Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Rift Przechodzi na f2p  (Read 5470 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: May 17, 2013, 12:08:40 PM »

Dostałem właśnie mejla od trionu że Rift na F2P przechodzi

http://www.riftgame.com/en/promo/freetoplay.php

My z Miracklem jakiś czas graliśmy ostatnio w gildii the Harpers (to był Icewath zdaje się ale te nazwy mi się dotąd kręcą) i powiem że gra trzyma poziom (to praktycznie moje pierwsze zetknięcie choć wcześniej miałem konto i nawet w betę grałem bo miro klucze załatwił nam xD).

Przestałem grac bo wyszło NWO nie wiem jak się potoczy ale może jeszcze zdarzy mi się przysiąść do tej gry kto wie może Wam też xD

Pozdrawiam [tu padają autografy dziesiątek moich altów]
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #1 on: May 18, 2013, 01:43:01 AM »

Gra bardzo dobrze zrobiona i dopracowana już od dnia premiery. Housingu już nie widziałem, a podobno fajny.

Trzeba mieć tylko świadomość, że endgame (a teraz pewnie już midgame) wymaga rajdowania w grupach 10-20osób -> typowy gear grind. To oczywiście żadna wada, tylko trzeba mieć z kim na te rajdy chodzić.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #2 on: May 19, 2013, 06:01:07 PM »

Gra bardzo dobrze zrobiona i dopracowana już od dnia premiery. Housingu już nie widziałem, a podobno fajny.

Trzeba mieć tylko świadomość, że endgame (a teraz pewnie już midgame) wymaga rajdowania w grupach 10-20osób -> typowy gear grind. To oczywiście żadna wada, tylko trzeba mieć z kim na te rajdy chodzić.

No fajna housing tez ale dopiero jak zobaczyłem domek gildiowy to zobaczyłem po co są deski xD z tego co Mirek mówił w Harfiarzach aktualnie mają już dość luda na skład ja mam już prawie koniec suba tydzień bodaj niecały a dopiero 40 lvl więc pewnie porajduje na f2p (bo gadają że contentu nie ograniczają tylko subskrybenci boosty będą mieli do odpalenia daily i niestety szybsze mounty (wszystkie nie specjalne dla nich) więc cienko widzę inwazję w moim wykonaniu bo nigdy nie dojeżdżam do bossa zanim padnie a na razie jest podobno mało graczy... wczoraj była kolejka na serwer xD.

Choć czy tak mid-game nie pamiętam liczby bo to było tylko mówione a mój angielski lipa, ale devsi w wywiadzie na temat f2p usprawiedliwiając czemu suby dostana boosta do expa  mówili że bardzo mała ilość ludzi ma dotąd 60 lvl.

Niestety po obejrzeniu w piątek wywiadu muszę powiedzieć że sklep zawiera itemy z dungów (te słabsze dostępne za jakąs walutę dungową i kredyty (jak gemy w  gw2 czy TP w  lotro) i te silniejsze wyłącznie za walutę dungową)

Ogólnie jak oglądam ten sklepik to myślę sobie... a co ze świętą instytucją Vendora wszystko nawet itemy za platynę są w sklepie (gdzie płaci się także platyną za wiele rzeczy (również wyłącznie platyną) czyli co popylać do vendora tylko żeby coś sprzedać? Zero zakupów / barteru u NPCa? Jeśli tak to niech jeszcze dodają sprzedaż itemów w tym shopie za jakąś mniejszą kasę nawet odbierane w mieście.

Ogólnie podsumowując co widziałem nie ważne czy masz kredyty za real cash czy nie w tym sklepiku zakupy zapewne nie raz zrobisz xD

P.S. Pozwolę sobie zwrócić uwagę na wielokrotnie powtarzane przez devsów słowa WORK IN PROGRESS (czcionka odpowiada temu jak się darli z tym tekstem mimo że to była u nich 2 w nocy a u nas 23 jak nadawali)
[Thudrin]
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 70



« Reply #3 on: June 06, 2013, 11:58:46 AM »

Ile osób gra lub ma zamiar wrócić? Można się spodziewać jakiejś reaktywacji?


