Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Legacy u guardiana  (Read 8214 times)
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« on: July 11, 2009, 10:06:13 PM »

Cześć, potrzebuję kilku wskazówek, dokładnie chodzi mi o legacy w broniach czy innych itemach. Czy są może gdzieś jakoś opisane, co dają, które warto używać i podnosić w przypadku tanka ???

Z góry serdecznie dzięki za rady !

Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: July 11, 2009, 11:09:16 PM »

Vent Goldziu vent bo nie chce mi sie pisac ;].
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #2 on: July 12, 2009, 02:38:55 AM »

Do usłyszenia jutro :)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #3 on: July 13, 2009, 01:03:11 PM »

Poki co moze mnie nie byc kilka dni, ale na niektore z pytan, ktore tu zadales mozesz znalesc odpowiedz w tym temacie:
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=3352.0
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #4 on: August 11, 2009, 10:14:55 AM »

Ostatnio sie duzo ruszylo w dziale czolgisty i bardzo sie ciesze z tego powodu.  ;D

Jako, ze zaczalem cos tam bawic sie juz z legendarnymi bronmi, czy ktorys z wspoltowarzyszy w czolgu moglby popelnic taki post jak Sude w dziale dla owcow?  :)

Byloby to bardzo pomocne.
Z gory serdeczne dzieki  :)
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #5 on: August 11, 2009, 03:11:09 PM »

Podpinam się pod prośbę Tarqa :)
Już coś tam wydedukowałem sam, ale nadal to sporo za mało aby coś tu pisać i innym radzić :P
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #6 on: August 12, 2009, 11:40:09 AM »

U guardiana wyróżniamy na paskach takie legacje:

Catch A Breath Morale Heal - dobra legacja ( można nawet wyciągnąć ponad +20% z tego heala )
Challenge Targets - must have do tankowania.
Cry Resist Chance - bardzo dobra legacja do tankowania ( większość naszych skilli tauntujących to właśnie Cry )
Guardian's Threat Block Rating - zwiększa block rating na guardian's threat stancie. Średnia legacja.
Guardian's Threat Parry Rating - identycznie jak wyżej. Tylko z parry ;)
Guardian's Ward Block Rating - całkiem fajne. Można zainwestować jak się przytrafi.
Guardian's Ward Damage - IMO średnie. Bardziej do dpsu.
Guardian's Ward Parry Rating - identycznie jak dwie linijki wyżej.
Power Restore on Reactions - Hmm. Szczerze najpierw myślałem, że regeneruje to sporo powera. Tak naprawdę jest to bardzo mało. Nie warto inwestować.
Reactive Block Damage - Słabe. Chyba, że ktoś nosi traita Reactive Block.
Shield Damage - Bardzo dobra legacja zwiększająca dmg skilli tarczowych
Shield Smash Damage - Słabe jak ktoś nie nosi Shield-Smasha.
Shield Wall Range - Baardzo dobre na Ettenmoors :)
Skill Threat - Najważniejsza legacja na pasku do tankowania.
Stagger Critical Rating - Dobre na overpower.
Stagger Effect Duration - Bardzo fajne do solowania i Etten.
Stagger Positional Damage - Również pod solo. Fajna legacja
Sting Damage - Słabo moim zdaniem.
Warrior's Heart Morale Heal - Jeżeli jest, możemy zainwestować. Nie jest to jakiś szałowy heal ale zawsze :)


Na broni wyróżniamy takie legacje:

Charge Duration - Zwiększa czas trwania Charge'y. Nawet fajne jeżeli mielibyśmy to na broni odzielnej ;) ( ja mam np broń do tankowania i broń tylko z charge duration )
Engage Range - Średnia legacja moim zdaniem.
Guardian Area Effect Melee Targets - Super legacja pod grę solo. Jeżeli chodzi o tankowanie to nie polecam, ponieważ czasami możemy niechcący obudzić zestunowanego mobka.
Guardian Bleed Damage - Bardzo słabe - nie polecam.
Guardian Bleed Pulses - Nie jest jakieś super ale można się zastanowić przy braku fajnych legacji.
Guardian's Ward Duration - bardzo fajna legacja. Można przedłużyć Guardian's Ward duration nawet do 20 sekund.
Overpower Evade Chance - słabe, nawet na overpowerze.
Overpower Power Cost - bardzo fajne pod overpower.
Stagger Attack Duration - tak samo jak wyżej.
Stagger Movement Speed Debuff - tak samo jak wyżej i jeszcze wyżej ;) . W sam raz na solo jak i na Ettenmoors.
Stamp Cooldown - dla mnie fajna legacja. Czasami champion w instancjach może nie zdążyć z cloberem, a nasz Stamp może uratować część grupy.
Sweeping Cut Damage - fajna legacja i pod overpower i pod grę w grupie.
Targeted Melee Skill Range - dobre po grę solo. Tak samo jak Guardian Area Effect Melee Targets nie polecałbym do tankowania.
To The King Damage - fajna legacja.
Turn the Tables Cooldown - fajna legacja. Możemy zmniejszyć cooldown Turn the Tables o 55 sec na najwyższym ranku.
Whirling Retaliation Damage - moim zdaniem średnia legacja. Whirling Retaliation nie zadaje jakiegoś super dużego dmg, aczkolwiek można zainwestować pod broń solo.
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #7 on: August 12, 2009, 01:36:58 PM »

Kadorin masz u mnie piwko jak się spotkamy na którymś zlocie !!

