Pages: 1 ... 3 4 [5] 6
  Print  
Autor Topic: Warden i RoI  (Read 23519 times)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #60 on: November 22, 2011, 09:59:44 AM »

Podobnie można zrobić z legendarnym way of the fist, bo spear to racze nie ma co przerabiać aby znowu nie przegiąć w drugą stronę.
Wszystkim liniom by się przydało trochę przemyśleń. Wytraitowanie na czerwono nie zmienia aż tak bardzo dpsu. Wytraitowanie na shield poza HoTami też niewiele zmienia. Co to jest 300 evade? Cap jest na 11k. Jeden gambit daje 5-6 razy więcej. O żółtej tradycyjnie staram się nie dyskutować :P
Bardzo podoba mi się traitowanie RK. Bardzo różni się styl gry na lightningu, fire i healu. Te % dmg i heala za każdy trait. Nie wiem jak z balansem(nie gram prawie rk), ale sama idea do mnie trafia.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #61 on: December 02, 2011, 09:04:03 AM »

Teaserek U6 by Orion:

Quote
Caveat! Nothing approved yet, so nothing in stone.

I feel confident enough ito talk about a few initial objectives and proposed changes.

1) Three distinct modes of play with a fourth generic mode. (Tank, Melee DPS, and Ranged DPS)
2) Battle Preparation (It is being proposed as it sounds.)
3) Masteries are moved into trait set specs.

This is a teaser only, actual implementation may not reflect any of the aforementioned changes.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #62 on: December 16, 2011, 06:53:03 PM »

Podsumowanie U5 przez wardena, który jak mówi zaliczył z 10 godzin w nowym rajdzie:
http://forums.lotro.com/showthread.php?436387-To-whom-it-may-concern
Mam złe przeczucia. Coś czuję, że spróbuję zaliczyć deeda na sety i zacznę przynosić na rajdy zwolnienia lekarskie.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #63 on: December 29, 2011, 09:51:53 PM »

Nie patrząc na dyskusję w topiku. Obrazek i opis pod nim na górze strony: conviction kiting:)
http://forums.lotro.com/showthread.php?438093-To-Orion-hoping-to-help-Healing-a-Warden-as-an-RK-in-U5/page2
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #64 on: January 10, 2012, 11:13:57 PM »

Jakoś głównie sam ze sobą rozmawiam, ale jak już zacząłem, to:
http://forums.lotro.com/showthread.php?&postid=5922113#post5922113
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #65 on: January 11, 2012, 12:05:43 AM »

Aż dziw, że nikt nie zauważył, że Orion nie uwzględnił roli secondary healer :)

ps.
Scenka rodzajowa. 2 lotrzaków:
- ej, słyszaleś, że Bondur przestał grać wargiem i odkurzy tanka?
- nie żartuj, kiedy?
- po najbliższym rewampie guardiana ...

:D

Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #66 on: January 11, 2012, 12:21:17 PM »

Jakoś głównie sam ze sobą rozmawiam...
Zapomniałem o special guest star Bondur ;)
Źródlo: lotro wiki. Dość stary obrazek.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #67 on: January 11, 2012, 09:10:12 PM »

Bardzo stary - żeby daleko nie szukać to mini trzeba dopisać rolę Ranged-dps  i Tanka - weź ubij dziada jak zjechany do 3k robi klik,kik i jest full :)

I pora na update pytania :)

Który to już update wardena? 5? 6?

7?
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #68 on: January 12, 2012, 08:06:13 AM »

Niestety zacząłem grać z pół roku po MoM, więc nie wiem, co tam za updaty były na starcie.
1.Kojarzę tylko jeden. Nerf threata EoB. Policzmy to za jeden:P?
2.Potem pojawia się Mirk. Wraz z nim kolejny gambit w ścieżce dps (coś jak inne klasy dostawały na 64 improved coś tam) oraz wspaniały Never Surrender, którego część wardenów nawet nie kupiła od trenera. Ja kupiłem, przetestowałem. Rzeczywiście był tak shitowy jak wyglądał. Ciężko to porównać, ale powiedzmy, że to tak jakbyś miał engage na 15 min CD, mógł użyć tylko po zgonie i rezie, a po użyciu blokowałby Ci eventy na parry i blocku na 5 minut. Uroda skilla powalała.
3.Potem jest długo nic, aż przyszło RoI. Warden dostał wtedy sporo zabawek. Zarządzanie agro (może nie tak precyzyjne jak guard, ale jest znośne), cały ten stuff z Battle Memory. Sorry antystuna nie policzę, bo ten skill jest debilny. Oprócz tego RoI przyniosło zmiany w mitygacjach. Nie pomogły wardenom, oj nie. Można całość policzyć za update, ale inne klasy też go miały. Guardian też, chociaż trzeba go z lupą szukać.
4.Potem jest U5. Nie licząc zmian w builderach, zmiany to to, co powinno być zrobione jeszcze w RoI, ale się Orionowi zapomniało w natłoku roboty z mini i champem.

