Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Crashowanie do pulpitu (nie tylko) w Rohanie - ROZWIĄZANIE  (Read 4315 times)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« on: March 21, 2013, 03:55:19 PM »

jak w temacie...

Miałem spory problem z garniem na terenie Rohanu, zreszta nie tylko ja. Regularne crahe do pulpitu (delikatnie mówiąc) wkurzały. Wczoraj kilka osób mówiło na TS, że jest to problem z ramem, jego wkykorzystywaniem i inne podobne techniczne pierdoły z któych nic nie zrozumiałem... Suma suamrum na forum turbinek rzeczywiście jest rozwiazanie tego problemu. A mianowicie...

http://forums.lotro.com/showthread.php?425425-Workaround-for-Client-Crash-to-Desktop-in-32-bit-Windows

Dzis pozmieniałem, 2h gry w rohanie - ZERO crasha. Bardzo ładnie opisane, nie trzeba znać specjalnie angielskiego aby sobie poprawić granie :)

PS. Temat z 2011 czyli po wyjsciu ROI i pierwszych problemach z crashami...
Woltalin
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 454



« Reply #1 on: March 27, 2013, 05:47:26 PM »

Teraz mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć: MILORDO jesteś WIELKI!!!  ;)
Odczekałem troszeczkę i pograłem aby mieć pewność. Wszystkim polecam sposób który przedstawił Milordo. Trzy miesiące kombinowałem i czekałem jednocześnie kiedy Turbinki to naprawią a wystarczyła taka niewielka ingerencja. Tym samym oświadczam, że zostałem przywrócony do życia w Śródziemiu i zamierzam troszkę częściej bywać w grze.

P.S. Dotychczasowe czterokrotne przymusowe logowanie w ciągu 20 minut wystarczająco mnie zniechęcało, natomiast obecnie crashe praktycznie się nie zdarzają.
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #2 on: March 27, 2013, 06:22:07 PM »

No to trzeba będzie koniecznie to wypróbować..bo to faktycznie irytujące było...
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #3 on: September 15, 2013, 12:04:35 PM »

Jako że temat "przetestowany" i pomógł już kilku graczom, proszę o podklejenie, aby był łatwiejszy do znalezienia dla innych crashujących :)

THX
Pages: [1]
  Print