Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: O wychodzeniu z instancji i bieganiu samemu (wątek wydzielony)  (Read 3260 times)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« on: June 29, 2011, 10:02:50 PM »

ja i tak mam nadal kilka uwag - inkwizytor nie wyskakuj mi z takimi tekstami kiedy ja ide spac kazdy z ns ma swoje zycie prywatne i wylogowalem sie z gry zanim padl ostatni champ...

Widzę, że jednak trzeba załatwić to publicznie.
Słyszałeś kolego o czymś takim jak regulamin? W zasadzie powinieneś słyszeć, co więcej powinieneś go zaakceptować.
Jeden z jego zapisów mówi o nie wychodzeniu z instancji, chyba że zadecyduje o tym lider.  Z tego co wiem to lider nie zdecydował o wychodzeniu (co więcej jak się wylogowałeś to właśnie robiliśmy pusha), wiec złamałeś regulamin, za co należy Ci się co najmniej banita (bo samo ostrzeżenie to za mało). Jak nie masz czasu na grę, lub jest dla Ciebie za późno to po prostu nie wchodź do wb.

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że zachowujesz się jak rozwydrzony dzieciak. Twoje marudzenie, narzekanie i robienie dramy przy najmniejszym wipie jest żałosne i jak to słyszę to odechciewa mi się gry. Wczoraj nie wytrzymałem już po pierwszym sc i wolałem podziękować niż słuchać jak wywalasz swoje frustracje, że w grze komputerowej zabijają Twoja postać ( nic tylko zabrać zabawki i się rozpłakać). Teraz będę się starał unikać wb prowadzonych przez Ciebie i nie dołączać do sc party w którym jesteś - nie mam zamiaru męczyć się gdy mogę czerpać przyjemność z gry (tak nawet gdy jestem farmiony)

Zastanów się nad powyższym, bo uwierz mi nie jest to tylko moje zdanie i nie mnie jednemu działasz na nerwy.

Decyzje o wczorajszym zdarzeniu pozostawiam pod rozwagę liderowi i oficerom  - mam nadzieje, że omówią to we własnym gronie i podejmą odpowiednie działania.
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #1 on: June 29, 2011, 11:06:29 PM »

:d widzisz roznimy sie tym ze ja gram kiedy moge a czasu na gre duzo nie mam - patrzac na twoja gre to zadko widze ciebie bioracego udzial w gildyjnych wb a raczej solujacego zazwyczaj wiec nie mow mi co mam robic bo jak nie mam czasu na siedzenie do 3 rano to poprostu wychodze z gry - wiesz niektorzy z nas maja tzw zycie prywatne widocznie ty jego nie posiadasz...lider - Theobeo - coz nic nie pisal o wychodzeniu badz zostawaniu...

to jak ja gram i czy daje destrakom sie farmic to tez moj wybor a nie twoj wiec jezeli lubisz dawac sie im farmic coz to twoj problem nie moj - a wspolna gre coz pozostawiam to w formie obecnej - splywa po mnie twoja osoba jak jesienny deszcz...

ten rozwydrzony dzieciak montowal ekipy co wieczor ciagnac ludzi z ich rr i @starajac sie nauczyc ich@ wielu rzeczy podczas gdy ty cwiczyles swoje solowki...wiec sory koles...

teraz wchodzenie do WB - idac dalej jezeli ktos ma czasu pl h a tyle zazwyczaj zajmuje run w altku i ten run sie przedluza - nie mowiac  mnie - ktos kogo zona / dziwczyna siedzi obok i mowi zebys konczyl co im powiesz - masz siedzec w wb albo dostaniesz banie??? wybacz smiac mi sie chce...

to komu ja dzialam na nerwy i kto mi dziala na nerwy c-oz znajdziesz 10 osob ktorym ty zapewne tez dzialasz na nerwy :D i ja przyjemnosc czerpie wraz z wieloma osobami z tej gry biegajac razem - zanim wrociles do gry...i od kiedy jestes w grze - bynajmniej od twojego powrotu to ja tez widze duzo zamieszania :D ale coz nie mam czasu i checi rozpisywac sie o tym...

i na tym koniec panie reulaminowy :D
mam nadzieje ze czerpiesz choc troche przyjemnosci ze swojego zycia poza gra :D bo w grze widze ze chyba ciezko jezeli trzymasz sie tak scisle regulaminow zasad i przeszlosci garazowej :D

i nie staraj sie unikac - nie lubie solistow wiec miejsca nie znajdziesz...

