Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie (tym razem w duecie!)  (Read 1943 times)
Vandhir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


Darth


« on: July 09, 2013, 11:41:57 PM »

Witam i dobrego/dobrej [tu wstaw porę o jakiej to czytasz] :)

Na wstępie pragnąłbym zaznaczyć że owe podanie postaram się spisać inaczej niż zwyczajne odpowiedzi na podpunkty wzoru (choć i to tutaj się znajdzie).
Nie chcielibyśmy wypaść jako kolejne piksele w grze, lecz jako para żywych graczy która szuka gildii, a nie napisu w nawiasie pod nickiem :)
(Teraz podpunktami w innej kolejności)
ad 5
Przeczytaliśmy regulamin i zachwyca nas chęć walki z chamstwem i prostactwem, popieramy to w pełni!
ad 1
Jak wspomniałem, podanie tyczy się duetu. Ja jako Vandhir (55 marauder dps) oraz moja lepsza połowa jako Thive (55 sorcerer heal).
ad 2
w moim przypadku niebawem stuknie chwalebne 30, a Thive podobnie ma 18 lat oczywiście ;) (jak to kobiety)
ad 3
Grywaliśmy już w World of Warcraft, Lineage II, Champions Online, DDO oraz mniej masowe Demigod, Torchlight plus klasyki których z tytułów wymieniać nie trzeba ;) - słowem, posiadamy "zmysł gracza" należy jednak powiedzieć, że zaczynamy przygodę z SW:ToR (miesiąc? może dwa?). Wiąże się to z brakiem niektórych informacji, lecz nie z brakiem obycia MMO w szerokim tego pojęciu :)
ad 4
Lubimy grać :) jak to się mawia, dla rozrywki. Szukamy Polskiej gildii - ojczystym językiem jest (nie da się ukryć) porozumieć znacznie łatwiej, a w gildii zawsze raźniej.
W grze jak i poza, jesteśmy nierozłączni, więc zdecydowaliśmy się na jedno podanie mówiące o dwóch osobach.
Jesteśmy komunikatywni, otwarci i zasubksrybowani! Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania :)
(czyli innym słowem "nie wiem co dalej dopisać")

P.S
W wymaganiach widnieje chęć do walk PvP. Póki co u nas może być ona znacznie osłabiona (głównie z braku zaznajomienia z systemem PvP w SW:ToR, a to może się przecież zmienić ;) )

P.S II
Obecnie jesteśmy w gildii Blackwater która jest naszym 3-osobowym projektem (nasz duet + znajomy który pewnikiem też podanie złoży) projekt spełnił swoje przeznaczenie i jednomyślnie mamy chęci dołączyć do czegoś większego :)
Thive
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1



« Reply #1 on: July 09, 2013, 11:43:48 PM »

Zgodnie z naszą małą umową, Vandhir zajął się konkretami :) ja się pod tym podpiszę i pokaże nasze pikselowe alter ego :)
bloodcorsair
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 191


« Reply #2 on: July 10, 2013, 12:35:13 AM »

serdecznie witamy , zgloście się po inva do osób mogących zapraszać ( macie w osobnym topicu )
Pages: [1]
  Print