Całość zmian wardena w jego historii nie wygląda imponująco. Od wad projektu po późniejsze dłubania. Podsumowując jedyne update, które nie były równoległe ze zmianach we wszystkich klasach to Update 5 i pierwszy nerf EoB. Mam wrażenie, że (jak Orion zresztą) cały czas oceniasz wardena przez pryzmat EM. Klasa zawsze była dobra solo. Bondur, trollujesz, czy naprawdę uważasz, że warden ma się świetnie? Jeśli chodzi o updaty śmiało możesz się przyczepić do innych klas. Odpocznę chwilę. Jeśli trollujesz, nieładnie. Zostaw forum, chodź pograć.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #69 on: January 12, 2012, 09:13:54 PM »

Oj prowokujesz do policzenia, prowokujesz ale właśnie idę pograć więc się upiecze:)

Czy troluję? może odrobinę, ale generalnie jestem bardzo poważny :) Zadziwia mnie po prostu ilość uwagi poświęcanej jednej klasie.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #70 on: January 12, 2012, 10:43:23 PM »

Jakieś 10% czasu Oriona w RoI, po czym okazuje się, że warden zostaje popsuty w swojej głównej roli. Zapewniam Cię, że nie jest nią solowanie. Następnie mamy Update 5, które w wardeńskim światku zostało określone jako bandaż na odciętą kończynę. Teraz Update 6 i revamp, bo nic łatwego się nie da chyba zrobić. Rzeczywiście sporo uwagi.
Moim zdaniem naprawianie klasy jakieś 6 miesięcy po jej popsuciu, to o jakieś 4-5 miesięcy za późno. Tę uwagę trzeba było poświęcić w trakcie tworzenia RoI. Widać były wtedy inne priorytety, ograniczone zasoby, itp.
A co do liczenia, nie ilość, a jakość się liczy :).
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #71 on: January 13, 2012, 12:05:34 AM »

Wg wardenów biegających po Etten U5 to potężny kop do przodu - jak widać opinie o tej jakości są różne ;)

A co do liczenia, nie ilość, a jakość się liczy :).

A jak ilość dąży do 0 to jak tu mam mówić o jakości? Może nie każda zmiana Oriona spotyka się z pozytywnym przyjęciem rozpieszczonych wardenów :) ale ROBI, ZMIENIA - bilans jest na + a po u6 może być jeszcze lepiej.

Guardian jest ok - powszechne stwierdzenie, z którym nie sposób polemizować. Ale stało się ono wymówką dla marazmu. Guardian stoi w miejscu.




Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #72 on: January 13, 2012, 07:21:45 AM »

Maet swoje, Bondur swoje. Zostaw to EM. Zresztą U5 to nie kop do przodu tylko wyrównanie tego co brakło w RoI. To zawsze była gra pve, nie pvp. Miło byłoby jakby wszystko było zbalansowane, miło by było bez głodu i wojny.
Przyczepiłeś się do wardenów, nie mam pojęcia dlaczego. Z której strony są "rozpieszczeni"? Dlatego, że developer się odzywa na forum? Gdzie masz te liczne updaty wardena? Marudzisz od czasów przed RoI. Masz jakieś argumenty poza przedszkolnym "bo ty masz update, a ja nie" i Etten? A propos EM nie tylko warden jest mocny. Po prostu creepy są za słabe. To akurat opinia równie powszechna, jak ta że warden ssie w rajdzie.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #73 on: January 13, 2012, 10:17:37 PM »

Trafiłeś w sedno - chyba czas przypomnieć klasyka:

Quote
I'm not worried about wardens as their primary role is tanking just like ours.

I am however jealous that they have a dev who not only listens to them but also understands them and crack warden jokes and all that sort of nonsense that happens in their forums while ours is about as helpful as a hooker in an Amish village.

Niewielu jest guardianów, których interesuje tylko to żeby tankować lepiej od wardena (a w zasadzie żeby warden tankował gorzej), podobnie niewielu z guardianów czytających forum nie zazdrości zwyczajnie, że masz deva, którego widać, że jest. I który odpowiada na marudzenie community (każde marudzi mniej lub bardziej np. część freepowego dalej jęczy coś o przegiętych creepach ....) Niby masz rację, że
Quote
Zresztą U5 to nie kop do przodu tylko wyrównanie tego co brakło w RoI.

ale z drugiej strony od RoI jest potwierdzony przez devsów bug w mitygacjach u creepów i .. jest. Poprawią może w U6. Guardiani od 2 lat dopominają się zmianę/poprawę różnych rzeczy ale odbijają się od muru milczenia.

Sedno naszej miłej rozmowy to nie opozycja guardian-warden ale dziwaczna polityka developerów. niewiele mająca wspólnego z równym traktowaniem klas. Czasem mam wrażenie, że to polityka - kto jest bliżej koryta ten ma :)

Wybrałem wardena bo mam wdzięcznego rozmówcę, któremu nie znudziło się odpisywanie :)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #74 on: January 14, 2012, 09:47:46 AM »

Wybrałem wardena bo mam wdzięcznego rozmówcę, któremu nie znudziło się odpisywanie :)
Czyli po ludzku mówiąc, masz komu marudzić? Postaram się wklejać więcej informacji o zmianach u wardena, a Ty połóż się na kozetce ;).

P.S. Aczkolwiek pierwszy cytat pochodzi jeszcze sprzed RoI, kiedy mieliśmy(wardeni) różowe okulary. Od tego czasu mojemu ulubionemu devowi(nick kojarzy się z Monty Pythonem ;D) zdarza się odezwać na forum guardów.
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6
  Print