Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: melduje sie do zaciągu ;-)  (Read 4069 times)
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« on: July 31, 2008, 08:44:16 AM »

Zgodnie z wzorem podania informuję:

1. Imię + nick w grze;                                             Paweł + Pavla
2. Wiek;                                                                  Paweł 41 lat, Pavla 1 dzień
3. Doświadczenie w grach mmorpg;                       ponad 2,5 roku WoW
                                                                               miesiąc LOTRO, miesiąc AoC
                                                                               ok. 3 mc GW
4. Odpowiedź na pyt: dlaczego Twierdza?             jak nie Twierdza to co innego ?
 
Zielarz
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #1 on: July 31, 2008, 09:05:03 AM »

Witaj :)

Wispnij dzisiaj do mnie lub Phary, będziemy wieczorkiem.

Prosimy o Cierpliwość jeżeli nie odpowiemy od razu - dzisiaj Kara.

Mam jeszcze takie dodatkowe pytanie:
Jaką klasą grasz ?
Phara
Gość
« Reply #2 on: July 31, 2008, 09:35:26 AM »


No to kolejny nawrócony od AOCa :)


Witamy  :D
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #3 on: July 31, 2008, 09:44:59 AM »

coś nie wyszło :(

całość zgłoszenia powinna wygladać tak - chyba kliknąłem w post za wcześnie - ach Ci klienci w pracy tylko przeszkadzają ;-) :

Zgodnie z wzorem podania informuję:

1. Paweł + Pavla magusia BL 8lvl
2. Paweł 41 lat, Pavla 1 dzień
3. ponad 2,5 roku WoW, miesiąc LOTRO, miesiąc AoC, ok. 3 mc GW
4. jak nie Twierdza to co innego ? zreszta już tu jestem :)

dobra podanie, wzór X, wypełnione na dziś koniec z biurokracją ;-).
Teraz troszke od siebie:

Wredny jest ten WoW z 5 razy go rzucałem, dwa razy pudełka uroczyście wylądowały na śmietniku. Trzy 70 lvl konta sprzedałem na allegro. Kiedys specjalnie spaliłem za sobą mosty w gildii w której grałem. Nic nie pomaga. Qurnia wynalazek szatana. Nawet te spalone mosty nic nie dały. Ostatnio znowu kupiłem Battlechesta i leveluje od nowa. Nadal też gram w tej swojej ally gildi na Scarshield Legion choć już nie tak często jak wcześniej. Jak juz wspomniałem miałem 3 konta na 70 lvl: warlock - mały złośliwy gnom ), hunter i priest. Tą ostatnią klasą ( Holy - Priest ) zaszedłem najdalej przez całe Kara (n-razy) do Grulla i Magdy. Obecnie w ally leveluje pomalutku locka w ciągu miesiaca gry doczłapałem do ledwie 38 lvl a wczoraj spróbowałem gry w hordzie zakładając konto maga na hellfire. Spodobało mi sie. Wreszcie inne klimaty inne krainy jest inaczej. Nie nudzę sie tak bardzo jak przy levelowaniu locka w ally. Tam przechodzę te same miejsca, te same questy po raz n-ty ( do 50 lvl na pewno robiłem to wszystko kilanaście razy ). Tu jest inaczej. Czuję, ze szybciej dotrę hordziakiem do 70 lvl niż lockiem w Husarii na Scarshield.
Jednak chce grać i tu i tu. Jeżli Twierdza nie akceptuje gry w dwóch gildiach to trudno. W Husarii  gram od ponad 2 lat prawie od samego początku istnienia tej gidlii. Nie opuszce ich za żadne skarby. Choż na razie mam juz dość klimatów sojuszu i serwera PVP. Na pewno częściej będę grał hordziakiem. Na pewno też nie zrezygnuje z gry w AoC w Twierdzy. To jednak dopiero po premierze polskiego klienta gry. Nie będę jednak drugi raz kupował wersji angielskiej - poczekam na PL.
Phara
Gość
« Reply #4 on: July 31, 2008, 09:52:47 AM »

Nie ma sprawy dopóki nie zaciągniesz się do gildii ally na Hellfire i nie zaczniesz nas lać na bg  ;D

whispuj
Fland
Gość
« Reply #5 on: August 01, 2008, 08:19:58 AM »

Nie ma sprawy dopóki nie zaciągniesz się do gildii ally na Hellfire i nie zaczniesz nas lać na bg  ;D

whispuj

Phara o tym laniu aliantow hordziakow. Od 2 dni gram na 49 lvl-u BG, i musze stwierdzic ze takich beckow nie widzialem nigdy na 70 lvlu. Allianci wogole nie istanieja :D . Wczoraj nabilem prawie 2k honoru plus po 20 markow z AB i WSG. Nakrotsza walka to jakies 3 minuty :D
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #6 on: August 01, 2008, 08:47:35 AM »

No prosze to tu jest zupelnie inaczej niż na SSLu (Scarshield) tam alianci w tygodniu lali hordziaków. Sytuacja zmieniała sie diametralnie w weekend. Hordy robiło sie jakoś więcej i jednocześnie BG w ich wykonaniu stawało sie bardziej zoorganizowane. A ally jak to ally - jeden na lewo, drugi na prawo... :D

Za to outdoor pvp to domena hordy... kosa w plecy w czasie walki z mobkiem lub mobkami murowana. Chyba nie ma bardziej złośliwej i dziecinnej hordy niż ta na SSLu.

Acha sorry jak wczoraj komuś nie odpowieddzialem na jakies pytanie - nie przyzwyczaiłem sie do nowego nicka postaci. Od 2 lat swoje postacie nazywam stosujac różne rodzaje słowa >Szok<. Był Szok, Szoki, Szokia, Szokens... teraz mój lock w Ally nazywa sie Szox. Po prostu jak nie widzę na chatcie nic "szokującego" to nie reaguje. Przyzwyczaję sie z czasem... lub zapłacę za zmianę nicka.
Fland
Gość
« Reply #7 on: August 01, 2008, 11:05:33 AM »

Moj wojowniczy tauren na Wildhammer nosi imie Tezcatlipoca, ma dopiero 27 lvl, ale jest taki piekny :D ze chyba go przeniose na Hellfire.
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #8 on: August 01, 2008, 02:03:51 PM »

mala zmiana: Nick zmienił sie z Pavla na Szokia. I tak już zostanie
Jak tradycja to tradycja :)
Pages: [1]
  Print