Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: [ORDER] Grafik gildiowych akcji  (Read 2438 times)
Garynd
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12

Ironbreaker


« on: December 06, 2008, 03:49:36 PM »

Witam,
Chciałbym zaproponowac stworzenie grafiku zajec gildii.
Tzn załozyc ze codziennie cos sie bedzie dzialo np o 20, nastepnie ustalic co jakiego dnia, założyć topiki na forum i niech sie chetni wpisuja na dany dzien.

Trzeba tylko przedyskutowac czy odgornie ustalamy co bedzie robione czy w zaleznosci od tego jaki sklad sie zbierze. Uwazam ze to niezla mysl jako ze coraz wiecej z nas jest ok 40lvl, a ja mialbym ochote miec co robic a nie tylko farmowac scenario.

Calosc przdsiewziecia widze tak ze trzeba wziac pod uwage czas resetu instancji. Poki co zbyt wielkiego wyboru nie ma wlasciwie chyba tylko bs.
Wiec proponowalbym ustalic ze np w przyszlym tygodniu codziennie wieczorem probujemy zrobic bs. Zakladam ze raczej warband sie nie zbierze ale przeciez wystarczy 6 zgranych osob zeby obskoczyc instancje z bossami. Zbierze sie party to super, nie to trudno ale przynajmniej ludzie beda mogli sobie tak zaplanowac czas zeby sobie raz czy dwa w tygodniu z gildia wyskoczyc.

Oczywiscie sugerowałbym obowiazkowa obecnosc na vencie chocby na nasluchu jako ze w malym party koordynacja jest szczegolnie wazna.

Mozna tez robic razem scenario ale tez koniecznie na vencie bo to znacznie zwieksza efektywnosc a pisanie w czasie bicia destro mija sie z celem.

No a w ten sposob mozna lepiej sobie zaplanowac ew przesuwac te spotkania w czasie tak zeby jak najwiekszej liczbie osob pasowalo. I bedzie wiadomo od razu z duzym wyprzedzeniem ze danego dnia wieczorkiem jest nas akurat tyle zeby razem cos zadzialac.

Nie mam oczywiscie zamiaru zmieniac casualowego nastawienia gildii i na nikim wymuszac obecnosci na tych wypadach ale tylko dac wieksza mozliwosc planowania wspolnych wypadow.

Pozdrawiam
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #1 on: December 06, 2008, 09:57:07 PM »

BS-a na razie robimy wieczorami w niedziele :). Generalnie ja jestem za uporządkowanie spraw z koncentracją na kalendarzu in game bo jest naprawde przydatny :)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #2 on: January 22, 2009, 11:28:35 AM »

Dobry pomysł. Trzeba leniwe 40 tki rozruszać.  Zgadzam się ze nie zawsze wyjdzie i nie zawsze się uda, ale do zwiedzania, i robienia jest co robić na ranku 40 tym.

 Polecam przejąc inicjatywę.  Robić wpisy do kalendarza z co najmniej 3 dniowym wyprzedzeniem. Informować naszych sojuszników na /a kanale. 

 Scenaria są fajna odskocznia, ale na dłuższą metę się nudzą i meczą.
Vorstern
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #3 on: January 24, 2009, 02:14:59 PM »

Grafik bardzo przydatna rzecz. Sam szukam często po forum gdzie możnaby się z Wami wybrać i często wychodzę z niczym... Teraz dopiero przeczytałem o wyprawie na Bastion Stair, ale niestety w tym czasie odwiedzam chorego kumpla. Następnym razem mam nadzieję się załapię.

Kwestia jest taka, że do gry nie wejdę w czasie pracy, tylko po godzinach, a wtedy może być za późno, żeby sprawdzić wydarzenia w toku. Na forum wejdę bez problemu i nawet jak ktoś mi przez ramie zerknie to żadnego halo nie będzie (co innego z grą :P).
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #4 on: January 26, 2009, 08:30:23 AM »

Proponuje przejąc trochę więcej inicjatywy...

 Wielu graczy ma już avatary na t4 i często zapominamy o nowych i młodszych.  Tak wiec z tad ten apel do wszystkich potrzebujących pomocy.  Postójcie na forum kiedy gdzie, potrzebujecie pomocy.  Ludzie na pewno się znajda.  Proponuje planowanie z 3 dniowym wyprzedzeniem wraz z wpisem do kalendarza i informacja na forum.

 
Pages: [1]
  Print