Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Lifetime account  (Read 2621 times)
RafalB
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: October 11, 2017, 04:51:53 PM »

Hej, piszę z nowego konta, bo nie mogę zresetować hasła na starym (nie przychodzi mail).
Jakiś czas temu grałem z Wami przez chwilę w Lotro ale okazało się, że to jednak nie dla mnie. Minęło już kilka lat, a moje konto Lifetime leży nieużywane.
Pomyślałem, że może komuś się przyda, więc wpadłem z pytaniem czy są jacyś potencjalni chętni do przejęcia go w zamian za dobrowolną darowiznę finansową.

Chwilowo nie wiem co dokładnie jest na tym koncie, bo klient się patchuje drugi dzień (sic!), a ostatni raz logowałem się dawno temu. Poza postaciami - które mogę zostawić, jeśli chętnym będzie ktoś o dobrej reputacji - powinno tam być całkiem dużo Turbine Pointsów oraz odblokowane dodatki do na pewno Rohanu, a może i jeden dalej.

Jak sądzicie, czy to może być warte powiedzmy 300-400 pln czy to za dużo? A może nie doceniam potencjału Lotro i to za mało?

[edit]
Zalogowałem się. Postaci jest 8/10 są raczej takie sobie - najwyższa ma 75 lvl, więc pewnie nie jest wiele warta, a reszta jest dużo niżej. Natomiast saldo TP to ok. 26000, co samo w sobie jest według cen sklepowych warte 199$.
Wedle sklepu nie mam żadnych expansion packów do odblokowania, co chyba sugeruje że wszystko jest odblokowane.
Baasergor
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6



« Reply #1 on: December 03, 2017, 02:52:19 PM »

Hej, udalo sie sprzedac czy oferta nadal aktualna?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: December 03, 2017, 04:50:31 PM »

Raczej napisz do niego na priv, szybciej się dowiesz :)
Pages: [1]
  Print