Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Order - Spis osób według klas.  (Read 10007 times)
Radu
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 174


« on: September 22, 2008, 11:32:46 AM »

ARCHMAGE:
Rajstlin   
Xabbu   
Tarell   
Archoon   
Jodyna   
Floela   
Leegun   
Kroin   
Keleborn   
Uzdrowicielka   

BRIGHT WIZARD:   
Kerroth   
Ropian   
Velsh   
Bhartholomew   
Aldamires   
Skellen   
Jokero   
Cindale   
Kruq   
Trygona   
Exore   
Incinerator   
Stawo   
Fland   
Mesmero   
Grimbone

ENGINEER:
Thornvald   
Dynablast   
Gilith   
Rorn   
Gosiewski   
Wrecemocny   
Whatashoota   
Pin

IRONBREAKER:
Boro   
Desann   
Dumdril   
Garynd   
Gormi   
Grimcrag   
Gurling   
Jagienka   
Julo   
Loudmof   
Mithren   
Moebiuus   
Muhrtag   
Rajnar   
Refnar   
Roody
Rumcajsson   
Thorgir

KNIGHT OF THE BLAZING SUN:
Asuntar   
Badalaman   
Clertie   
Darkares   
Edda   
Floe   
Gukwarin   
Halvar   
Jarogniewa   
Kerth   
Klinker   
Kruqu   
Leszko   
Louis   
Mieszko   
Radum   
Rubenkowa   
Tothmes   
Trygoner   
Tymor   
Tytex   
Wilkenried   
Zigfren

RUNE PRIEST:
Balmorr   
Bimber   
Boodny   
Gukwinka   
Kaszpirowski   
Klinkersdottir   
Kostuch   
Marvoz   
Rainman   
Rodericus   
Runedar   
Thoern   
Thorar   
Valgaur

SHADOW WARRIOR:
Calhin   
Gandolfini   
Gwyndeith   
Kodda   
Margaj   
Mithrildael   
Vano

SWORDMASTER:
Caedmir   
Dirval   
Lanarel

WARRIOR PRIEST:
Abys
Aequinox   
Agness   
Hildebrandt   
Horald   
Hundreds   
Klinkerhoffen   
Legnarius   
Redskin   
Sallik   
Sparr   
Ussur   
Valderin   
Yacah

WHITE LION
Daewyth   
Gildaill   
Hardir   
Kaguya   
Limbar   
Melman   
Seluniar   
Wicher   
Yblineyn

WITCH HUNTER:
Anra   
Fosie   
Gefaran   
Gukwa   
Herbert   
Hincu   
Iago   
Inkwizytor   
LestarX   
Mayviel   
Pifpafpif   
Qaarth   
Ruben   
Vorstern

Za wszystkie literówki z góry przepraszam.  ;D

Last Update 25.02.09


Edit: Tytuł.
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #1 on: September 22, 2008, 11:36:32 AM »

Bardzo dobra robota Radu. Dziękujemy  :) Można będzie updatować na bierząco. Tu też jest lista:

http://www.wardb.com/guild.aspx?id=1986

Dobrze by było jakby każdy zrobił sobie konto na wardb.com i ściągnął ten plugin. Ale nie nalegam.

Swoją drogą, nie spodziewałem się że tak szybko będziemy mieli tylu członków. Większość ludzi w Twierdzy deklarowałą Destro jako stronę którą chcą grać.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #2 on: September 22, 2008, 11:58:55 AM »

Super. Teraz niech kazdy sobie w stopce wpisze swoja main postac, by ulatwic identyfikacje na forum.

 Marakai, mozesz cos takiego dla nas zrobic?
Fatum
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Reply #3 on: September 22, 2008, 12:05:05 PM »

zmiencie ten "oczoje....b.....ny" czerwony - bo moje oczka tego nie wytrzymaja ;D
i pewnie nie tylko moje ;D
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #4 on: September 22, 2008, 12:13:26 PM »

Uuu dps'ów jak mrówków- tanków za to nie za dużo - spróbuje pobawić sie swordmasterem - full tank z niego (niej?) raczej nie będzie - ale na bezrybiu ... Jak sie spodoba - zrobimy kolejną podmiankę.
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #5 on: September 23, 2008, 10:04:50 AM »

Super. Teraz niech kazdy sobie w stopce wpisze swoja main postac, by ulatwic identyfikacje na forum.

 Marakai, mozesz cos takiego dla nas zrobic?

Kurde, ja tez musze?  ;D
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #6 on: September 23, 2008, 01:09:01 PM »

Uuu dps'ów jak mrówków- tanków za to nie za dużo - spróbuje pobawić sie swordmasterem - full tank z niego (niej?) raczej nie będzie - ale na bezrybiu ... Jak sie spodoba - zrobimy kolejną podmiankę.

Hmm, z tego co się zdążyłem zorientować, grajać i czytając rózne rózności to swmstr jest niezłym tankiem.
akumas
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 60


Atena - mądra wojowniczka


« Reply #7 on: September 23, 2008, 01:28:07 PM »

Uuu dps'ów jak mrówków- tanków za to nie za dużo - spróbuje pobawić sie swordmasterem - full tank z niego (niej?) raczej nie będzie - ale na bezrybiu ... Jak sie spodoba - zrobimy kolejną podmiankę.

