Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie  (Read 2124 times)
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« on: July 23, 2012, 01:25:31 AM »

Czyżbym był pierwszy  :o ? A teraz do rzeczy ;D Uważam się za starego Twierdzowicza 8) (chyba nie ma takiego wyrazu), moje bodajże pierwsze podanie:

http://twierdza.org.pl/index.php?topic=5180.0

Trochę zaktualizuje co nieco  ;)

1. Imię, level postaci, klasa:
Sławomir (jak przegraliśmy z Czechami to byłem Slawomir  ;D
Warrior
Level 1

2. Wiek:
36 i z minuty na minuty coraz starszy :(

3. Doświadczenie w mmo:
1. World of Warcraft (ponad 4 lata od dnia premiery,  czyli wtedy, gdy był to prawdziwy WoW). Grałem wtedy z żoną, na dwa konta. Niezapomniane chwile :D Do dnia dzisiejszego zdarza mi się wrócić na kilka dni do gry. I to właśnie Guild Wars 2 będzie dla mnie taką grą, jak World of Warcraft kiedyś!!!
2. Lord of the Rings Online (dość dawno i nie pamiętam jak długo, ale ostatnio zakupiłem Mithril Edition więc możliwe, że kiedyś jeszcze powrócę do tej gry), należę do Twierdzy.
3. Age of Conan (ok. 3 miesięcy) Ostatnimi czasy zdarza mi się wejść do gry, opłaciłem nawet abonament do końca 5 sierpnia. Należałem do Twierdzy.
4. Aion(trochę po premierze, w chwili obecnej też grę mam zainstalowaną i od czasu do czasu pogrywam, czekam na europejską wersję 3.0).
5. Dungeons & Dragons Online (krótka przygoda).
6. EvE Online (krótka przygoda).
7. EverQuest II (krótka przygoda).
8. Final Fantasy XI (bardzo krótka przygoda).
9. Final Fantasy XIV (krótka przygoda).
10. Lineage 2 (krótka przygoda).
11. Vanguard(bardzo krótka przygoda).
12. Warhammer Online (ok. 4 miesiące). Należałem do Twierdzy.
13. Star Wars The Old Republic (ok. 3 miesiące - i wstyd, bo nadal żadną postacią nie zrobiłem 50 poziomu). Należałem do Twierdzy.
14. Vindictus(od czasu do czasu wchodzę do gry, może by tak jakiś oddział Twierdzy?).
15. DC Universe Online (od czasu do czasu wchodzę do gry, ostatnio zakupiłem zestaw DLC do tej gry).
16. Rift(ok. 2 miesięcy, abonament opłacony do końca sierpnia).
17. Tera (nawet nie jeden miesiąc). Należałem do Twierdzy.
18. The Secret World (obecnie i zastanawiam się nad life sub).
19. Były jeszcze inne pomniejsze mmo w stylu APB, CrimeCraft, Global Agenda a nawet FreeRealms (life sub!!!  :P ). Do tego ArchLord, Cabal (zdarza mi się wejść do gry), Runes of Magic, C9...
Więcej grzechów nie pamiętam  ;D

4. Coś od siebie i o sobie:
Coś od siebie? A mogę sobie skopiować z innego podania?  ;) Szczęśliwie żonaty od 8 lat, 5 letni synek urodzony 14 lutego. Pracuję. Hobby to oczywiście kompy, programowanie (już nie tak bardzo jak kiedyś) i projektowanie gier (nie, jeszcze nic nie stworzyłem, ale miałem już okazję pracować w tym fachu, napisałem parę oficjalnych podręczników - tutoriali do edytorów itp.). Wciąż liczę na wygraną w totka, mam w tym ukryty, szlachetny cel.

5. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i ze się je akceptuje:
Przeczytałem i potwierdzam.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #1 on: July 23, 2012, 10:04:35 AM »

Witamy na pokładzie :D
Pages: [1]
  Print