Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Temat organizacyjny  (Read 3693 times)
Q-ho
Gość
« on: September 10, 2012, 08:35:26 PM »

Jako że od premiery gry minęło już trochę czasu i każdy z nas poznał już grę w mniejszym/większym stopniu przyszedł czas na jakieś zorganizowane granie PvE (:P)
Po przedyskutowaniu sprawy PvE z GMem oraz oficerami wyznaczyliśmy 2 dni w tygodniu w których będziemy "dungeonować" zorganizowanymi grupami gildyjnymi.
Jeden dzień w tygodniu zostanie poświęcony na wspólne wypady sojuszowe do Orr(prawdopodobnie sobota/niedziela zostanie to określone po spotkaniu organizacyjnym w piątek).

Wyznaczonymi dniami wspólnych wypadów na dungeony zostały:
Poniedziałek godz. 19:30 - zbiórka i ustalenie dungeona, 20:00 - start dungeona
Środa godz 19:30 - zbiórka i ustalenie dungeona, 20:00 - start dungeona

Gildiowicze którzy chcą wziąć udział w wspomnianych wypadach mają obowiązek stawić się na TeamSpeaku o określonej godzinie. Przy ustalaniu dungeona zostanie wzięty pod uwagę  level wszystkich osób chętnych i na jego podstawie przedyskutujemy wybór. Na początek chcemy by zbierały się 2-3 grupy które będą zróżnicowane pod względem klasowym oraz lvlowym żeby nie czyścić tego samego dungeona trzema grupami.
Na forum zostały potworzone osobne tematy dla każdego dungeonu w grze. W tematach tych będą się pojawiały przydatne linki, filmiki czy też strategie na poszczególnych bossów

Rozpiska zacznie obowiązywać od 17.09.2012

Jeśli macie jakieś sugestie albo jeśli coś nie jest jasne proszę o dyskusję w tym temacie.




Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: September 15, 2012, 08:43:41 AM »

Hmm wiem, że jak to powiem to zaraz powiecie co ja w tej grze robię pewnie, ale... ogólnie jestem graczem typowo PvE, więc że zostanie to poorganizowane to fajnie, tylko z mojej strony mały problem... przebolelibyście jakbym zostawił info w niedzielę na jakiego dunga bym poszedł a w poniedziałek stawił się dopiero na start? Bo do końca października mam zajęcia dodatkowe poza szkołą i z reguły tak na 19:40 z nich wracałem (teraz miałem w nich przerwę na wakacje i na początek roku i teraz od tego poniedziałku znowu).

I pytanie na szybko... czy do tych grup będzie się można wpisać nieco później, bo na ten moment mój ekwipunek to obraz nędzy i rozpaczy, kilka elementów pancerza na 29 lvl, a mam 51 lvl. Więc nawet na AC będę miał za niskie staty :(

Niech Ciemność ma Twierdzę w opiece... i mnie też xD
Q-ho
Gość
« Reply #2 on: September 15, 2012, 10:43:46 AM »

Myślę że nie powinno być problemu z tym infem w niedziele tylko najlepiej jak mi przypomnisz bo mogę zapomnieć ;)

Jako iż wczoraj nie mogłem być na zebraniu postaram się tutaj napisać parę kwestii odnośnie ogranizacji.

Na chwilę obecną wszystko jest bardzo ogólnie czyli zbieramy się na TSie, wybieramy dungeona i lecimy. Takie rozwiązanie będzie przez najbliższy miesiąc może troszeczkę dłużej. Wszystko ma na celu zorientowanie się ilu ludzi jest chętnych na wspólne granie uznałem że nie byłoby sensu robić czegoś skomplikowanego i rozwiniętego jak i tak by nie było ludzi na to. Dalsze plany rozwoju gildiowego PvE mam ładnie opisane na kartce papieru która znajduje się... hmm... anyway gdzieś jest :D Gdy przyjdzie odpowiednia pora to przedstawię mój pomysł reszcie oficerów i Guild Masterowi i jeśli pobłogosławią moje zamiary dobrym słowem zacznę je wprowadzać w życie :)

Na tą chwilę to tyle :) Zapraszam wszystkich chętnych na Poniedziałek,Środę i sojuszowe Orr w niedziele
Pages: [1]
  Print