Pages: 1 [2] 3 4 ... 15
  Print  
Autor Topic: The Elder Scrolls Online  (Read 57902 times)
Phara
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Reply #15 on: February 07, 2013, 02:45:42 PM »

Mi Gmowania w kolejnej Twierdzowej gildii też wystarczy po wsze czasy chyba. Poza tym z wiadomych względów ani ja ani Zielarz nie będziemy mogli się całkowicie zaangażować.
No, chłopcy i dziewczęta, po kilku latach widzę tu tyle nowej krwi, że na pewno ktoś by chciał, ktoś się nadaje, ktoś czuje w sobie fus ro da!
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #16 on: February 07, 2013, 04:13:01 PM »

Może nie tyle rekrutacje ogłosić puki co lecz zrobić dział orientacyjny; ankiety... strona konfliktu, jakie ilości zainteresowanych graczy są za murami itp ;)
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« Reply #17 on: February 07, 2013, 11:32:35 PM »

Mniej więcej tyle co się udziela w tym temacie +-2
Harpion
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 362


« Reply #18 on: February 11, 2013, 11:50:09 PM »

Ja zapisałem się do bety. Jak się dostanę i zobaczę czym to się je, to chętnie wesprę każde działania aby Twierdza zwyciężała zawsze i wszędzie :)
Fantazmagori
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 151



« Reply #19 on: March 21, 2013, 10:59:11 AM »

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Elder-Scrolls-Online-to-MSORPG-Massively-single-player-RPG-Ameryka%C5%84skie-seriwsy-ju%C5%BC-gra%C5%82y-w-ESO-Oto-czego-si%C4%99-dowiedzieli-my

najnowsze info
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« Reply #20 on: March 21, 2013, 11:14:10 AM »

Woot woot woot nie będzie raidów? Cos sie komus chyba pomylilo na filmikach widzialem 8 osobowa ekipe ktora klepie jakiegos wielkiego bossa w jaskini
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #21 on: March 21, 2013, 11:19:06 PM »

Rożne są bosy z tego co pisali pamiętam, że jest coś w instancjach,
ale również jaskinie lochy open world.

Poza tym jeśli mówimy o rajdach to całkiem dobrze jeśli nie ma ich być, gdyż zawsze tak było w tes, boss był troche twardszy od innych, ale miał dużo mocniejsze skille, natomiast przy tym systemie walki w ESO jako mmo nie wyobrażam sobie bić bosa 20 minut.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #22 on: March 23, 2013, 01:42:05 PM »

Quote
Firor said there are no raids in this game, because “That’s not Elder Scrolls.” Remember, from the beginning this game was not designed to be another run-of-the-mill MMO. ZeniMax’s mission statement from the beginning has always been to build an Elder Scrolls game that just so happens to also be an MMO.

Ta gra to raczej taki co-op a nie mmo. Instancje mają być 4-5 osobowe w momencie startu ma ich być ponad 30 (jeśli dobrze pamiętam to 16 + 16 HM). Na początku - nie powiem - byłem zainteresowany, ale 15 minut zaznajamiania się z informacjami o tej grze całkowicie odmieniło moje nastawienie :-\ Może będzie to fajne do pogrania ze znajomymi przy piwku, ale poza tym to porażka... Niestety nie da się przerobić gry single player w mmo na takiej zasadzie na jakiej to sobie wyobraża Bethesda ::) Nie wiem dla kogo jest ta gra ??? Gracze mmo się na nią wypną bo za mało w niej mmo, a single players będą się wkurwiali, że nic nie mogą sami zrobić oraz, że brakuje quicksave, a jak jeszcze będzie trzeba miesięcznie za to płacić to już w ogóle lol... Fajne do przejścia fabuły, pozwiedzania, ewentualnei w co-op'ie ze znajomymi i wypier.... z dysku - taka smutna prawda  :'(
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #23 on: March 25, 2013, 05:59:14 AM »

Moim zdaniem bardzo dobrze jeśli gra nie będzie strikte dla mmo farmerów.
Bo ile mamy już klonów wowa ? Rajdy instancje wszystko pod jeden schemat.
Trzeba próbować rożnych pomysłów na nowy rodzaj rozgrywki jak się trafi to się schemat zmieni. Ale inaczej się tego nie zmieni gdyż praktyka wszystko zweryfikuje.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #24 on: March 25, 2013, 08:53:01 AM »

Moim zdaniem bardzo dobrze jeśli gra nie będzie strikte dla mmo farmerów.
Bo ile mamy już klonów wowa ? Rajdy instancje wszystko pod jeden schemat.
Trzeba próbować rożnych pomysłów na nowy rodzaj rozgrywki jak się trafi to się schemat zmieni. Ale inaczej się tego nie zmieni gdyż praktyka wszystko zweryfikuje.
Ja się zgadzam, ale to co się od niemal 10 lat dzieje w tej branży to swoiste wymyślanie na nowo koła. Wystarczyłoby zrobić dobrze dopracowanego sandboxa albo nawet seamless themepark (na co w sumie liczyłem) a nie jakieś "genialne" hybrydy. Świat ES idealnie by się do tego nadawał a robią z niego singleplayer mmo ??? Ja może nawet ESO kupię jeśli znajdzie się ekipa do wspólnego pobiegania przez 2-3 tygodnie, bo na tym prawdopodobnie się skończy... a mogło by być znacznie znacznie lepiej... ::)
Ninael
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33


« Reply #25 on: April 14, 2013, 06:14:18 PM »

Haha, gra wygląda tragicznie: 

http://www.dailymotion.com/video/xz02gm_the-elder-scrolls-online-gameplay_videogames?search_algo=2#.UWrLOMqvMkJ

Nawet nie mówię o grafice bo nie wiadomo co gościu poustawiał, ale system walki czy animacje pożal się Boże...
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #26 on: April 14, 2013, 07:29:15 PM »

Link nie działa.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #27 on: April 15, 2013, 07:53:01 AM »

Link nie działa.
Pewnie aż tak słabo ;)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #28 on: April 15, 2013, 03:00:47 PM »

wiadomo jaki będzie model płatności?
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« Reply #29 on: April 15, 2013, 03:04:22 PM »

Nic nie wiadomo jeszcze. Dziwne to bo już dwie bety były a nawet żaden filmik nie wyciekł a jak wyciekł to go kasują :)
Pages: 1 [2] 3 4 ... 15
  Print