Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: +15 artifice (o co biega??)  (Read 4961 times)
dzam
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



« on: January 06, 2012, 11:51:51 AM »

Witam
Jak wszyscy zauwazyliscie kompani maja + do pewnych skili ale na co one wplywaja i jak sie je dokladnie wykorzytuje??Czy robic swoj crafting pod kompanow czy mozna to olac.gram jedi consilar i nie mam zadnego kompana +artifice crit a to moja podstawowa profesja.prosze o wytlumaczenie.
czyhanastrychu
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68



« Reply #1 on: January 07, 2012, 12:14:56 AM »

Zapewne zauważyłeś, że niektóre misje są oznaczone jako "moderate" inne jako "abundant" a jeszcze inne jako "rich". Znaczy to tyle, że z bogatszych misji leci więcej materiałów i częściej lepszej jakości niż ze zwykłych misji. Tak samo jest z kompanami. Jeśli kompan ma bonus +15 do archeologii jego znaleziska będą o 15% lepsze niż innego kompana. Czyli na misje oznaczone "rich" warto jest posyłać kompana który ma bonus do tej umiejętności nawet ze względu, że rzadziej misje się nie udają. A już koniecznie do misji jednorazowych (kupionych, wydropionych) trzeba posyłać kompana, który ma dany bonus. 
Jeśli dany kompan ma bonus w postaci +2 do krytka. To częściej będą ci się będą pojawiać fioletowe i niebieskie przedmioty a w przypadku craftu częściej zrobisz przedmiot oznaczony "advance" czyli taki do którego można wsadzić jeszcze mod "augement".
Chyba wszystko. Ale może ktoś coś doda?
dzam
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



« Reply #2 on: January 07, 2012, 01:30:15 AM »

Czyli nie opłaca iść cię w artifice councilerem bo nie ma kompanów do tej profesji wogóle w craftowaniu.Hmm trza się przyjzec wrzystkim kompanom nawet tym których jeszcze nie mam i respeca zrobić bo na razie crafting mam na 209 żal ale jeszcze jest czas na respeca..Może ktoś coś poleci jaka crfating się opłaca pod jaka klasę proszę
dzam
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



« Reply #3 on: January 07, 2012, 02:18:53 AM »

Ok znalazłem ciekawy post na forum polecam
 http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=132015
czyhanastrychu
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68



« Reply #4 on: January 07, 2012, 09:58:20 AM »

Czyli nie opłaca iść cię w artifice councilerem bo nie ma kompanów do tej profesji wogóle w craftowaniu.Hmm trza się przyjzec wrzystkim kompanom nawet tym których jeszcze nie mam i respeca zrobić bo na razie crafting mam na 209 żal ale jeszcze jest czas na respeca..Może ktoś coś poleci jaka crfating się opłaca pod jaka klasę proszę
Chyba właśnie consularem najlepsza jest opcja w artifice-archeology-treasure hunting. Bo masz dużo dobrych materiałów do produkcji.
Ewentualnie (równie dobra opcja) dla consulara wybierz Synthweaving-archeology-underworld trading. 
Odys
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #5 on: January 08, 2012, 08:48:57 AM »

Czyli nie opłaca iść cię w artifice councilerem bo nie ma kompanów do tej profesji wogóle w craftowaniu.Hmm trza się przyjzec wrzystkim kompanom nawet tym których jeszcze nie mam i respeca zrobić bo na razie crafting mam na 209 żal ale jeszcze jest czas na respeca..Może ktoś coś poleci jaka crfating się opłaca pod jaka klasę proszę


consular ma premie  do cybertecha jesli sie nie myle wiec moze przerob sobie  profesje jesli zalezy ci na bonusach   
wszystko masz tutaj   http://sithwarrior.com/forums/Thread-Crew-Skills-Compendium
Pages: [1]
  Print