Pages: 1 [2] 3
  Print  
Autor Topic: Wszystko co powinieneś wiedzieć o hunterze.  (Read 19626 times)
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #15 on: May 31, 2012, 07:12:50 AM »

Ja też ;)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #16 on: June 05, 2012, 08:37:30 PM »

Kai Man, dziękuję za materiał. Mam nadzieję, że znajdziesz też ilustracje.

JeRzu zrezygnował z udziału w projekcie, także jego temat pozostaje wolny.
jak tam idzie reszcie z przygotowywaniem treści? :)

duża część pozostałych klas jest już całkiem ładnie opracowana, nie chcecie chyba aby na przykład taki champ was wyprzedził w przygotowaniu co? ;)
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #17 on: June 14, 2012, 11:45:34 PM »

Ok, Bursztynko, Bed, dziękuję za współpracę. Jeśli coś przygotujecie to wyślijcie to do Ardu, a nie do mnie.

Ardu, na mailu portalowym masz to co udało mi się przygotować + tekst od Kai Mana. Myślę, że na początek wystarczy. Pisz śmiało jeśli uznasz, że coś trzeba poprawić, dodać itp. Nie wiem jak będzie z tymi screenami, które wkleiłem. Jeśli trzeba będzie ich w oddzielnych plikach to oczywiście nimi dysponuję.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #18 on: June 15, 2012, 04:36:55 AM »

Nie wiem jak będzie z tymi screenami, które wkleiłem. Jeśli trzeba będzie ich w oddzielnych plikach to oczywiście nimi dysponuję.
tak, w oddzielnych plikach się przydadzą też

poza tym można by rozważyć zrobienie 'sesji zdjęciowej' Huntera :) aby np. wzbogacić treści o kilka więcej screenów (to zawołanie do reszty naszych Huterów także, najlepiej screeny bez GUI)

dzieki Veldir, Kai Man
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #19 on: June 15, 2012, 10:53:05 AM »

Prosiłem już wcześniej Kai Mana o "zdjęcia" do swojego materiału. Myślę, że już gromadzi :)
Kai Man (Teliden)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« Reply #20 on: June 15, 2012, 12:32:44 PM »

no kilka mam, ale nie wiem w jakiej rozdzielczości przesłać, znaczy "jak duże" pliki. Nie udało mi się zaś, do końca zrobić "czystych zdjęć" i jakiś pojedynczy napis nad łbem gdzieś się trafia. Problem drugi, to czas... bo jak mam czas to GRAM :P Ale postaram się do niedzieli podesłać coś Ardu.
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #21 on: June 15, 2012, 05:02:02 PM »

Następnym razem jak będziesz miał czas to graj 15 minut krócej i zajmij się screenami :)
Kai Man (Teliden)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« Reply #22 on: June 15, 2012, 06:43:17 PM »

to moze walnijcie mi na PW  adres mailowy co? Bo przez "adres" z ikonki forumowej plików nie prześlem, a nie chce z kolei śmiecić se ładowaniem plików na forum.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #23 on: June 15, 2012, 08:27:12 PM »

sprawdź PM :)
Kai Man (Teliden)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« Reply #24 on: June 15, 2012, 11:09:39 PM »

sprawdź maila :P
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #25 on: June 16, 2012, 12:40:40 AM »

Sprawdzilem maila, sprawdzilem PMa... nic tam nie ma. :P Jakas sciema :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #26 on: June 16, 2012, 12:54:50 AM »

To jeszcze sprawdź pod łózkiem ;-)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #27 on: June 16, 2012, 01:14:58 AM »

i w lodówce :D
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #28 on: June 16, 2012, 01:17:23 AM »

Pod łóżkiem jest bidzior, tam nie zaglądam, a do lodówki, to już nie o tej porze.
Dbam o formę. ;)
Bursztynka
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 515


Roleplaying


« Reply #29 on: July 01, 2012, 11:25:40 AM »

dajcie znać czy o coś takiego chodzi.
do dopisania jeszcze o pulapkach i przetlumaczyc te kawalki do ktorych sa linki postaram sie w tym tygodniu

Sztuczka Łuk Maszynowy
 Gość strzelał z tego łuku, jakby miał podajnik strzał na taśmie. A potem nagle podbiegł kawałek nie przestając strzelać.  Nie wiem jak to zrobił, ale strzały leciały tak gęsto że wyglądały jak lina.
set Faron + stance Precision+ trait Deadly Precision, Improved fleetness
Plusy: prawdopodobnie największy dps ,można się przemieszczać w walce nie przestając dpsować, bonusy do trafiania
Minus: powerożerny bo więcej skilli zdążysz użyć

