Pages: [1] 2 3 4
  Print  
Autor Topic: Lost Vale.  (Read 14688 times)
Legnarius
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 73



« on: February 04, 2009, 11:19:09 AM »

Witam.

Jako, że część z nas ma już po kilka greater wardów (ja mam już komplet pięciu :-), trzeba rozkręcić imprezę w tej instancji.

Byłem tam narazie raz, położyliśmy trzech bossów z lewej ścieżki. Każdy członek party powinien mieć te cztery greater wardy, z trzema jest za trudno (wielu bossów zrywa się losowo i wpada w party, zanim tank zdąży ich przechwycić, dps i healerzy z 3 wardami umrą za szybko).

W każdym razie w najbliższą sobotę zakładam party do LV, zrobiłem wczoraj wpis w kalendarzu.

Pozdrawiam

Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #1 on: February 04, 2009, 12:06:00 PM »

Na jakiej postaci Legio?

 Temat poruszyłem kilka dni temu, ale nie wygląda na to byśmy mieli ludzi z takim sprzętem jeszcze.  Moze lepiej skoncentrować się i pomoc innych greater wardy wyfarmic?
 
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #2 on: February 04, 2009, 02:33:25 PM »

Na jakiej postaci Legio?
Moze lepiej skoncentrować się i pomoc innych greater wardy wyfarmic?
 

To będzie problem ponieważ loot jest taki że IB i Knight owszem reszta ma problem z wylosowaniem czegokolwiek.
Szczególnie WP czy RP.
Kicha na maxa >:(
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #3 on: February 05, 2009, 07:10:59 AM »

Loot jest randomowy, z czasem wypadnie.  Ale nic nie wypadnie jak sie tam nie bedzie chodzilo ;/ tu ktwi problem.
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #4 on: February 05, 2009, 07:41:00 AM »

Sie chodzi i...... jak na razie wynik ~30:0 (IB, KotBS, SM, WL etc. vs WP)
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #5 on: February 05, 2009, 09:45:01 AM »

loot jest zbagowany na 100%
oczywiście że nalezy chodzić i należy to robić często...
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #6 on: February 05, 2009, 09:57:58 AM »

loot jest zbagowany na 100%
oczywiście że nalezy chodzić i należy to robić często...

Loot nie jest zbugowany na 100% ;D Loot jest randomowy na 100% ;)  Jeśli ktoś idzie 10 razy do krypt i wynosi cały swój set, może uznać się za szczęściarza :D Taki urok random lootu.
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #7 on: February 05, 2009, 10:29:43 AM »

Xabbbu jak zobaczysz coś dla WP w kryptach lub tunelach to daj znać bo tak sobie myślę że szybciej się wnuków doczekam niż Klinker ubierze Sentinela :) ;) :D ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #8 on: February 11, 2009, 09:19:21 AM »

Ludzie na forach pisza ze LV jest stosunkowo latwiejsza niz cale krypty i tunele.  Moze zaczniemy sie alliasowo zbierac i powoli farmic pierwszych bosow?  Pewnie predzej wyrwiemy Dw setowe itemy dla tych co jeszcze dodatkowo maja problem z lootem w kryptach.

 Po trzy wardy na glowe i mozemy probowac.

 Conq buty i rekawice, to juz 2 wardy.  Jeden sentinel (nie pasek) i mozna zrobic wipe team do LV ;)  Gdzies zaczac trzeba.
ropian
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 181


« Reply #9 on: February 11, 2009, 09:37:49 AM »

Ludzie na forach pisza ze LV jest stosunkowo latwiejsza niz cale krypty i tunele.  Moze zaczniemy sie alliasowo zbierac i powoli farmic pierwszych bosow?  Pewnie predzej wyrwiemy Dw setowe itemy dla tych co jeszcze dodatkowo maja problem z lootem w kryptach.

 Po trzy wardy na glowe i mozemy probowac.

 Conq buty i rekawice, to juz 2 wardy.  Jeden sentinel (nie pasek) i mozna zrobic wipe team do LV ;)  Gdzies zaczac trzeba.

a czemu nie pasek?
co do conq to trzeba troche renowna natluc
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #10 on: February 11, 2009, 09:39:02 AM »

Bo pasek sentinela nie daje ward :o
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #11 on: February 12, 2009, 10:03:40 AM »

Xabbbu jak zobaczysz coś dla WP w kryptach lub tunelach to daj znać bo tak sobie myślę że szybciej się wnuków doczekam niż Klinker ubierze Sentinela :) ;) :D ;D

Może tak być, choć znając Gukwy szczęście do trafionych lootów, to wnuków może się doczekać dużo szybciej niż mu sie wydaje.... no i do tego w mega ilościach po kilka sztuk podobnego typu  ;D
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #12 on: February 20, 2009, 12:43:06 PM »

Iago ponownie jesteśmy zapisani razem na instacje ;D
W sobote konczy mi sie abonamet i jeszcze nie podjelem decyzji czy bede dalej gral wiec moge Ci z przyjemnascia ustapic miejsca.
Życze Wam pomyślnych łowów i zwiedzania Lost Vale ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #13 on: February 20, 2009, 12:44:55 PM »

Iago ponownie jesteśmy zapisani razem na instacje ;D
W sobote konczy mi sie abonamet i jeszcze nie podjelem decyzji czy bede dalej gral wiec moge Ci z przyjemnascia ustapic miejsca.
Życze Wam pomyślnych łowów i zwiedzania Lost Vale ;D


Huh?  Z Iago juz uzgodnilem ze kolejnosc zapisow jest brana pod uwage? Czyzby poprostu zmeczenie graniem? Nie mow nam ze jeden z naszy ulubionych dpsow odchodzi z gry ?:((
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #14 on: February 20, 2009, 01:33:02 PM »

Dziś jest szansa dobicia do 41lvl rr. Jesli to daje szanse na te dwie cześci Conq to dołączę, złapałem wreszcie jednego sentinelka.
Pages: [1] 2 3 4
  Print