Dla nieświadomych/zainteresowanych: wciąż można zdobyć kody na pełną wersje gry + dodatek + 30 dni subskrypcji (co dużo nie da zważywszy, że 12-ty już tuż tuż) na raptr.com.
Wystarczy się zarejestrować, ściągnąć ich głupi programik, dodać Rift do swoich gier i pograć przez 14 godzin.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #4 on: June 06, 2013, 06:42:06 PM »

Pograć, czyli zapłacić teraz za grę? Kiepski interes. Chyba, że ktoś cały czas opłaca subskrypcję.
[Thudrin]
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 70



« Reply #5 on: June 06, 2013, 09:32:07 PM »

Pograć, czyli zapłacić teraz za grę? Kiepski interes. Chyba, że ktoś cały czas opłaca subskrypcję.

Yyy nie, pograć na koncie Rift Lite.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #6 on: June 07, 2013, 03:30:46 PM »

A widzisz, nawet nie wiedziałem, że takie coś istnieje. To sobie pogram ;)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #7 on: June 13, 2013, 05:55:49 PM »

Czy zatem jakaś grupa się gdzieś zbiera?
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #8 on: June 13, 2013, 07:04:21 PM »

Ja sobie pogrywam na Icewatchu - wciagające to trochę :) Ale ludzi tu teraz, na szczęście zdążyłem z kontem patronem to i czekać długo w queue nie trzeba.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #9 on: June 14, 2013, 04:22:09 PM »

Na czym sobie pogrywasz? Nic takiego nie widzę nigdzie.
Zresztą Jak Ciebie znam, to i tak masz 30 poziomów przewagi nade mną :P
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #10 on: June 14, 2013, 05:57:56 PM »

Icewatch właśnie przeszedł na server dla noobow :) To juz tam nie gram i przeniosłem się na Zaviel, a lev dopiero 37 - nick Talissia.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #11 on: October 22, 2013, 07:38:42 AM »

Jak coś to teraz będą mergować jakoś serwery (nie wszystkie) my z Miracklem i moim kuzynem gramy na Blightwealdzie znowu, w Semper Invictum (przeszli tam chyba niemal wszyscy z harpesów, a to i tak była największa polska gidlia na serwerze była przed "fuzją"). Nas teraz łączą z Gelidrą ciekawę jak to wyjdzie.

P.S. Rael jeśli jeszcze grywasz na Zavielu to kondolencje, wielokrotnie latałem z ludźmi z tego serwera po dungach, ulubionym zajęciem większości było zwalanie winy za to że wleźli w laser na healera / tanka i opuszczanie teamu (na SL experty już wiem że bez full pre-made nie idę)... Was teraz chyba łączą z Argentem to życzę przypływu ciekawych i ogólnie miłych graczy (no i ofc żeby chwytali grę choć trochę xD)

P.P.S. U mnie z lvlem średnio Kleryczka 52 lvl (nick Negocjatorka głownie gatherer) i Magiczka 57 lvl (nick Theana na dniach myślę wbiję nią 60 ogólnie póki co uznaję tą postać za maina (ofc celuję w chloromancera ale to faza średnio zaawansowana jeszcze nie leczyłem udanego SL (ale jak ostatnio leczyłem to bez podobno main skila chlorka który dochodzi jakoś na 55))

P.P.P.S. Skoryguje co wcześniej pisałem Vendorzy mało się przydają wielu stoi dla ozdoby coby NPCów nie brakło, coraz więcej ich zasobów store za platynę i sprzedawać też można o ile łapię beż żadnej kary (nie trzeba jechać do miasta się sprzedawać xD)
Pages: [1]
  Print