Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: The Book of Beasts - kartki dla Lore mastera  (Read 2763 times)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« on: November 12, 2008, 11:45:00 AM »

Tak jak w temacie. Gdzie można zdobyć kartki do The Book of Beasts.

Przed bookiem 12 i dalszymi farmiło się je z Wightsów w Northern Trollshaws i z elite spidersów w Northwestern Trollshaws (te z Wolvenvales).

Czy coś się zmieniło w tym temacie? Z pająków jakoś nic mi nie wypadało...
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: November 12, 2008, 12:35:37 PM »

teraz wszystkie kartki lecą randomowo z mobow 39lvl+ we wszystkich krainach. Czasami nawet w Rifcie komus kiedys wypadly, takze nie ma reguly. Masz szczescie - wypadna szybciej, nie masz - bedziesz dziobal je dlugo. Akurat w tej kwestii zmiana byla na gorsze.
Ingo
Gość
« Reply #2 on: November 12, 2008, 01:21:30 PM »

a nie można ich kupić na ah?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: November 12, 2008, 01:24:36 PM »

nie, na AH sa do kupienia tylko of leaf and twig, z pozostalych dwoch ksiazek (book of beasts i lore of the blade - wszystkie dostepne w kin chestach) trzeba wyfarmic kartki.
Ingo
Gość
« Reply #4 on: November 12, 2008, 02:00:56 PM »

Tym gorzej dla Zamirka  :P już praktycznie odpowiedziałs sobie w pytaniu.

Szanowny Hasmirze poczytaj o sławnych czynach swego brata Valramira, tam dowiesz się wszystkiego, możesz też się go o to zapyta, najlepeiej wyślij do niego list  ;D

Rotfl,pierwsze co dziś zrobie to kupie se browara w sklepie

 :o ;D
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #5 on: November 12, 2008, 02:10:29 PM »

Kartki bardzo dobrze dropily wsrod krasnoludow w MM, chociaz jak by sie uprzec to po GT pewnie by sie szybciej uzbieralo, ale polecam dwarfow. Przynajmniej mi ladnie tam wydropilo.
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #6 on: November 12, 2008, 02:17:25 PM »

Dziękuje ślicznie za wyjaśnienia  :D Brakuje mi tylko 4 stron więc jakoś sobie je pofarmię robiąc inne traity i questy.

Hasmir wraca do łask i wznawia swoją działalność w Śródziemiu. Długo (stanowczo zbyt długo) biedaczyna ślęczał nad księgami w biblioteczce Erlonda. Teraz bogaty w nową wiedzę (niczym odrodzony Gandalf Biały ) wyrusza po nowe przygody i chwałę.

P.S. Ingo nie przesadzaj z tym piFkiem bo dzisiaj robimy booka 5 ch 8.  ;)

P.S.S. O wyczynach tak zwanych Strażników wiele słyszałem (łącznie z fałszywymi oskarżeniami co do koloru mojej skóry) i śpieszę się osobiście tą sprawę wyjaśnić...
Pages: [1]
  Print