Pages: 1 [2] 3 4 ... 11
  Print  
Autor Topic: Przerwa  (Read 51117 times)
Archoon
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99


Archoonn


« Reply #15 on: July 13, 2009, 05:16:43 PM »

Nie wiem gdzie to napisać.

Czy mógł bym prosić o dostęp do tematu:
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=20.0

Zamierzam skorzystać z 10 dniowej promocji i zobaczyć co teraz w WAR słychać, a nie chciał bym grać solo. W Twierdzy jestem od grudnia 2008, choć od kwietnia nie grałem w WAR. Ale Forum regularnie czytam i rozważam powrót do WAR. Poza tym to gram w AION betę z Twierdzą.
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #16 on: July 13, 2009, 05:45:51 PM »

ustawienia venta sa dostepne ingame w zakladce roster, a haslo dostaniesz od oficerow
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #17 on: July 13, 2009, 05:56:49 PM »

Valdi, a gdzie jesteś konkretnie?

Wpadnij na moją dzielnie to.... se pogadamy ;)


Idę właśnie na plaże (aż 10min z buta od miejsca zamieszkania mam morze), więc tam mnie szukaj ;)

Ja też mam ok. 10 minut. Prawie cale życie.. w sumie nudne to morze już lekko ;)  [Gdańsk]
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #18 on: July 13, 2009, 06:42:46 PM »

Powiedz jeszcze, że na Przymorzu mieszkasz?
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #19 on: July 13, 2009, 08:46:10 PM »

Wiesz co.... w sumie to... TAK :D Dokładnie na Przymorzu!
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #20 on: July 13, 2009, 10:49:56 PM »

No to witam zioma z dzielni ;)


Ok kończymy ten offtop.
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #21 on: July 14, 2009, 10:07:26 AM »

Ok kończymy ten offtop.

Nie.

Ja mam do morza 346 km.
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #22 on: July 14, 2009, 12:55:20 PM »

jakbysmy mieli skonczyc offtop to trzeba by caly dzial War-a zamknac  ;)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #23 on: July 14, 2009, 12:58:16 PM »

Bahaha ;) zamknac dzial wara? Bahahaha.  Najbardziej topiko i posto prosto w mordedajny dzial na forum.  Axe by sie normalnie usmiechnal, bo wyglada na to ze najwiecej ruchu na laczu forum to wlasnie my generujem ;)

 Teraz mam 4 km do morza ;) Slipki i na plaze  8)
Viggo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14



« Reply #24 on: July 20, 2009, 03:56:54 PM »

To ja wrócę do poprzedniego tematu i oświadczę że nie będzie mnie przez przynajmniej dwa tygodnie:). Wyjazdy,wypoczynki i reszta rzeczy na które nie było czasu w roku akademickim;].
Pozdrawiam serdecznie.
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #25 on: July 21, 2009, 09:25:21 AM »

Ja tylko usankcjonuję obecny stan, w którym o kilku chwil się nie pojawiam w Warze. Póki co odpoczywam.... ale planuję wrócić tak gdzieś pewnie pod koniec sierpnia. Może się załapię na zupełnie odświerzoną sytuację, brak lagów, dynamiczny orvr (bez zestawów piaskownicowych).... no i może wreszcie przez zupełny przypadek WP przy pomocy młotka będzie mógł zrobić coś więcej niż tylko wbijać gwoździe.
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #26 on: July 21, 2009, 09:31:57 AM »

juz teraz moze za pomoca mlotka przewracac strony w komiksie i spamowac team heal, czego chcesz wiecej  ;D
Vorstern
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #27 on: July 21, 2009, 10:46:37 AM »

Ja też może usankcjonuje obecny stan rzeczy.
Nie logowałem się do WARa od ostatniego LV (a poprzedni raz kiedy się logowałem było to poprzednie LV :P). Żeby było śmieszniej, to nie ma to nic wspólnego z nieudaną wyprawą.

Od WARa nigdy mnie nie odstraszały bugi, lagi i cheaterzy. Wciągał mnie klimat, ludzie i chęć grania. Ostatnio tej chęci po prostu mi brak. Nie wiem ile czasu minęło od mojego ostatniego logowania - tydzień albo dwa, ale od tego czasu ani razu nie miałem ochoty pograć w WARa.

Nie poprawia sytuacji fakt, iż po 'wakacjach', poza swoją normalną pracą w firmie, będę jeszcze dodatkowo prowadził sekcję w domu kultury godzinę drogi przez miasto od mojego miejsca zamieszkania, co zmniejszy nieco ilość mojego wolnego czasu. Docelowo chcę zaoszczędzić trochę kasy i wrócić na studia w przyszłym roku – zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Będę się pojawiał na Blood Bowlu od czasu do czasu i pewnie na ventcie, coby z Wami pogadać. Subskrypcja WARa kończy mi się 3 sierpnia. Jeszcze musimy obgadać sprawę z Pirią, ale to już ona się wypowie w tej kwestii na forum.
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #28 on: July 21, 2009, 12:38:49 PM »

Ja też dołączę się do tego topicu. powód?
Głównie sezon urlopowy (nareszcie), więc jeżeli przedłużę subskrypcję to dopiero po wakacjach (dlatego do ligi BB też dopiero po wakacjach dołączę).
Pewnie dostęp do internetu będę miał, ale ze zrozumiałych względów raczej sporadyczny no i słabej przepustowości.

Do zobaczenia pod koniec sierpnia.
Piria
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 83



« Reply #29 on: July 21, 2009, 02:49:03 PM »

... czemu na mnie zwalasz?
Przykro mi, ja nie mam stałego miejsca zarobku (co chciałabym szybko zmienić, ale czas pokaże), dla mnie 100 zł co drugi miesiąc to dużo. Więc jeśli mi Vorstern nie będzie fundował (ani nawet dorzucał) to raczej niestety nie da rady pograć. Tyle w tej kwestii. Chyba że dostanę fantstycznie płatną robotę ;) to wtedy tak.
Pages: 1 [2] 3 4 ... 11
  Print