Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Grupa FB DDO Polska  (Read 7396 times)
gravisrs
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: December 08, 2014, 09:33:18 AM »

Hej,

Wybaczcie moją śmiałość, ale chciałbym zaprosić wszystkich aktywnych jeszcze graczy na grupę FB DDO Polska ( https://www.facebook.com/groups/DDOPolska/ ).

Idea jest taka, by zjednoczyć resztki polskich graczy DDO z wszystkich serwerów w jednym miejscu, gdzie można na bieżąco pogadać o grze (wiadomo, grupa FB to nie forum) i wypracować jakąś jedną dużą społeczność.

Pan mamy taki, by wskrzesić portal ddopl.com (prace w toku, backup sprzed ponad roku ale działa) i tam "ostatnim krzykiem" zebrać polskojęzycznych graczy.
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: December 08, 2014, 11:43:51 AM »

Nie ma co wybaczać tu w zasadzie już praktycznie leżymy podobnie jak (kiedy ostatnio sprawdzałem) większość, ale o ile wiem parę osób korzystających z tego Forum nawet jeśli nie była członkami oddziału grało / było kiedyś zainteresowanych grą, więc info może sie przydać.

Jak dla mnie pomysł całkiem ciekawy (w tym momencie sam nie zobaczę bo konto na fejsie poszło na śmieci pół roku temu, więc już dawno nie do odzyskania a i nowego nie mam co zakładać), ale jeśli o mnie chodzi to życzę ci szczęścia (czytaj: sukcesu w przedsięwzięciu).

Ja chwilowo w MMO nie gram ale jak będę wracał to wkoczyliście na pozycję nr 2 do obczajenia (sorry lotro permamentnie nr 1 xD) choć niestety moje doświadczenie z Eberronem jest mizerne (w zasadzie zdołałem jedną tycią książeczke dorwać i przeczytać), choć jak byliby gracze do kompanii to dojście znowu do szczeliny byłoby duużo milsze.

W skrócie jak wróce masz moje drewi... hmm w zasadzie nie używałem zbytnio drewienek, masz co mi w ręce wpadnie a wrogowie co z nich wypadnie ( będzie budowa nowej czarodziejki / casterki (bo moją staruszkę na Argonessan pewnie będzię lepiej usunąć chyba że dali masę darmowych serduszek w międzyczasie xD) to nie gwarantuje co to będzię ale będzie bolało (a w każdym razie przeszkadzało wszystkim poza okazjonalnymi uczestnikami "You Can['t] Dance"))

W ogóle biorąc pod uwagę 154 lvl gildii w opisie to póki co chyba idzie nieźle bo o ile pamiętam (dawną przynajmniej) mechanikę im wyższy był lvl gildii (ponad chyba 25?) to tym szybciej spadał.

Dobra jak zwykle się rozpisałem więc polać twórcy tematu piwa a ja prześle info do osób które orientuje się że kiedyś koboldowały (obawiam się liczba którą jestem w stanie nwciąż osiągnąć to ~ 2 sztuki ale na urąbanie giganta to i sam krasnolud starczy (zdanie krasnoluda jak masz zamiar polemizować to z moim toporkiem xD))
gravisrs
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #2 on: January 06, 2015, 09:24:13 AM »

Dzięki za odpowiedź!

DDO nieco ostatnio przymiera (http://ddoracle.com/Traffic.html) i jeżeli znienawidzony Warner Bros dalej będzie zarządzał projektem jak pies ogrodnika (Widzisz Wąski coś narobił? Urwałeś kurze złote jaja!) to w grze ostanie się co najwyżej garstka sentymentalnych graczy. Jedyna zaleta to taka, że społeczeństwo DDO się mocno klaruje i dojrzewa.

O dziwo nasza inicjatywa pozwoliła już na zrzeszenie kilku polskich gildii na paru serwerach i przyciągnęła paru graczy (nawet kilku do naszej na Argo - stuknęliśmy 160 lvl, zaczęliśmy robić static groupy), niemniej nie jest to jeszcze takie community jakim mogą pochwalić się inne MMO vide LOTRO ;)

Co do Eberronu to DDO mocno zaczyna drążyć Zapomniane Krainy i adoptować inne znane przygody. W następnym updejcie będzie Świątynia Pierwotnego Zła :D Forgotten Realms zburza nieco wizerunek magii i pary, ale za to działa na sentymentach graczy pamiętających Baldura, Newerwintera, IWD czy właśnie Świątynię Pierwotnego Zła. Nawet muzyka w obecnym Eveningstarze jest taka.. Baldurowa [albo jak wolisz Shire'owa ;) ]

Praca nad portalem wre, zobaczymy jaki przyniesie efekt.

Pages: [1]
  Print