Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: T4 - polowanie na seta  (Read 10837 times)
Rainman
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Reply #30 on: January 12, 2009, 09:32:07 PM »

MOTD czy About us, whatever, w tym samym mniej więcej miejscu się wyświetla :P

Odpowiadając na Twoje, Rainman, pytanie, na rank40 robienie zwykłych q daje tylko kasę i itemki (np. epickie bronie). Skupisz się na tym, na czym chcesz, nie ma przymusu. Masz dziś ochotę na PQ, robisz PQ itp. Które części Annihilatora masz?
Butki lecą z graczy -> można kupić na AH;
Rękawiczki nabywasz u renown vendora np. w Sigmar's Hammer;
Pozostałe 3 części lecą ze złotych worków na keepach T4. 
Wardy niezbędne do robienia kolejnych instancji ma też set Bloodlord, wypadający z bossów/PQ w Bastion Stairs - więc nie musisz zbierać całego Annihilatora jesli nie chcesz. Itd.
buty mam z dropu w scenario a lapki oczywiscie od vendora, chtenie zebral bym caly set.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #31 on: January 12, 2009, 10:33:04 PM »

No to albo dołączasz do zerga idącego na keepa (i liczysz na strasznego farta w losowaniu), albo wstajesz o nieludzkiej porze w weekend i idziesz z paroma umówionymi osobami (i w tedy szanse są większe, ja tak zdobyłem swój secik).
Dopisz się do eventu, jeśli będziemy takowy organizować. Kto wie, może w ten weekend też.
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #32 on: January 15, 2009, 01:40:59 PM »

pierwsze polowanie zakonczylo sie dosc pozytywnie.
Ogolnie ustalilismy ze najlepiej sie do tego nadaje hard PQ. My robilismy ch20 w chaos gates. OKazalo sie ze w 1 godzine da sie to PQ zrobic 2 razy.

jakbyscie mieli jakies inne szybkie hard PQ na T4 znali to dajcie znac.
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #33 on: January 17, 2009, 07:31:13 AM »

Mam juz anihilatora, ale poniewaz jest on wysoce niezadowalajacy wiec nadal mam ochote na set of ruin.

Tak wiec kolejny termin - niedziela 17.00, zbiorka w poludniowym warcampie Chaos Waste.
Pages: 1 2 [3]
  Print