Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: BUDOWA MIASTA, SPRAWY SUROWCOW I ARCHITEKCI  (Read 8554 times)
Chaber
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #15 on: July 14, 2008, 07:31:54 PM »

cyt: "W ciągu tygodnia należy przesłać do Guildbankier'a lun Architekta Nedu 100 sztuk surowca."  - pewnie chodziło o "lub" a nie "lun" drobna poprawka i będzie ok.

Pozdrawiam
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #16 on: July 19, 2008, 01:26:21 PM »

jak pisałem wcześniej - jeśłi ktoś nie może  lub mu się nie chce zbierać surowców to niech przesyła kase - woli expić i raidować  to jego sprawa , kasa tak samo potrzebna  jak i surowce- ale niech napisze - ja nie zbieram surowców  za to dam kasę

jeśli ktoś zbuntował się przeciwko zebraniu 100 szt obojetnie  jakich surowców - a nie dał nawet za to golda - wg mnie - do widzenia z Twierdzy!!!
jestem zszokowany , że ktoś wogóle śmiał mieć pretensje o zebranie takiej odrobiny surowców - to śmiech na sali !!!

Panie i Panowie
zebranie 100 szt surowca to na prawdę moment - jeśłi nie chce wam sie poświęcić z pół godziny dla gildii to wogóle zrezygnujcie w grze w jakiejkolwiek gildii-  W ŻADNEJ GILDII NIE TRZYMAJĄ  darmozjadów - tak nie boję się tego napisać - ktoś kto chce tylko korzystać z profitów przynależnośći - raidy, crafting, pomoc i przyszłe siege i NIC W ZAMIAN  nie dawać jest darmozjadem

na koniec dodam  - jeszcze przed ogłoszeniem składek - zebrałem i przesłałem  1500 szt surowców, bo chcę ,żeby ta gildia sie rozwijała - NIE WSTYD WAM?

PS
wg mnie lepiej mieć w gildii 50 graczy , którzy cos robią i wzajemnie sobie i gildii pomagają niż 150 , z których jeden patrzy na drugiego
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #17 on: July 19, 2008, 01:30:12 PM »

podatek swoją drogą,

jak ktoś nie chce zbierać to niech kupuje potrzebne materiały na aukcjach i daje kupione
Pages: 1 [2]
  Print