Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Kergrimcie w Evendim na zeal-a  (Read 3689 times)
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« on: June 09, 2012, 07:19:22 PM »

Otóż wiele osób wystrzega się slayer deeda na kergrimy w evendim, który to daje nam +1 zeal. Niepotrzebnie, ponieważ jest bardzo fajny spot na owe kergrimy( mapka lokacji poniżej). Jest to krypta mająca 2 małe pomieszczenia, w której mamy około 10 kergrimów z bardzo szybkim respawnem. Robiliśmy dzisiaj owego deeda z Kadziem (75 burg i 73 lm) i nie czekaliśmy ani chwili ,a coby nam się paskudy zrespawnowały. Bardzo szybko i sprawnie idzie, także polecam wszystkim osobom,które mają zeal do wbicia.


Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #1 on: June 09, 2012, 09:35:49 PM »

Potwierdzam - kiedyś przy okazji zwiedzania natrafiłem tam na champa - pierwsze słowa jakie napisał to było "zeal?" :D
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #2 on: June 09, 2012, 11:35:15 PM »

To ja również potwierdzam, kilkunastosekundowy respawn (baardzo szybki) 9 lub 10 kegrimów...
Lokacja na bicie deeda znana od bardzo dawna jednak moje próby pod koniec zeszłego roku  przekonania ludzi na vencie, że tam można szybko wbic deeda spełzły na niczym ponieważ każdy próbował mnie uświadomić ze nie HAUDH VALANDUR, a pewnie chodzi mi o instancje HAUDH VALLANDIL (w której zreszta również jest sporo kegrimów, ale dużo cieżej sie je bije)... no cóż, fajnie, że w końcu wiadomo o co chodzi ;) POLECAM

Edytka:
PS. Perfekcyjne miejscie na bicie deeda w DUO (Tak jak to Talcik wbijał własnie..) Jakby ktos chciał ja na GRD nie mam dokończonego tego deeda.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #3 on: June 09, 2012, 11:56:07 PM »

Ja nie mam na captainie. Hint, hint? :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: June 10, 2012, 06:52:50 PM »

Jeszcze w Tomb of Elendil jest sporo (ok. 50 na 40lvl), tylko trzeba mieć kogoś, kto akurat potrzebuje pomocy w tej instancji :)
Bedharoth
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 388


« Reply #5 on: June 11, 2012, 11:07:21 AM »

Też sobie nabiję posta. :)
Potwierdzam w obu tych lokacjach jest dużo Kergrimów i nadają się do robienia deeda :)
Urendir
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 278



« Reply #6 on: June 12, 2012, 10:00:13 AM »

Ja z Kaimanem Rzeźnickim Ozorem mamy do zrobienia ta inste  ;D , jakby co. (ToE)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #7 on: June 12, 2012, 10:06:32 AM »

Ja z Kaimanem Rzeźnickim Ozorem mamy do zrobienia ta inste  ;D , jakby co. (ToE)
Mogę Wam pomóc lmem i/lub burgiem:)
Kai Man (Teliden)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« Reply #8 on: June 12, 2012, 10:59:27 AM »

Ja z Kaimanem Rzeźnickim Ozorem mamy do zrobienia ta inste  ;D , jakby co. (ToE)
Nin eneth Kai Man Collmithren, wraży kurduplu! Zważ to wredna ozdobo ogrodowa! Odszczepieńcu rasowy "buekempszesbibuekem", arystokrata siem znalazł, myślałby kto... Naugol zakichany, podciągnij se śliniaczek, zaplutobrody, bo znowu se go przydepniesz :P

Wracając do kwestii... postaram się być kole 18/19tej ;)

No chyba, że włączy mi się masochizm i obejrzę mecz... do końca...

Urendir
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 278



« Reply #9 on: June 12, 2012, 05:51:35 PM »

Co za rubaszności językowe  ;D  jak na elfa przystało  ;)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #10 on: June 12, 2012, 11:11:49 PM »

a który to szyszkojad? :D
Kai Man (Teliden)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« Reply #11 on: June 13, 2012, 11:02:38 AM »

total off:
Quote
cwelf, szyszkojad - elf
żwirojad - krasnolud

to ja wolem szyszki, a btw. bigwig eater wpieprzać może "szyszki" i "szychy", "grube ryby", "ważniaków" itd. :P



rasizm, gdy jest fajny, to jest fajny:

Quote
krasnoludy mają anatomię ludzika z Lego (nie mają kolan, łokcie sztywne itd itp), elfy to cherlawe zniewieściałe szyszkojady

Quote
(...) 4 elfów i 1 krasnolud, krasnolud MOCNO odczuł to że jest "inny" (...)Któregoś razu jeden z nich chciał wymienić tego krasnoluda za jakąś mapę:
- możemy ci oddać za tą mapę naszego krasnoluda.
- a na co mie krasnalud?!
- nam też właśnie niepotrzebny..
.

Quote
(...)3 elfów i człowiek. Do człowieka wszyscy zwracali się po imieniu. Ale do każdego z elfów mówiło się "ej, elfie!", również gdy mówił elf do elfa (...)
Pages: [1]
  Print