Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Dodatek Minas Morgul  (Read 7227 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #15 on: October 27, 2019, 11:00:43 AM »

Maja jeszcze tydzień (sic!) do dodatku, może poprawią :D
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #16 on: October 30, 2019, 01:03:48 PM »

Widziałem jakieś empowermenty tiera 5 i 10. Dają odpowiednio 5 i 10 tierów legacji do broni :) Jak sie je farmi to nie wiem.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #17 on: October 31, 2019, 08:51:40 AM »

Widziałem jakieś empowermenty tiera 5 i 10. Dają odpowiednio 5 i 10 tierów legacji do broni :) Jak sie je farmi to nie wiem.
Pewnie w Lotro Store ;)
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #18 on: October 31, 2019, 05:06:02 PM »

Widziałem jakieś empowermenty tiera 5 i 10. Dają odpowiednio 5 i 10 tierów legacji do broni :) Jak sie je farmi to nie wiem.


leci  1 na cały raid na szelobie z ostatniego bossa na t5 

ale ma CD 1 rok
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #19 on: November 01, 2019, 09:33:24 AM »

HAHAHAHAHAHA :D
Kikuczijo
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37


« Reply #20 on: November 03, 2019, 06:12:26 PM »

Cześć. Jest już chyba nowy patch wgrany, jak byście ocenili jakość tego dodatku.

Ja bym miał  szczególności pytanie odnośnie lagów, czy serwery ciągle są w Stanach i płynności gry (lagi sprzętowe).

Szczerze powiedziawszy nie mogę już znieść tych lagów w tej grze. Ostatnio logowałem wraz z tym patch wprowadzającym Iron Hills.

Z tego co pamiętam po premierze Mordoru obiecywali pogrzebać w silniku gry żeby zredukować lagi sprzętowe, ale chyba nic z zapowiedzi nie wprowadzili.
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #21 on: November 03, 2019, 10:49:02 PM »

Cześć. Jest już chyba nowy patch wgrany, jak byście ocenili jakość tego dodatku.

Ja bym miał  szczególności pytanie odnośnie lagów, czy serwery ciągle są w Stanach i płynności gry (lagi sprzętowe).

Szczerze powiedziawszy nie mogę już znieść tych lagów w tej grze. Ostatnio logowałem wraz z tym patch wprowadzającym Iron Hills.

Z tego co pamiętam po premierze Mordoru obiecywali pogrzebać w silniku gry żeby zredukować lagi sprzętowe, ale chyba nic z zapowiedzi nie wprowadzili.


nie ma jeszcze - morgul wchodzi we wtorek o ile znów nie opóźnią

pamietaj że jak logujesz sie w momencie jak patch wyszedł to lagi bedą wieksze bo wtedy wiecej osób siedzi on line, każdy grjacy czy nie grający wbija zobaczeć jak wygląda nowa wersja gry
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #22 on: November 05, 2019, 09:31:54 PM »

Ale fajnie się gra XD
Balistas
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2



« Reply #23 on: April 23, 2020, 09:21:40 PM »

Witam i o zdrowie pytam :)  słuchajcie, jak to jest z tymi dodatkami - czy muszę kupić tylko Minas Morgul żeby mieć kontent z Mordoru ? Czy jednak wszystko osobno trzeba zakupić i ciężką walutę wydać ? :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #24 on: May 19, 2020, 09:58:31 AM »

Mordor to jeden dodatek, Minas Morgul drugi. W obu masz kilkaset questów, ciekawe storyline'y, instancje i rajd. Z obu do końca maja możesz korzystać za darmo (ze względu na kwarantannę), jednak MM to endgame na ten moment.
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #25 on: May 19, 2020, 12:22:14 PM »

do końca maja masz całą gre za darmo i nie trzeba nic kupować ;)
Pages: 1 [2]
  Print