Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Slautar - Podanie  (Read 1682 times)
Slautar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: November 15, 2018, 03:40:42 PM »

Witam wszystkich serdecznie.

1. Imię, level postaci, klasa
Slautar, 1 lvl, Rune-Keeper (lub Lore Master). Grę na ITHIL planuje zacząć dziś wieczorem lub jutro.

2. Wiek

37 lat

3. Doświadczenie w mmo
Przygodę w MMO jak każdy nastolatek i „dziecko stanu wojennego i Neostrady” rozpocząłem od TIBII.
Pierwsze prawdziwe przygody - poprzez które rozumiem zawieranie znajomości i wspólne granie, a z czasem pierwsze przyjaźnie (niekoniecznie wirtualne) to GUILD WARS 1.
Za namową przyjaciela spróbowałem sił w LOTRO grając aktywnie w latach 2011-2013 na serwerze Withywindle w Kinshipie „BASTION”. To tam poznałem mojego druha i najlepszego towarzysza ówczesnej zabawy w LOTRO – Qhozziego, który namówił mnie do powrotu na szlak i „przeżycia tego jeszcze raz”.
Kolejna gra w jaką grałem to GUILD WARS 2. Zaglądam tam czasami z sentymentu aby zrobić jakiś event lub pooglądać nowy content.

4. Coś od siebie i o sobie - czyli dlaczego Lotro, Twoje zainteresowania, co lubisz, czego nie, jaki masz styl gry, czego oczekujesz od gry/kinshipu, dlaczego Twierdza, mozesz równiez napisac jak masz na imię, skąd jesteś :)

Połączenie zainteresowania grami komputerowymi, zachwyt twórczością Tolkiena oraz ogólne  upodobanie do literatury fantasy to mix który mógł dać tylko jeden rezultat...

Obecnie mam już swoje lata, rodzinę, firmę i bardzo dużo obowiązków. Na stałe mieszkam w Gdańsku.

Podczas pierwszej przygody w lotro największy nacisk kładłem na progres i end game.
Nową przygodę w lotro traktuje w 100% odwrotnie, ma to być ciekawa podróż poprzez mój ulubiony świat fantasy i byłoby super gdyby udało się to zrealizować w miłym towarzystwie. Nie interesuje mnie pęd do max LVL i full Gear – te określenia już dawno nie istnieją w moim podejściu do MMO. Mam zamiar dokładnie przeczytać historie każdego małego questa jaki stworzyli dla nas autorzy. Czasu na grę mam niewiele około 2-3h dziennie i to nie każdego dnia.

5. Informacja, czy należało się już do jakiegos kinshipu w Lotro i do jakiego.

Bastion – serwer (nieistniejący już) Withywindle

6. Potwierdzenie, że przeczytalo sie kodeks i regulamin i ze sie je rozumie i akceptuje

Potwierdzam

7. Rodzaj konta - f2p, premium, vip.
VIP
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #1 on: November 15, 2018, 05:02:21 PM »

Jak najbardziej ZA.

Większość z nas ma swoje lata, rodziny, obowiązki. Każdy gra jak może i jak lubi. Chodzi o to, by przez te 1 czy ileś godzin grało się przyjemnie i było do kogo zagadać.   
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: November 15, 2018, 05:52:20 PM »

Jako rodzic doskonale Cię rozumiem :) Zapraszamy :)
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #3 on: November 15, 2018, 08:16:05 PM »

za, zgłoś się po inva
Pages: [1]
  Print