Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Print  
Autor Topic: Jak szybko wylewelować freepa - poradnik  (Read 42945 times)
Fenrond
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 442



« Reply #30 on: December 25, 2011, 05:19:08 PM »

Przypomnijcie mi, kto to wstawiał ten pierwszy filmik na YT o fightclubbingu zapostowanego przez Bondzia..?

http://imageshack.us/photo/my-images/822/60783045.jpg

Oh, słodka ironio, czemu tak często występujesz razem z hipokryzją?
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #31 on: December 27, 2011, 03:29:28 PM »

Pewnie ten sam osobnik, który napisał

Quote
Nie walczyłbym z Tobą jakbyś miał na sobie npc, to nie dałoby mi absolutnie żadnej satysfakcji.

HA HA HA :)
Fenrond
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 442



« Reply #32 on: December 28, 2011, 01:21:36 AM »

Oh Bondziu, Bondziu, czyli nie zauważyłeś jak znów jak na Ciebie czekałem..? To takie smutne. Radziłbym wizytę u okulisty bądź androloga - bo najwyraźniej czegoś Ci tam brakuje...
Nie bez powodu miałeś na sobie bleeda, a ja - nie zrobiłem nic poza rzuceniem hamstringa. Niestety nie zrozumiałeś sugestii, co mnie także w ogóle nie dziwi.

Ale w końcu odważny czy nie, spostrzegawczy czy nie - jesteś jedynym dobrym w tym ziemskim padole, uciemiężonym przez złą resztę, prawda..?



Edit: nadarzyła się świetna okazja, nareszcie. Dzieje się co następuje:

Jestem zaszczycony wręczyć Ci Puchar za całokształt.
Puchar za galaktyczną wręcz ignorancję!

Moje gratulacje!

Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #33 on: December 28, 2011, 07:48:02 AM »

Panowie, po raz kolejny - na pma jakieś te Wasze przepychanki. Chyba czas najwyższy wyjaśnić coś sobie nawzajem, a nie upubliczniać Wasze problemy i wzajemne animozje.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #34 on: December 28, 2011, 10:26:20 AM »


a ja - nie zrobiłem nic poza rzuceniem hamstringa.


Bo i niewiele więcej mogłeś zrobić poza powąchaniem wargowego ogona :) 

Wyzywasz Prasiego od hipokrytów a sam jesteś nie lepszy. HA HA HA. I po co zgrywać się na szlachetnego skoro pod piękną zbroją rdza? Wchodzisz na Etten - zabijasz albo giniesz. Tyle. Koniec kropka.

Zakarbuj sobie wreszcie, że poza creepami z kółka wzajemnej adoracji (czytaj: kolegami z grupy wzajemnego zabijania się nazywanego dla zmyłki 1v1 gdzie szczytem dobrego smaku i bycia pr0 jest kiedy wygrany dobija siebie na Aurochach hehe) są creepy, które jeśli tylko mają okazję to będą zabijać i nie dadzą się zabić jeśli mają taką okazję.

Ciekawe ilu z tych odważnych zostałoby na Etten gdyby odwrócić sytuację i do zabicia creepa potrzeba by było 2-3 freepów?

Selfranking to Zuo! A najgorsze jest to, że Turbine z tym zupełnie nie walczy co powoduje, że takie zachowania są kopiowane coraz częściej (np Prasi) a część normalnych graczy rezygnuje z grania PvP.

@Huri - mówmy o rzeczach wykonalnych :)


PS. Czas na upgrade champów bo nie onehitują creepów :)

JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #35 on: December 28, 2011, 11:39:59 AM »

Bondziu chyba trochę za bardzo przesiąkłeś wargową naturą  ;)

Przypominam sobie jak dziś, moją ustawkę z Feniem, w Twoim mniemaniu pseudo 1v1, a ja Ci mówię, że nie pseudo, bo ja aż myszkę rozje... po kolejnym zgonie, a Feniu był na tyle miły, wg Ciebie być może pazerny, że dawał mi możliwość przetestowania na sobie różnych ustawień traitów i różnego sposobu zrobienia mu z dup... jesieni średniowiecza, a to, że popełniał samobójstwo było moim zdaniem normalne, ja zrobiłbym w tym wypadku dokładnie to samo. Właśnie ze względu na to, że nie był pazerny i chciał w jakiś sposób "oddać" renovn, który za mnie dostał, bo idea była nie rankować ale sprawdzić co możemy i jak. Rozumiem jednak, że wg Ciebie jesteśmy kółkiem wzajemnej adoracji, selfrankującymi? Bondziu myślę tak sobie, że chyba zapętliłeś się troszkę w tym wszystkim. Pamiętaj, że oprócz grania creepem jesteś kolegą z kinshipu, tribu i myślącym logicznie człowiekiem nie popadającym w skrajności, mam nadzieję  ::)
Niech ogon warga nie przesłoni Ci reszty świata  ;D

Mam również szczerą nadzieję, że dacie sobie z Feniem po razie na privie i się dogadacie.