Sztuczka Big Bang
Koleś poczerwieniał. Naciąga tą cięciwę i naciąga, w końcu pytam go: "Koleś zaciałeś się? Wypuścisz tą strzałę w końcu?" No i wypuścił. Cel odrzuciło pod przeciwległą ściane. Miał dziurę po heart seekerze za 21k morale.
Cool Burn + set Cudur + Strenght
plusy: duże cyfry na skillach, możliwośc wypuszczenia naprawde dużego dps w czasie trwania burn hota

Sztuczka Jest zajebiście
Jakieś orki próbowały podejść pod nasz obóz. Stefan wział swój łuk, ukrył się i zaczał strzelać do nich. Po walce wszyscy zmachani. Tylko Stefan wypoczęty, niedraśniety. A na polu przed nim z tuzin orków które zastrzelił.
Endurance
plusy: genialny na rozpoczęcie walki żeby tank miał czas na złapanie moba, zmniejsza threat, zmniejsza zużycie powera, dodaje parry
minusy: mniejszy dps niż przy innych stance.

Sztuczka Cichaczu
Nagle ten wielki bandzior przestał się bić z tym drugim osiłkiem i spojrzał prosto na Stevena. Steave wiadomo chucherko, skulił się w sobie i wszyscy przestali na niego zwracać uwagę.
Przeagrowałeś? beneth notice(na 10-20sek przeciwnik nie zwraca uwagi na część obrażeń które mu zadałeś),
endurance barbed arrow, 2*quick shot(na endurance ma dodatkowo zmniejszony threat), barbed arrow. a potem wracasz do normalnego pciumkania. Niezłe na początek walki


Traper in the  foe
daze 30/30, fear 20/30 i 15/30 pulapki lepszy slow na barbed arrow rain of thro......


Mroczno. Śmierdzi orkami. Idziecie wyludnionymi ścieżkami Ortanku.
Strażnicy jeszcze nie zauważyli was. Stoją spokojnie warcząc coś do siebie. Dowódca pokazuje że zaraz wchodzicie. Wyciągasz strzałę i celujesz. Strażnicy zauważyli was. Biegną z uniesionymi mieczami.
 
Kur... zastrzelmy sukinsynów!
Najlepiej od tyłu. Wtedy ich block/parry nie działa na twoje strzały. Pozatym większość bossów ma front aoe.
1 Agility= 10 offence , 2 critical rating + jakieś bzdurki.
Critical hit ze skilla to około 1.5 jego max dama.
Devastate około 2* max damage.
Max szansa na crita to 25%, osiąga się koło 10k crit ratingu.
Diminishing Returns- np jeśli jeśli masz 100 czegoś i dołożysz 10. to zwiększysz sobie o 10%. jeśli masz 200 i dołożysz 10 to zwiększasz o 5%. Mechanika jest tak skonstuowana, że najlepszy efekt daje podnoszenie tego, czego ma się mało. 

linki stron z wzorami:
http://lotro-wiki.com/index.php/Critical_Rating
http://forums.lotro.com/showthread.php?418768-How-to-Evaluate-Compare-Different-Damage-Bonuses-Reliably&p=5675703#post5675703



Orzeszku.. dobiegli.

Mało wsadzilaś w przeżywalność? To Wyciągniesz kopyta przy byle aoe. Cios w papę i będzie po tobie.
Ile morale potrzebujesz? Tyle żebyś nie gineła :p. Zwykle hunty mają 6-8k draigoch/tier1 ToO(Tower of Ortanc), 7-9k do t2 ToO, 10k Saruman t2
  Mitigacje? Głównie masz z virtue + trochę z gratów. Tactical mitigation wrzucasz mnóstwo na bossa na lightningu, sarumana i f%f.
  Parry działa tylko w meele odległości na 180stopni przednie.
  Resistance? Zapomnij. Te efekty co naprawdę przeszkadzają, są od sygnatur/bossów rajdowych. A one mają wiadro finezji, 2 levce wyżej od ciebie i gdzieś twoje resistance.
Większość bossów ma front aoe. 
  Zasięg challange 7m. Rising Ire (skill to spijania threta z druzyny) 15m, Agression (gambit do tego samego) 20m, aoe heala 20m.
 

Czemu on na mnie paczy?
  Threat.
Nasze narzędzia:
-Legacje na broni range do -threata. threat focus jest prawdopodobnie lepszy niż induction.
-Tome of the Whisper Draw
-awaryjny-beneth notice-przeciwnicy przez 10-20sec nieodczuwają części threata zrobionego przed i w trakcie.
-Endurance stance
-quick shot na endurance
-trait stealthy shot

Tu troche zgadywanek:
http://forums.lotro.com/showthread.php?457841-How-Threat-Down-Legacies-Tomes-probably-work

Pages: 1 [2] 3
  Print