenia i kolorystyka jaką zastosowano ( w hd też są).
Trailery i wstawki w grze są WSPANIAŁE, piękna animacja i jeszcze lepsza grafika, ale kontrast jaki między tym jest a samą grafiką znowu powala na kolana i woła o pomstę do niebios.
Są gusta i guściki, takie mam odczucia  do dnia dzisiejszego. Może finalna zmieni coś.
Helvete
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 23



« Reply #40 on: August 21, 2008, 03:35:44 PM »

http://warhammeronline.tv/video/337/warp-de---gc-08

Przed chwila znalazlem, filmik jest chyba z dzis. Od polowy gdzies przestaja gadac i zaczyna sie "zwiedzanie" szamanem - jak na to patrze ... nie martwie sie, ze grafika bedzie cienka :)
Asmodeus
Gość
« Reply #41 on: August 21, 2008, 07:23:01 PM »

młotek ,ale w klimatach sf.

http://www.gamespot.com/pc/strategy/warhammer40kdawnofwar2/video/6193807/warhammer-40-000-dawn-of-war-ii-official-movie-1?hd=1   

wotlk trailer  nie umywa sie do trailerow who  sami mozecie ocenic :D http://www.worldofwarcraft.com/wrath/intro.xml
Jagar
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 77


« Reply #42 on: August 21, 2008, 09:10:59 PM »

http://www.gamevee.com/viewVideo/Warhammer_Online/PC/Warhammer_Online_Gameplay_Trailer/633106

jak widze to co widze w tych filmach to mnie czarna rozpacz ogarnia - zastanawiam sie czy ta gra mam juz 5-6 lat czy ma dopiero zostac wydana. Grafika na 2+ nie wiecej, to samo animacje i efekty spcejalne(niestety po AoC mam duze wymagania), no i ta cukierkowosc

nie wiem jak content - jezeli bedzie na tyle mierny ze bedzie prznies zabij itp to tragedia. martwi mnie zapowiedz ze bedzie malo pve tylko nastawienie na pvp

sam nie wiem mam bardzo mieszane uczucia z przewaga negatywnych.

kupic kupie wlacze i zagram i wtedy sie okaze

Ja pierdziele ,tyle bylo mowy juz na ten temat, nawet tworcy wyjasniali. To jest BETA i nie ma w niej wszystkich opcji graficznych.Mozliwosci silnika graficznego zobaczycie dopiero po premierze.
Asmodeus
Gość
« Reply #43 on: August 21, 2008, 09:49:22 PM »

Powiem tak ,gralem w bete i widzialem pare filmikow z o niebo lepsza grafika  wnioskuje wiec ,ze na moim sprzecie jak ustawie na maxa final version to bede mial pokaz slajdow. A w czasie walki  pve czy pvp i tak sie bedzie ustawic optymalne ustawiania   bo komp nie wyrobi all efektow.  Tak ,ze nie placzcie ze who ma nedzna grafike animacje   lukaliscie stare filmy, screeny.

podtsawowe mounty w who : http://pl.youtube.com/watch?v=Sa6zafw0x8c
Zugrak
Gość
« Reply #44 on: August 29, 2008, 09:47:14 AM »

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=188

Polecam, ten typ jest niesamowity :D
Pages: 1 2 [3] 4
  Print