Pages: [1] 2 3 4
  Print  
Autor Topic: kapitanski run  (Read 19299 times)
Siegnar
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« on: May 27, 2010, 02:37:33 PM »

Moj chory umysł ubzdurał sobie, ze potrzeba jest ubicia zolwia  badz innej elitarnej poczwary skladem kapitanskim. Chetnych smialkow, zolwiobojcow zpraszam do zapisow. Teramin do utalenia o ile bedzie odpowiednia ilosc chetnych. Jesli nie zolw prosze o inne propozycje
Harni
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 653



« Reply #1 on: May 27, 2010, 03:54:55 PM »

ciekawe, ciekawe... chętnie spróbuję, choć wątpię czy znajdziemy 12 kapitanów 60+lvl w Twierdzy...
Siegnar
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #2 on: May 27, 2010, 03:56:44 PM »

moze 65lv nie bedzie konieczny, trzeba obadac temat. Pytanie czy teoretycznie to w ogole jest mozliwe:)
Harni
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 653



« Reply #3 on: May 27, 2010, 04:01:09 PM »

niestety kapitańskie marki się nie sumują, więc można liczyć raczej na dodatkowy dmg z oathbreakerów, z healem nie powinno być większego problemu, przynajmniej do 5 minuty walki ;) choć z drugiej strony jest time of need, i 12 x Harm's Way + last stand ;) warto spróbować, choćby for fun ;)
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #4 on: May 27, 2010, 04:27:24 PM »

Shield Brother + Inspire od początku powinno wystarczyć przez pierwsze 2 minuty.
Time of Need + Rallying Cry zapewni wystarczające leczenie przez kolejne dwie minuty wraz ze wsparciem ze strony Valiant Strike.
Dodatkowo tankujący kapitanowie mogą być leczeni przez wyznaczonych leczących kapitanów - Words of Courage.

Na ostatnią minutę po kolei trzeba by rzucać IHW + LS, a jak się skończy to Strength of Morale.
Jak wszyscy rzucą naraz IHW to nie mam nawet pojęcia co się właściwie stanie :).
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #5 on: May 27, 2010, 04:55:07 PM »

Jak wszyscy rzucą naraz IHW to nie mam nawet pojęcia co się właściwie stanie :).

Srodziemie wybuchnie i hobbity przejma panowanie nad swiatem :D

Tez bym sie przeszedl , ale moj capt chyba jednak za mlody :)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #6 on: May 27, 2010, 05:31:44 PM »

E tam za młody, nie bądź pierdoła ;p.
Ja też się piszę na akcje tego typu, czy to 12 osobową, a w razie braku zainteresowania jakąś 6 można machnąć.
Siegnar
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #7 on: May 27, 2010, 08:25:12 PM »

jak dobrze licze poki co jest nas 5 liczac mlodego Nephera:)

IHW+Last Stand to chyba kazdy z osobna, w razie czego bedzie 12 rezow:D Zapomnieliscie o Sheld of Dunedein jakby jeszcze legacje wrzucic do emblema to spokojnie bysmy wytrzymali. Pytanie czy sheld brothery sie sumuja?

Co innego mozna by ubic?
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #8 on: May 27, 2010, 08:29:45 PM »

Pytanie czy sheld brothery sie sumuja?

Chyba się nie sumują, ale przecież bez sensu wrzucać kilka na jedną osobę.
Każdy rzuca na innego kapitana w grupie - wtedy każdy ma bonus z To Arms i leczenie z Inspire.

Mnie raczej nie można liczyć na taki eksperyment, aktualnie wyciskam tyle godzin pracy ile tylko zdołam, więc raczej marne szanse, że akurat się dopasuję czasowo do reszty osób.
Siegnar
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #9 on: May 27, 2010, 08:53:29 PM »

Murkar nikt nie mowi, ze to jakas pilna sprawa. Jak nas bedzie malo to i tak bedziemy czekac az sie pojawi ktos.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #10 on: May 27, 2010, 09:04:20 PM »

Moja kapitanka jest na smutnym 57lvl, ale ma i OS i IDOME, deedy klasowe pokończone wszystkie, także ewentualnie, gdyby brakowalo do skladu, to... :)
Siegnar
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #11 on: May 27, 2010, 11:13:05 PM »

Huri nie gadaj tylko leveluj:) Kazda jednostka sie liczy
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #12 on: May 27, 2010, 11:16:48 PM »

Huriel akurat z IDOME to mysle ze nie bedzie problemow ;) podobnie jak z rezami (CoV traitowane u wiekszosci pewnie wyjdzie)

A mnie liczyles Siegnar :)

SB sie nie naklada, nie da sie SBowac kogos kto juz ma SB od innego Capt - sprawdzalem

Ciekawi mnie w sumie co by sie stalo gdyby wszyscy Capt w grupie rzucili IHW... Teraz to jest tylko 50%, jeszcze ciekawsze co sie dzialo kiedys ze 100%

Ja jestem jak narbardziej za :D 3xTAK, czy to bedzie 3 Cappich na 3man insty, 6ciu na zwykle czy 12 na rajdy, wszystko poza SoM na chwile obecna.

U mnie to kwestia terminu konkretnego (nie zawsze moge) i oczywiscie wczesniejszego uprzedzenia.

Swoja droga jakby tak zrobic 12man skirmish i kazdy z petem... i soldierem :D
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #13 on: May 28, 2010, 07:34:30 AM »

Liczcie i mnie.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #14 on: May 28, 2010, 09:09:05 AM »

Swoja droga jakby tak zrobic 12man skirmish i kazdy z petem... i soldierem :D

To byłby żyliardowy lag i w zwiazku z tym większe prawdopodobnieńswto śmierci :
Pages: [1] 2 3 4
  Print