Powoli robi się tu niezła encyklopedia o tanku, jeżeli ktoś ma jeszcze coś do dodania to czekamy  :)
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #8 on: August 12, 2009, 02:19:43 PM »

No to juz 2 piwka beda, przyjezdzaj do Krakowa  ;D
Saimir
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 250



« Reply #9 on: August 15, 2009, 05:46:08 PM »

Jemu nie wolno pic jeszcze  :P
Też chcialem cos takiego rozpisac ale mnie krasnal ubiegl  ;)
To ja zrobie insza rozpiske co by nie bic piany  ;D

Pasek pod tankowanie:

Konieczne:
Skill Threat
Cry Resist Chance

Bardzo dobre:
Challenge Targets
Guardian's Ward Block Rating / Guardian's Ward Parry Rating
Guardian's Threat Block Rating / Guardian's Threat Parry Rating - osobiscie nie uzywam Threat Stance, ale jesli przypasowalyby legacje napewno bym sie skusil.

OK:
Catch A Breath Morale Heal
Warrior's Heart Morale Heal
Shield Damage
Reactive Block Damage - co prawda dmg niewielki (z tego co wiem podstawa to 6) i w dodatku common ale kiedy bije cie 6 mobkow to uzbiera się z tego nie mala miarka :) Mysle ze warto sie skusic jesli nie ma nic lepszego.

reszta malo znacząca.

Broń pod tankowanie:

Konieczne:
Guardian's Ward Duration
Guardian Area Effect Melee Targets - Kadorin przestrzega ale wg mnie legacja bardzo dobra, duzo latwiej utrzymac na sobie uwage zagonionych mobkow zdala od hilerow jesli co chwile dostana z AoE - ztraitowany vexing blow + sweeping cut + whirling (ktory swoja droga zmniejsza threat reszty druzyny) i mobki zapomna o istnieniu innych graczy. Moby winny byc stunowane zdala od druzyny, a jesli nawet CC, nie odciagnie go od reszty i zestunuje jakis istotny cel wsrod naszej trzodki to wystarczy przesunac sie o kilka krokow i gitara gra :) a  przecietna elitka specjalnego wrazenia i tak na nas nie zrobi  8)

Bardzo dobre:
Stamp Cooldown - wielokrotnie zaoszczedzi druzynie klopotow
Turn the Tables Cooldown - zwlaszcza po ostatnim patchu uzytecznosc skila wzrosla (wczesniej dzialalo tylko na mobki z frontu teraz 360 stopni) niemalze 100% koniunkcja, nawet na bossach jest zawsze mile widziana :)

OK:
Engage Range / Targeted Melee Skill Range - jesli nie ma lepszych legacji, obie pozwola nam na latwiejsze zaganianie mobkow do siebie i zmniejszenie niepotrzebnego motania sie.

reszta malo znacząca, dmg z to the king, sweeping cut czy whirling bedzie rowniez spoko :)

ps. Jest to oczywiscie moja subiektywna opinia :)
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #10 on: August 16, 2009, 12:28:42 PM »

Sairos, to Tobie w takim razie piwko postawimy  ;)
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #11 on: August 18, 2009, 06:32:09 PM »

Samemu najlepiej jest przetestować legacje i wybrać najlepsze dla siebie.
;)

Sairos - nie musiałeś ściągać ode mnie koloru czcionki :P
Saimir
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 250



« Reply #12 on: August 19, 2009, 07:25:38 AM »

Sairos - nie musiałeś ściągać ode mnie koloru czcionki :P

Nie musialem ale tak bylo wygodnie :P
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #13 on: August 19, 2009, 09:02:51 AM »

Świetna robota panowie !! Dzięki !!

Teraz tylko jeszcze dorwać itemy z takim legacjami (w sumie to małe piwo :P ) i można ruszać do walki  8) ;D
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #14 on: July 15, 2010, 03:30:41 AM »

Pobawie sie w archeologa :)

Wg ostatnich badan ;) ( http://forums.lotro.com/showthread.php?t=328201 ) legacja do Skill Threata okazuje sie nie byc wcale tak oplacalna. Ja sie nie znam bo dopiero lvluje Guarda, ale jestem ciekaw opinii naszych kinowych puszkowcow.
Pages: [1] 2
  Print