Do zobaczenia na etten
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #36 on: December 28, 2011, 02:11:14 PM »

Oj Jerzu, Jerzu :) Ty tu  o jakimś detalu opowiadasz - rób tak kilka tysięcy dziennie to możemy wrócić do tematu :D


Do zobaczenia na etten


No właśnie - kiedy wracasz? :)
JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #37 on: December 28, 2011, 03:01:00 PM »

nie wyobrażam sobie, żeby zrobić tak kilka k infamy/renown, chyba bym pier...lca dostał, a jeśli są tacy, którzy w ten sposób robią, to tylko żałować nam ich pozostaje  :'( i w miarę możliwości tępić po jednej i drugiej stronie  8) tak jak selfrankowanie, na ignor listę i niech sami sobie po świecie biegają, ten stalker to jakiś tuman, mam nadzieję, że żaden szanujący się wl lub defi nie rzuci mu heala, ja mogę mu tylko nogę podstawić, ale paździoch ma aż 4  >:(

Bondziu wypatruj mnie na horyzoncie po zachodzie słońca
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #38 on: December 28, 2011, 08:06:46 PM »

a co powiesz o czymś takim:

Quote
http://my.lotro.com/home/leaderboard/pvmp?lp[f][tp]=1&lp[f][wd]=41&lp[f][cl]=0&lp[f][na]=loles&lp[f][kt]=

:D
elrama
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 287



« Reply #39 on: January 05, 2012, 10:48:24 AM »

Tak trochę lamersko napiszę. Creepem zaczyna się grać milutko. Pamiętam początki kiedy to 6-8 freepów robiło co chciało z wielką banda creepów. Gra sprowadzała się do samobójczego rajdu (przynajmniej wl-em) użyciu 1 skila, padnięciu, i cieszenia się z 5-12 infamy. W starciu 1:1 bardzo ciężko było coś wyrwać (za to do dzisiaj pamiętam jak rk 2*pod rząd złożyłem w 1:1  - wl r6, co prawda koleś sie przetraitował i mi dupsko złoił - ale było miło). A dzisiaj sobie wchodzę elką na etten, a tu warden. Jakoś tak bez przekonania stawiam banerki. Pomachaliśmy mieczykami, pobiegaliśmy w kółeczko (nogi już mnie zaczęły boleć), aż tu nagle koleś omdlał. To mu banerek zasunąłem pod nogi jak wstawał, chuchnąłem na niego 2 razy (co prawda bez wcześniejszego użycia tic-taca) i się koleś wykorpytnął. I nie wiem co mam sądzić? Creepy to potęga, czy po prostu jak wchodzę elka na etten to wcześniej pysk muszę odświeżyć  ;D Trzeba będzie elkę z kołka zdjąć, czołg do garażu na przegląd i w lotro pograć. Dobrze prawiliście żeby gry nie sprzedawać  ;D Podziękował za dobrą radę  8)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #40 on: January 05, 2012, 10:56:30 AM »

Zależy na jakiego wardena trafisz. Ivan Cię zje z butami i przepaską biodrową.
Maet będzie infamą:P Może nie darmową.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #41 on: January 05, 2012, 11:16:40 AM »

I nie wiem co mam sądzić? Creepy to potęga, czy po prostu jak wchodzę elka na etten to wcześniej pysk muszę odświeżyć  ;D Trzeba będzie elkę z kołka zdjąć, czołg do garażu na przegląd i w lotro pograć. Dobrze prawiliście żeby gry nie sprzedawać  ;D Podziękował za dobrą radę  8)

Heh, Eluniu drogi, lejesz miód na me serce:)
Jak wrócisz, to może odkurzę moja zabójczą kiełbaskę i jak za starych dobrych czasów... ;-)
elrama
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 287



« Reply #42 on: January 05, 2012, 11:20:52 AM »

A no właśnie. Z doświadczenia wiem że warden to żywotne zwierzę, a i kąsać potrafi. Dlatego zdziwiony byłem że koleś jakoś tak padł bez sensu. Graczem na etten był pewnie młodym, bo tłuk się z wl-em przy jego banerkach, zamiast go odciągnąć. Nie mniej chwała mu jak mawiał Wielki Król Julian, te darmowe inf odebrałem jako iskierkę która sprawi że elka znowu rozpali żar w sercu mem  ;D (podoba mi się parę nowości które powodują że wl nie jest już tylko wielkim celem do lania).

Ohh, Zabójcza Kiełbasko. Znaczy żar w sercu i pełne brzuszysko. Tego elka chce. Już ostrzę topór i do zobaczenia na etten przy kotle gulaszu z uszu i stóp hobbitów.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #43 on: January 05, 2012, 02:17:13 PM »

Hurra! :) TO jednak nie były omamy i Elka była na etten :)

Wardeni dostali poważnego kopa w update5 więc i zaroiło się młodocianymi stażystami, których można pokąsać :) Wszystko zależy na kogo się trafi. Dobrego wardena nie ruszam bo nawet z osłabionym NS walka z nim to masochizm :) W 2kę już można powalczyć ale zwykle jeden warg jest bliski padnięcia :)

@Mae - ostatnio widziałem jak Ivana dopadł 3pack niskorankowych wargów. Pobiegał, zabił wszystkie, otrzepał się z kurzu i pobiegł dalej :)

Freepy dalej są potęgą. Po wejściu RoI trzepały nas niemiłosiernie, po ostatnich update'ach jest jednak lepiej. W dalszym jednak ciągu zabicie solo mini czy champa graniczy z cudem (nie mówię o nowicjuszach). Za to rk czy hnt o ile zaatakuję pierwszy są smaczniutkie. Burg dalej przegięty, Grd twardy,  o LMie ze stakującym się 55sec dotem za 250+ nie wspomnę :)

WL po zmianach cieszy się dobrą opinią. Nie wiem dokładnie co pozmieniali, czy chodzi tylko o skille wysokorankowe w $hopie ale więcej ludzi biega WLami. Może Jerzu by coś napisał z pierwszej ręki :)

Elka i Mortadela na Etten - to będzie potęga :)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #44 on: January 05, 2012, 09:12:55 PM »

to może i ja bym zajrzał jak się coś zbierze :)
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Print