Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Ponowna instalacja Lotro!!!!  (Read 3283 times)
Dadolo (KARAYAN)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 20


« on: March 08, 2009, 02:15:27 PM »

Czesc,tydzien temu zainstalowalem Lotro na moim kompie,ale padl mi system,moje pytanko - czy jest inny sposob instalacji gry,czy pozostaje ponowne calodniowe patchowanie?

Mam tylko Lotro Shadow of Angmar,bardzo prosze o pomoc,niestety narazie niemoge kupic dodatku.

Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie!!!
Folweg
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 28


« Reply #1 on: March 09, 2009, 09:29:06 AM »

nie musisz instalować wszystkich patchów oddzielnie, możesz sobie ściągnąć całą instalkę morii 2.?GB + pach ~500MB i będzie szybciej ale jesli ich nie masz to napewno ściągnięcie ich zajmie ci dłużej niz samo pachtowanie
Arfaer
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 59



« Reply #2 on: April 02, 2009, 09:55:32 AM »

Jezeli masz jeszce dostep do katalogu gry (tzn nie robiles formata) to po zainstalowaniu nowego systemu zaistaluj gre z plyty w nowym katalogu i sprobuj nadpisac w nim wszystko kopiujac ze starego. Powinno zadzialac, ale glowy nie daje.
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #3 on: April 02, 2009, 11:05:11 AM »

Piszą, a nie wiedzą co piszą.

1. Gra działa bez instalacji - jeśli nie robiłeś formatu wszystkich partycji i masz katalog z grą, to odpalasz i grasz.

2. Po zainstalowaniu SoA z płyty nie wystarczy ściągnąć 2.7GB Morii+500MB, tylko jeszcze wszystkie Booki 9-14 (to czy masz kupione MoM, czy nie masz, nie ma znaczenia, bo klient jest jeden dla wszystkich graczy).

Tu jest lista z wszystkimi potrzebnymi plikami.
http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=172760
Tu natomiast poradnik, co po kolei instalować do aktualnej wersji klienta.
http://community.lotro-europe.com/moriapatchingguide.php

Polecam sobie te różne pliki ściągnąć, zgrać na płytę i trzymać pod ręką. W razie problemów z grą, nie potrzeba używać Autopatchera. Poza tym samo ściągnięcie ich trwa sporo szybciej.
Kasthor
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 603


I will heal/kill/buff for beer, pie or your wife!


« Reply #4 on: April 02, 2009, 11:11:41 AM »

Tylko jedna uwaga Murkar: do MoMa dawali płytę instalacyjną gry uwzględniającą update'y do bodajże booka 14 włącznie, więc nie trzeba dociągać poprzednich booków. Wiem bo sam reinstalowałem jakieś 2 mce temu ;)
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #5 on: April 02, 2009, 11:15:29 AM »

Kasthor, rozumiem, że "płyta instalacyjna" odnosi się do płyty DVD MoM, której kolega Dadolo (najprawdopodobniej) nie ma.
Moja uwaga dotyczyła posta Folwega, który pominął parę GB danych, które trzeba dociągnąć w takim przypadku.
Pages: [1]
  Print