Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Co tam słychać w Śródziemiu?  (Read 2379 times)
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« on: November 06, 2019, 08:13:47 AM »

Czołem Twierdzy!
Od pewnego czasu znowu mnie ciągnie do Śródziemia, biblioteka odświeżona po raz kolejny przeczytany Tolkien :) Maraton filmowy zaliczony i znowu pojawiła się zajawka jak lata temu na lotro :)
Klient się instaluje a w między czasie postanowiłem zapytać co tam słychać w grze ? Po tylu latach zmierza to w dobrą stronę ?? Jak aktywność graczy w świecie gry ? Dzięki za informacje co tam się dzieje z lotro.
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #1 on: November 06, 2019, 11:18:08 AM »

Czy w dobrą to nie wiem. Graczy nie ma tyle co było. Devi mają wszystkich gdzieś serwery kwiczą i błagają żeby ktoś je dobił i skrócił ich cierpienia.
Ale lore wciąż jest na wysokim poziomie. Saurona nie ma, ale za to jest kilka nowych wciągających płot twist.
Piszą tym twierdza wciąż istnieje i zawsze jest z kim pograć.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: November 06, 2019, 11:25:01 PM »

Hej Golden :) Jest co robić i jest z kim. Gra jak zawsze ma bugi, są lagi i czasami crashe. Ale community i lore jak zawsze na wysokim poziomie :)
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #3 on: November 22, 2019, 08:59:29 PM »

taką odpowiedz chciałem usłyszeć :)
Na razie stare postacie jeszcze poleżą sobie przykryte warstwą kurzu a ja zacznę sobie od nową postać od zera co by nacieszyć oko wszystkim na nowo.
Zrobiłem wyjątek... nowy bohater nazywa się, Cyrulik :D
Przy skromnej ilości wolnego czasu jestem strasznie ciekawy jak szybko pójdzie mi przemierzanie Śródziemia.
Pages: [1]
  Print