Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
  Print  
Autor Topic: Nie tak ten AM zły jak go malują ;)  (Read 38207 times)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #15 on: June 14, 2009, 11:25:25 PM »

powiem tylko , ze zapomnial wol jak cieleciem byl ....

a poza tym - z guardem i healem , to nie jest wielki wyczyn dpsem wykrecic wysoki wynik ...

z Earlionem swego czasu bylem niesmiertelny majac na plecach Kroina i Weledariena ...
lonspar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40



« Reply #16 on: June 15, 2009, 12:21:06 AM »

Yaca, ale bez guarda i heala nawet wielki Gwynt, Suzi czy insze czopko-sorcko-magusy padają jak muchy. Ta gra polega na kooperacji. Chyba że walczymy 1v1, ale wtedy znow tak jak pisałem pewne klasy są z zasady antagonistami innych.  Tak jak dzisiaj się Melman śmiał że on zjada SH, a Tarell twierdziła że jej i innym range szmaciarzom strasznie krwi psują.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #17 on: June 15, 2009, 12:25:31 AM »

no tak , ale mnie chodzi, ze chwalenie sie wynikami, bez uwzglednienia powyzszych rzeczy jest conajmniej niepelne.... bo co to za wyczyn , ze ktos wykreca dmg , kiedy pracuje na niego cala ekipa ? .... to moze kazdy ... chodzi o to , w czym sie jest lepszym od innych - czyli maksymalne opanowanie wlasnej postaci i umiejetnosci bojowe ... czyli tzw SKILL ...

co do latania bez guarda i heala , to wiadomo , ze trudniej , ale wlasnie o to tez chodzi , zeby w ciezkiej sytuacji pokazac umiejetnosci .... a dobry gracz znajdzie sie w kazdej sytuacji
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #18 on: June 15, 2009, 12:26:20 AM »

ogolnie kazdy placi sam za swoja gre i grajac samemu moze robic co chce. Jednak po wejsciu do grupy musi sie do niej dostosowac albo byc gotowym na to ze zostanie zmieniony na inna osobe. Coz taka jest brutalna prawda  ;)
lonspar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40



« Reply #19 on: June 15, 2009, 12:27:48 AM »

dobry gracz czy dobry sprzęt?  ::)
co nie zmienia faktu że tutaj jest możliwość wyfarmienia dobre sprzetu dzięki skillowi właśnie, nie to co np. Wow.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #20 on: June 15, 2009, 12:28:27 AM »

swiete slowa siostro!! bo tak jak pisales Lona , to gra zespolowa , wiec kazdy musi jakas role przyjac (a mechanika gry dosc specyficznie okresla powolanie kazdej z klas - w sensie podzialu - tank/mdps/rdps/healer)  (sio spac :P tak btw)

P.S. Dobry sprzet jest ukoronowaniem dla dobrego gracza , a jednoczesnie sam sprzet nie daje zadnego skilla , tylko zwieksza przezywalnosc jednostki zazwyczaj
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #21 on: June 15, 2009, 12:31:30 AM »

aa i jeszcze jedno - jesli mythic/mechanika gry zakladalaby , ze kazdy healer moze/zostanie mdpsem/rdpsem , to chyba nie dawaliby takich zalosnych self heali jak 15hp/s , tylko tak , jak dali slayerom/choppom ... bo w przeciwnym razie bylaby to jedna wielka glupota ...
lonspar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40



« Reply #22 on: June 15, 2009, 12:36:29 AM »

Ale tanka wyhealuje nawet Tarell od biedy-bo pewnie wiesz że tank dostaje więcej heala (A przynajmniej tak mi się wydaje, albo gdzieś wyczytałem ale moja skleroza nie pamięta gdzie).
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #23 on: June 15, 2009, 07:24:53 AM »

Yacah, latając z randomami musisz być gotowy na wszystko (równiez na to że trafi Ci się 5 letni synek Gosiewskiego ;) )

Jeśli chcesz być pewny, że healer w Twoim party to healer, a tank to tank pozostaje premade.

 
"skoro mowimy , ze każdy gra jak chce - to moze przedluzmy te teorie na np scenario - gdzie ktos chce sobie farmic renown , a czesc chce wygrac scenario - wtedy tez nie mamy prawa oceniac "farmerow" ..."

