Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: pre-paid  (Read 5913 times)
Aleksanderii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44


« on: January 06, 2009, 07:19:47 PM »

witam wszystkich mam pytanie gdzie mozna kupic pre-paida w warszawie bylem w gram.pl niema dopiero 15 stycznia a taki okres czasu czekac to porażka w empiku powiedzieli że lotro sie wypala i u nich też niema w media markt tez niema moze ktos mi w takim razie powiedzic gdzie mam pojsc by zakupic ten pre-paid?
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #1 on: January 06, 2009, 07:31:41 PM »

nie szukaj prepaida tylko kogoś do kogo masz zaufanie kto za pośrednictwem paypalla zrobi ci płatność w ramach twojego konta; szkoda kasy na pre-paida... no chyba, że nie dysponujesz takim zaufanym znajomym...


pozdrawiam
Volthelion
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


"Co było, a nie jest nie pisze się w rejestr"


« Reply #2 on: January 06, 2009, 09:34:37 PM »

No nie wiem czy Pre-Paid jest taki niekorzystny. Jak ja przedłużałem sobie ostatni raz konto Pay Palem to Dolar kosztował ok. 2 zł a teraz już ponad 3 zł.

Ja mam nadzieję że takich problemów w Bydgoszczy nie będe miał.
A sprawdzałeś w innych sklepach internetowych?
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #3 on: January 07, 2009, 12:15:11 AM »

za miesiac gry płace około 46 zl (wg kursu z początku stycznia); pre-paid kosztuje w empiku ile?? - ostatnio widziałem po około 100 zł na 60 dni; za te około 100 zł można mieć 3 miesiące gry płacąc pay-palem...


pozdrawiam

ps. Volt - dawno cie nie widziałem w grze; Altem - grasz teraz?? Odezwij się kiedyś :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: January 07, 2009, 08:07:11 AM »

altem, altem pogrywa, bodajże to minstrelek, prawda?:)

Co do pre-paid'a - probuj w sklepach internetowych poszukac, z reguly maja pre paidy do roznych gier
Karslak
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 119


« Reply #5 on: January 08, 2009, 08:40:40 AM »

Ja kupiłem pre-paida 60-dniowego na Allegro. Kosztował mnie 74,99 zł, więc za miesiąc wychodzi około 37,50 - czyli taniej niż paypal.
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #6 on: January 08, 2009, 09:56:12 AM »

W moim wypadku okazuje się , że nie taniej...

Nie wiem, czy wy też tak macie podczas płatności PayPalem, ale u mnie wygląda to tak: wykupuję 30 dni, aktualnie jest to około 45zł, na 9 dni przed końcem subskrypcji dostaję mail przypominający o kończącym się abonamencie (jest tam informacja, że niektóre formy płatności "idą" do 9 dni), ale dziwnym trafem CodeMasters uniemożliwia mi grę dopiero 9 dni po wygaśnięciu subskrypcji (18 dni po przysłaniu przypomnienia).

W panelu mojego konta mam datę następnej płatności, która już minęła, ale ciągle konto jest Open.
W skrócie mogę grać 39 dni, a oszczędność sprowadza się do tego, że wykupując abonament od razu do zamknięciu subskrypcji płacę niecałe 35zł (przy kwocie 45zł opłaty) na miesiąc.
W czasach dolara za 2,2zł płaciłem 25zł za faktyczny miesiąc gry... ech, szkoda, że nie było funduszy na Lifetime.
Kasthor
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 603


I will heal/kill/buff for beer, pie or your wife!


« Reply #7 on: January 08, 2009, 04:10:27 PM »

Miałem podobnie jak Murkar przy 2 ostatnich subskrypcjach. Nie wiedziałem czy to przypadek ale wygląda, że albo ich system weryfikacji płatności działa nieprawidłowo, albo to normalna praktyka "na zachętę"... ;D
Volthelion
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


"Co było, a nie jest nie pisze się w rejestr"


« Reply #8 on: January 09, 2009, 10:05:40 AM »

Biorę przykład z ciebie Quintu i pogrywam Kapitanem :) Super klasa.
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #9 on: January 16, 2009, 08:37:01 AM »

Jeżeli komuś zależy żeby kupić pre paida to ja wczoraj zakupiłem swojego w Saturnie za 89zł. Pytałem również o jego przyszłą dostępność i zostałem poinformowany, że będą go cały czas zamawiać bo jest na niego dość duży popyt :)
Escapee
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



WWW
« Reply #10 on: January 16, 2009, 09:02:14 AM »

Miałem podobnie jak Murkar przy 2 ostatnich subskrypcjach. Nie wiedziałem czy to przypadek ale wygląda, że albo ich system weryfikacji płatności działa nieprawidłowo, albo to normalna praktyka "na zachętę"... ;D

Działa od zawsze - a przynajmniej od 1,5 roku  8)
..wczoraj też zadziałało (3 termin płatności, dodatkowe kilka dni grania  ;D)

Trzeba tylko pamiętać, by mieć w określonym terminie pustą kartę kredytową - ale to raczej bardzo proste  ;)
Tulbo
Przybysz
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 90


Miraviel


« Reply #11 on: April 14, 2009, 02:11:05 AM »

Z uwagi na to, że średnio jestem obeznana w płatnościach internetowych etc... nie wiem czy płacąc za pośrednictwem Click&Buy muszę dokonywać przelewu w $ czy wystarczają pieniążki przeliczone na PLN.
Nie wiem też, czy karta debetowa to to samo, co zwykła karta płatnicza ^^; to chyba uroki bycia kobietą :D

Jeżeli ktoś mógłby mi podpowiedzieć - będę bardzo wdzięczna :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #12 on: April 14, 2009, 08:02:08 AM »

debetowa jest lepsiejsza, niż płatnicza:)
Hmm z przelewem nie doradzę - ja zawsze płaciłam w funciakach.
Aleksanderii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44


« Reply #13 on: April 22, 2009, 02:20:37 AM »

najgorsze jest to ze bardzo chce wrocic do lotro ale w warszawie niema miejsca gdzie mozna dostac pre-paida
w empiku maja samą gre
w saturnie takze
na gram.pl też niema
a co do platnosci w jakis przelewach nie mam 18 lat zeby placic ta forma
Asmodeus
Gość
« Reply #14 on: April 22, 2009, 02:57:52 AM »

http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=lotro  to chyba tylko allegro, sprawdz saturn czy maja pre paidy.
Pages: [1]
  Print