Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie Diegon  (Read 3263 times)
Diegon CrossBack
Gość
« on: August 13, 2012, 10:31:32 PM »

1. Diegon CrossBack, 2lvl, Arcane Archer
2. 22
3. Od 4 do 5 lat
4. Jestem Sebastian, ostatnio interesuje się właśnie grami i prawem jazdy które w końcu postanowiłem zdać, tak po za tym to zbyt często się moje zainteresowania zmieniają żeby określić coś poważniejszego, Oczekuje głównie tego, co gildia o sobie napisała na forum ddopl.com :) stąd moje zainteresowanie (to tak w wielkim skrócie), na DDO zdecydowałem się po przeczytaniu kilku recenzji i pozytywnych opinii na temat tej gry.
5.Tak, do gildii Adventurers of Ebberon
6.Przeczytałem oraz rozumiem kodeks i regulamin, akceptuje je.
7.F2P
8. Obecnie posiadam sporo wolnego czasu więc będę przesiadywał kiedy najdzie mnie ochota, w razie jakichś większych zmian powiadomię odpowiednie osoby.

Mam nadzieję że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone :)

Pozdrawiam.
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: August 14, 2012, 10:29:35 AM »

Pozytyw, ale muszę poprosić Bedharotha (Etaera) żeby ci Sigila wysłał bo mi coś nawala z grą i bardzo rzadko udaje mi się do ekranu postaci dologować ostatnio napisałem do supportu, ale jak zwykle cisza (nie oczekuje w sumie reakcji na info o tym, że mam się nie czepiać o TP których mi nie dali czekałem kiedyś pół roku)


No to mamy 2 rangerów Tempesta i Arcane Archera.

2 najaktywniejszych graczy z tego co Dregorous pisał chwilowo nie ma bo Gośce komp podobno padł.

Wyślemy Sigila najszybciej jak się da ja ciągle z tym problemem moim kombinuje i pewnie wkrótce coś wykombinuje i wrócę (zwłaszcza, że trza w końcu jakiś artykulik na serwis machnąć, a bez dostępu do gry ciężko).

Ale się rozpisałem piszę do Beda i przy okazji go o kontrolkę konta poproszę.

Pzdr Aliiszaa/Herfjotur (bo najaktywniej grałem na Herfjotur ostatnio jak coś)

Edit: Udało mi się zalogować (znalazłem chyba powód problemu), ale Sigila ci na razie wysłać nie mogę bo ciągle należysz do Adventures of Ebberon (rozumiem, że czekałeś na rozpatrzenie podanka (w sumie oczywiste)).

Tak więc przed tobą 2 kroki
Nr 1 załóż sobie konto na naszym zacnym forum o lognie zgodnym z ksywką.
Nr 2 wyjdź z Adventures of Ebberron i napisz mi PMa na forum (szybsza reakcja niż w grze, bo odbiorę nawet jak będę offline i będę mógł się zalogować). Następnie zostanie odebrać Sigila, chwycić łuk i ruszać z powrotem w bój.

P.S. tak mnie zastanawia jak się przedstawia po porównaniu siła ognia Arcane Archera i Battle Enginnera (6 sec ciągłego ostrzału bez przeładowania może przebije Arcane Archera (lecą 3 pociski na raz więc będzie tego sporo))

P.P.S. Długo już grasz w DDO czy to twoja pierwsza postać?

P.P.P.S. Sorry zupełnie zapomniałem... powodzenia z prawkiem xD
Pages: [1]
  Print