A to juz za daleko posunięta teoria. Sensem sc jest jego wygranie. Jeśli ktoś wchodzi na sc możemy i powinniśmy od niego oczekiwać, żeby robił wszystko w celu osiągnięcia sukcesu. A to czy będzie to robił healując czy dpsując to juz jego sprawa.


P.S. Uspokajam - Julek (syn Gosiewskiego) gra zawyczaj na innych serwerach i głownie destro ;)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #24 on: June 15, 2009, 09:12:59 AM »

Jeśli chcesz być pewny, że healer w Twoim party to healer, a tank to tank pozostaje premade.

no to odwracajac sytuacje - jesli chcesz grac scenario , aby je wygrac na pkt , to rowniez pozostaje premade , a od tych samych randomow rowniez nie mozesz wymagac jakiegos stylu gry (kto o tym ma niby decydowac , jak ma wygladac scenario?) ...

poza tym nie wyobrazam sobie nawet sytuacji , gdzie kazesz cos komu robic , bo 'wolnosc wyboru' , ktora tutaj reklamujecie dotyczy CALEJ gry , a nie wybranych przez Was czesci

nie mozna zjesc ciasteczka i miec ciasteczka , to nazywa sie hipokryzja ...
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #25 on: June 15, 2009, 10:43:21 AM »

Nadal się nie rozumiemu (again ;) )

Mówimy o sposobie wykorzystywania swojej postaci (w sposób powszechnie uznawany za słuszny, lub nie). I tu w żadnym aspekcie gry nie oczekuję, że ktokolwiek będzie grał tak jak "mi się wydaje" że powinien.

To zupełnie coś innego niż wchodzenie na sc i stanie w miejscu (licząc na darmowe punkty), blokowanie graczy swojej strony (przypadek Tarell), czy zabranianie przekręcania flagi ("bo farmimy renown"). Główną ideą gry na sc jest wygranie potyczki, tak jak zdobywanie keepa/fortecy ma na celu jego/jej zdobycie.

Reasumując - graj jak chcesz - helauj, tankuj, gryź i kop byle to miało jakiś sens.

Oczywiście nikogo do niczego nie zmusisz i ja nie zamierzam biegac za nikim i krzyczeć co ma robić (że nie wspomnę o dupku, który biega za Terell i blokuje jej drogę ucieczki) - debile zawsze się znajdą i nic na to nie poradzimy.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #26 on: June 15, 2009, 11:05:41 AM »

ja rozumiem o co Ci chodzi i zgadzam sie z tym , ale :

1) nie bede namawial randomow , zeby grali w jakis sposob klasa

2) kazal ludziom grac w/g wlasnego pojecia scenario (czyli wolna wola , chcesz to daj sie farmic/farm pod spawnem)

3) bede gral jak chce , robil co chce , bo to moje prawo

4) wymagam tylko od premadu swojego jakiejs akcji , a wszelki pozostaly pug uznaje za nieistniejacy (nie mam na niego wplywu)

sadze , ze to jest najzdrowsze rozwiazanie , wszelkie pretensje naszych , czy obcych graczy uwazam za WHINE ... nie podoba Ci sie, ze na scenario jest farmiacy pug? wyjdz z niego , zamiast nakazywac/oceniac innych  ... tyle tylko mozesz zrobic , bo nauczyc pugu robic rzeczy 'madre' nie dasz rady ...
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #27 on: June 15, 2009, 11:13:36 AM »

Ok, no to się rozumiemy.

Jak pisałem za nikim biegać i krzyczeć nie będę.
Ale może mi się coś nie podobać.

A z sc dla zasady nie wychodzę - nigdy. Krew mnie zalewa jak wrzuca mnie do sc na 5min przed końcem z wynikiem 400 do 5 dla destro. Więc nie robie tego innym.
lonspar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40



« Reply #28 on: June 15, 2009, 12:45:46 PM »

spróbuj kiedyś z twierdzowym premade ;] jak jest tank 2 healerów i jakies dpsy. Radość z gry nieporównywalnie wyższa. Nawet jak człowiek musi za Tarell czy inszym arbuzem biegać   ;D (to oczywiście dzołk ja tak na prawdę lubię to robić)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #29 on: June 15, 2009, 12:49:00 PM »

Próbowałem nie raz.

Z Tarell też ;)
Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
  Print