Hmm, z tego co się zdążyłem zorientować, grajać i czytając rózne rózności to swmstr jest niezłym tankiem.

Swordmaster jest bardzo dobrym tankiem i nieco ustępuje Ironbreakerowi. Dzięki Spirit Damge bardzo szybko generuje aggro i nie ma problemów z jego utrzymaniem. Talenty w drzewku Path of Vaul dają naprawdę duże możliwości walki z kilkoma mobami na raz (taki Druid z Paladynem w mojej opini) . Na RVR jak lecisz z tarcza i mieczem i masz healera na plecach to jesteś wstanie wzbudzić duże zainteresowanie strony przeciwnej (dzieki debuffom od Nature's Blade)  . Moim zdaniem Swordmaster jest idealnym Off-tankiem dużych grup mobów i z dobrym sprzętem może równać się z Ironbreakerem jako tank. Na 16 lvl nie mam problemów z mobami branymi po 2-3 na raz na równym - +1 levelu , przy 4 jest juz problem bez healera. Bardzo polecam Swordmastera :)
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #8 on: September 23, 2008, 01:42:27 PM »

Pięknie dziękuje ze informacje...
Od dziś wieczór zadzieram ( tzn Szokia ) kiece i lece... levelować Mistrza Miecza.
O podmiankę poproszę na 10 lvl.

Z BW jednak nie zrezygnuje, lubie nim grać. Może kiedys Twierdza zacznie przyjmować alty...

Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #9 on: September 23, 2008, 02:12:27 PM »

Z tego co  się porozglądałem i poczytałęm to możemy przyjmować alty. To jednak nie ma na nic wpływu. Raczej. Ale może jeszcze sie ktoś wypowie.
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #10 on: September 23, 2008, 02:44:03 PM »

Hmm, ale jaki jest sens przyjmowania altów jak main nie ma max rank? To się mija z celem moim zdaniem i wprowadza chaos w strukturę gildii.
Moim zdaniem w gildii powinny byc tylko mainy a alty graczy, którzy maina wylevelowali na 40 rank.
Radu
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 174


« Reply #11 on: September 23, 2008, 02:47:01 PM »

Ja znalazłem coś takiego:

Missy EAMythic:
Guild exp has to do with the number of players in the guild actually contributing exp. So if the alts are just hanging out and not exping, they shouldn't be detrimental to your guild's exp.

I taką wiadomość od jakiegoś gracza:
You can learn how a guild gains Experience by pressing h and going to the game manual in game and looking up guilds.

It basically works like this. Quest Experience, and PvE experience contribute to your guild experience. I do not know the conversion.

RvR experience, Scenario experience and Renown all contribute 100% to guild experience as well as your own.

Guilds do not take into account alts of accounts. You will not lose experience if people leave the guild.

Any guild should not shy away from accepting alts, as they contribute to the guild and its just a courtesy to the members of the guild.

A po za tym nadal dokładnie nie wiadomo co z altami.

Ps. Macie dzisiaj jakiś problem z forum?? U mnie gdy się zaloguje bardzo wolno otwierają się strony forum (może przez to ze za każdym razem łączy się z ventrilo-monitor.com)??
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #12 on: September 23, 2008, 02:50:11 PM »

Ja znalazłem coś takiego:

Missy EAMythic:


Any guild should not shy away from accepting alts, as they contribute to the guild and its just a courtesy to the members of the guild.

A po za tym nadal dokładnie nie wiadomo co z altami.

To oznacza dokładnie to no napisałeś wyżej. Alty nie maja wpływu na rozwój gildii, a kiedy zaczną zdobywać xp i inne tego typu rzeczy, ma to dodatni wpływ na gildie.

 Mit powalony rozumiem.
akumas
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 60


Atena - mądra wojowniczka


« Reply #13 on: September 23, 2008, 02:52:54 PM »

Wiadomo.

Alty którymi grasz i levelujesz dokładają XP do gildii , wywalenie ich nie powoduje utraty XP w gildii. Wiec posiadanie alta nie jest ani złe ani dobre (hamuje rozwój maina) ale może służyć jako bank lub tez źródło pośrednie dochodu oraz w niektórych przypadkach nisko levelowych materiałów
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #14 on: September 23, 2008, 02:59:47 PM »

Przepraszam, ze sie wtrące do rozmów sztabu ;) - ale przyczyniełem sie troszkę do powstania tej dyskusji

Podzielam zdanie Krassnahll'a - alty od max lvl maina. To dobrze, że alty nie wpływaja negatywnie na ranking gildii. Jednak z powodów czysto organizacyjnych wydaje mi sie, że Krassnahll ma rację. Na razie budujmy siłę gildii. Co innego z podmiankami postaci. Gra nie ma jeszcze tygodnia to normalne, że ludzie zmieniaja zdanie i postaci - IMHO.

choć ten dodatkowy exp alta dla gildii - kuszące...
Pages: [1] 2
  Print