Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order - Avdima  (Read 2264 times)
Avdima
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« on: July 05, 2010, 05:33:04 PM »

1. Imię + nick w grze
Krzysztof Niewiadomski, Avdima

2. Informacje o postaci
Swordmaster czterdziestego poziomu wtajemniczenia, trzydziestej pierwszej rangi wojennej.

3. Doświadczenie w grach mmo
Zacząłem od World of Warcraft, przegrałem łącznie z półtora roku, w międzyczasie eksperymentowałem z Age of Conan, City of Villains, Star Wars Galaxies i Guild Wars (w każdą góra dwa tygodnie grania), kończąc na Warhammerze Online, w którego gram od bety.
Zrobiłem sobie z WARem spora przerwę i dzisiaj odkryłem (dosłownie, podczas pisania tego posta), że mam jeszcze dwa dni subskrypcji (nie wiem skąd, bonus pewnie za przenoszenie serwerów).
Planuje wrócić w niedługim czasie do gry, kiedy tylko dostanę pieniądze na kartę prepaid, co nastąpi najpóźniej gdzieś na początku sierpnia.
_________________________________________________________
Na marginesie mogę jeszcze dodać, że kupię sobie All Points Bulletin.

4. Potwierdzenie przeczytania regulaminu i zaakceptowania go.
Potwierdzam i akceptuje.

5. Kilka słów o sobie - real life :)
Mam 22 lata i aktualnie pracuję jako praktykant, za rok planuję dostać się na ASP.
Interesuję się grafiką (zaskakujące), trochę muzyką i w wolnych chwilach lubię pograć w różnej maści gry (planszowe, "papierowe" rpg i komputerowe).

6. Odpowiedź na pytanie: Dlaczego Twierdza?
Słowa "casual" jest dla mnie jak światło w pełnym mroku tunelu, nie lubię się mordować z grą, zdecydowanie więcej frajdy sprawia mi granie na luzie.
Mam nadzieję, że wreszcie znajdę ciepłe miejsce, gdzie będę mógł grać we własnym tempie (co będzie znacznie łatwiejsze po zmianach, jakie wprowadził Mythic w systemie wardów).
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: July 05, 2010, 06:44:16 PM »

Ze względu na przenosiny serwerów mamy małe zamieszanie. Na starych serwerach już raczej  nikogo ni znajdziesz (zresztą właśnie ściąga mi się nowy patch, wiec chyba już wszyscy spotkamy się na nowym serwerze).

Tam nas szukaj - btw zdaje się że dwa tygodnie gry będziesz miał bez wykupywania suba ;)
Pages: [1]
  Print