TA!
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #2 on: June 29, 2011, 11:21:46 PM »

Tak to jest jak ktoś pierdzieli głupoty nie mając pojęcia o czy mówi. ^^ Nie zamierzam tego komentować.

Co do wychodzenia z instancji - nie gadaj, że czasu nie miałeś bo tu nie o czas chodzi, a o  fakt że nie wygrywaliśmy - gdybyśmy dalej cisnęli destro pod ich spawnem pewnie byś nie wyszedł. Ale jak zwykle pokazałeś swoją big drame i zabrałeś zabawki.

Nie zamierzam ciągnąć tej dyskusji - powiedziałem co miałem do powiedzenia. Twoją obecność w gildii muszę tolerować ( przynajmniej na razie) ale bawić się z Tobą w tej grze, na szczęście nie muszę.
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #3 on: June 30, 2011, 01:36:02 AM »

:D jestem ciekaw w ktorej czesci pisalem glupoty :D wlasnie prowadze mila rozmowe z ludzmi na mumble na temat twojego solo biegania :D

a gratki Officera :D w koncu bede mial banite :D hahahaha

masz racje nie chodzi o czas wyszedlem po tym jak spushowalismy ich pod ich respa - zacznij nagrywac stolice i odrazu banitowac ludzi :D bo widze ze sie wczuwasz :D MO wrocilo do gildii :D

i te twoje jak zwykle pokazales :D musialem wiele razy z toba biegac (chyba 3) :D

a co do tolerancji - to jest supcio text :D no przegaduj officerow zeby mnie wyrzucili :D go go go 21% kiedys ci sie w koncu uda :D
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #4 on: June 30, 2011, 10:48:59 AM »

Czy ktoś może mi przetłumaczyć powyższy "niezrozumiały tekst" *?

(btw wydzieliłem posty,żeby nie zaśmiecać dyskusji o działaniach na stolicy. Nie mieliśmy na forum Twierdzy w zasadzie nigdy większej dramy, więc może być wesoło - enjoy ;))

*autocenzura - pisałem rano, być może bez zastanowienia użyłem sformuowania które mogło zostac uznane jako obraźliwe - w związku z tym kajam się i poprawiam. Ale sensu powyższej wypowiedzi nadal nie kumam
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #5 on: June 30, 2011, 12:44:10 PM »

Chyba chodzi o to:  :D i może jeszcze o to:  :D a w sumie sądzę, że jednak o to:
hahahaha


Może Elros pisząć
21%

sugerował, że wypił trunek o takim napięciu. Moim zdaniem:  :D
Hundreds
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 79


« Reply #6 on: June 30, 2011, 08:49:00 PM »

kuźwa... miałem coś napisać ale szkoda czarnej farbki...
Sieczyslaw
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 38



« Reply #7 on: July 07, 2011, 11:07:46 AM »

Jeśli mogę coś zasugerować...
Spiknijcie się na mumblu na osobnym kanale i sobie wszystko wyjaśnijcie na privie, na pewno lepiej wyjdzie niż pisząc posty i na pewno się dogadacie i dojdziecie do porozumienia.
Obaj jesteście doświadczonymi i wartościowymi graczami Twierdzy i szkoda czasu na walkę ze sobą jak tylu destraków lata po serweraze ;)
Pokłóciliście się o jakieś pierdoły, a obu wam zależy na tym samym co wynika z postów i z różnych wypowiedzi które odbywały się na mumblu na przestrzeni ostatniego miecha albo i więcej (a z czym ja osobiście się zgadzam od dłuuugiego czasu i też czekałem żeby ktoś to wreszcie ogarnął)
PS. Jako że ostatnio mnie nie było i robię sobie przerwę to nie wiem czy się już nie pozabijałiście ;) mam nadzieję że nie.
Pages: [1]
  Print