Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Magebuster?  (Read 5457 times)
Jergoo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« on: July 13, 2009, 09:28:01 AM »

Jakiś czas temu stworzyłem sobie SM i wpadł mi do głowy pomysł.
Mianowicie bieganie z 2h mieczem,  zainwestowanie dość wysoko w ścieżkę Hoeth, w siłę oraz siłę woli. W drugiej kolejności toughness i wounds.

Cel?

Żeby jak najszybciej eliminować wrogich magów oraz healerów. Willpower oraz taktyki SM w ścieżce Hoeth dają wysoki distrupt a siła ja wiadomo DPS.

Pytanie moje jest czy bawił się kiedyś ktoś w coś takiego i co o tym sądzicie?
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #1 on: July 13, 2009, 09:57:19 AM »

Powiedzmy, że się bawił. Bez specjalizacji (tzn. bez taktyk i bez inwestowania w willpower), ale owszem, Hoeth 13/Vaul (lub /Khaine do BA), silence, extra disrupt z Aethyric Armor. Przy czym biegałem z jednoręcznym mieczem i tarczą - dla dodatkowej osłony. I ma to sens tylko w przypadku polowania na rdpsa, bo healer zdąży się i tak odleczyć (SM ma za mały dps, chyba że z engame'owym sprzętem - Warlordy, Tyrant, broń z LV).

Tyko, że - z obserwacji - takie bieganie ma sens jako wsparcie np. bombsquadu na scenario (dobijanie celów po zestunowaniu przez BW) itp., a nie samodzielnie (ew. z ww. engame'owym sprzętem).
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #2 on: July 13, 2009, 03:22:02 PM »

Z tego co pisza SM z duzym stazem inwestowanie w disrupt mija sie z celem, wysoki int u casterow praktyczie niweluje ochrone jaka to daje. Ja sie w obliczenia i testowanie mechaniki nie bawilem ale kiedys biegalem z taktyka na +20% disrupt na perfect balance i duzej roznicy nie odczuwalem.
Lepsza ochrone od wysokiego disrupta i inwestycji w willpower daje zwykla tarcza i taktyka Perfect Defenses ze sciezki Vaul.
Tak jak Iago napisal healera solo nie zabijesz chyba ze masz ogromny bonus do sily, duzo szczescia a healer nie umie grac. Z rdps jest troche latwiej o ile nie maja akurat za duzo cc dostepnego bo wtedy to nawet nie dobiegniesz(slow->knocback->root itd, kocham to:).
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #3 on: July 13, 2009, 04:02:21 PM »

najlepsza taktyka dla tanka na zabijanie dessies to.....guard na BW/slayer/WL itp i trzymanie sie blisko niego. Przy obecnych zasadach gry bez dobrych skilli aoe jestes tylko statysta w walkach rvr czy na sc. Dopiero jako czesc zespolu tank moze naprawde zaprezentowac swoja bardzo duza przydatnosc w grze
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #4 on: July 13, 2009, 07:34:10 PM »

thoern - tylko samo bycie guardbotem bywa nudne, SM guardujacy maga moze na dobra sprawe dac /guard, /follow i odejsc od kompa a potem tlyko sprawdzic ile renowna dostal:)
Na szczescie pilnujac mdps-ow mozna chociaz troche mieczem pomachac.

Edit
zmienilem slowo "tank" na SM, inne tanki moga pomoc magowi swoim CC, SM moze tylko tluc mieczem na lewo i prawo albo denerwowac maga swoim aoe knocbackiem:)
Pages: [1]
  Print