Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Print  
Autor Topic: Wyrzucenie z gildii  (Read 34511 times)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #60 on: August 13, 2011, 01:24:00 AM »

Wiecie co Wam powiem "renegaci"... sorki bo jestem trochę napruty teraz, ale.... (autocenzura) - kij Wam w oko.

Wyszli z gildii wszyscy aktywni oficerowie.  Zostałem tylko ja i Kaowiec (jeśli wróci).

Fajnie. Gites oficerów mieliśmy.
sin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 36


Sinafaye


« Reply #61 on: August 13, 2011, 02:14:39 AM »

Kurde, koledzy. No co do jasnej cholery?
Postaram sie to jakos skomentowac, chociaz ciezko wylapac caly sens tego co sie stalo i co sie dzieje, na podstawie powyzszych postow.
Po kolei, zacznijmy od Anableda i dnia rvr. Osobiscie ten pomysl srednio mi sie podoba, szczegolnie w gildii o profilu jaki mamy. Bo przeciez nie kazdy ma ochote akurat we wtorek grac, a nawet jezeli ma - to konkretnie biegac w wb. Wydaje mi sie wiec, ze jakiekolwiek represjonowanie go mijalo sie z celem. Niemniej jednak, nie widze sensu bytowania osoby, ktora ma totalnie w dupie czlonkostwo w stowarzyszeniu (co pokazuje screen Napadziora). Skoro mu nie zalezalo w zadnym stopniu, to jaki byl sens jego obecnosci? Z takim podejsciem rownie dobrze mogl sam odejsc. Do dopelniania chcialbym dodac jeszcze, ze w zaden sposob nie chce Anableda szykanowac - wydaje sie, na naprawde w porzadku osobe, ale bycie w gildii wiaze sie z pewnymi obowiazkami, wykazaniem inicjatywy i checi.
Reasumujac: efekt koncowy dobry.
Idac dalej - odejscie gro osob z Twierdzy. Tego nie jestem za bardzo w stanie pojac. Tworzylismy, tworzymy i mam nadzieje, ze bedziemy tworzyc grupe osob, ktora wspolnie chce milo spedzic czas przy grze. Wiadomo, ze kazdy z nas jest inny, przeplataja sie przerozne, czesto gryzace sie ze soba charaktery, ale zawsze mozna bylo sie dogadac. Az tu nagle wielka drama i spierdolka. Ludzie przestali Wam sie podobac? Typ gildii? No o coz kurwa chodzi? Jezeli /gquity byly spowodowane tylko jakimis konfliktami.. to szczerze pogratulowac. Co Wy macie, 15 lat i nie potraficie dochodzic do konsensu? Nie nauczyliscie sie dyskutowac, sluchac drugiej strony i wyciagac wnioskow? No blagam Was.
Szczegolnie dziwi mnie postawa ex-oficerow. Staralismy sie uczynic te gildie lepszym miejscem dla kazdego. I teraz nagle co? Przestalo Wam zalezec? Przezylem spory zawod dowiadujac sie o waszym zachowaniu, naprawde sie tego nie spodziewalem.
Wracam do gry w przyszlym tygodniu. Mam nadzieje, ze uda sie to poskladac wszystko jakos, bo szkoda by bylo. Prosilbym tylko, aby osoby, ktore odeszly, zgodnie z tym co napisalem wyzej, odpowiedzialy na pytanie - co bylo powodem odejscia.

P.S. Przepraszam za wulgaryzmy, ale o dziwo, wzburzylem sie dosyc mocno.
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #62 on: August 13, 2011, 10:02:04 AM »

Spokojnie Inkwi wroce jak tylko kasa na suba bedzie i z gildii napewno niegdzie sobie nie pojde. Szkoda ze ludzie odeszli ale co tu duzo gadac ja tam plakac po nich nie bede trzeba zakasac rekawy i brac sie do roboty.
Vallian
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44



« Reply #63 on: August 13, 2011, 12:21:06 PM »

Poszliście sobie, ok, krzyż wam na drogę i ciul mnie obchodzi co sobie będziecie tam w swoim gronie kombinować. Ale nie namawiajcie i nie proponujcie ludziom żeby poszli za wami bo to już jest ŚWIŃSTWO !
Jokero
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 81



« Reply #64 on: August 13, 2011, 01:09:37 PM »

Po topiku sadzac wszyscy sie musieli wypisac, tak wiec ja tez napisze cos od siebie.

   To co sie stalo w Twierdzy w ostatnich dniach to nie jest pierwszy przypadek tego typu, ci ktorzy graja juz jakis czas wiedza ze gildie sie twozyly, rozrastaly i rozlamywaly. Moim zdaniem odeszli ludzie kturzy mysleli inaczej niz ogol i dla dobra gildi dobrze sie stalo.

   Co do "namawiania" do odejscia tez uwazam ze to by bylo zle, kazdy robi to co uwaza za sluszne i nie powinienl nikt miec tegoza zle, no bo po co komu beef :D
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #65 on: August 13, 2011, 01:22:45 PM »

Pieknie panowie pieknie najpierw zapewnienia o dalszej checi wspopracy z Twierdza ogolnej przyjazni i wogole a w miedzyczasie namawianie ludzi do odejscia kopanie dolkow i wbijanie sztyletow w plecy czysta hipokryzja i dwulicowasc. ALe spoko tak dalej jeszcze troche i moj smutek z powodu waszego odejscia przerodzi sie w radosc.
Figielka
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4



« Reply #66 on: August 13, 2011, 03:07:34 PM »

Szkoda, że tak się dzieje, jak się dzieje, ale Panowie którzy odeszli są dorośli i myślę, że są także odpowiedzialni za swoje decyzje. Podjęli takie, a nie inne kroki - wypisali się, więc trudno. Przykro mi, no i pewnie nie tylko... ale co zrobić? Przecież nie będziemy ich zmuszać do niczego. Będą chcieli - wrócą... Oczywiście jestem ZA!
Sin napisał bardzo dobrego posta i mam nadzieję, że będzie na niego odpowiedni odzew.
Nikt z nas nie chce tutaj żadnego wyścigu szczurów, my po prostu powinniśmy potrafić się zgrać i zgodnie razem bawić się w tej grze, tworząc jakąś fajną grupę - gildię.

Pozdrawiam  ;)
anabled
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2



« Reply #67 on: August 14, 2011, 12:35:48 AM »

ahahahahahah nie no niezle :) wrescie sie zalogowalem na to forum :) napadzior spoko ,tylko malenki szkopulik w tym screenie czemu jest tylko koniec naszej rozmowy a gdzie 20 zdaniowe wypowiedzi i moje argumenty ?:)
anabled
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2



« Reply #68 on: August 14, 2011, 12:42:48 AM »

a wiec moje argumenty na biganie w wb 1 iz ze mam niski rr i kiepski set nieoplaca sie marnowac slota w pt i ap helera na mnie 2 jesli mialbym biegac z wami prosze o poket guarda i helera bo bez nich moge najwyzej stac 65ft od targetu i uzywac Snap shot( strzal z pistola /toporek )
3 wole nabic szybko wysoki rr i wtedy biegac w def doomku z wami przynajmniej cos zrobie
4 drzewko na aoe ssie moze na 100 rr cos zrobi wroć pkt 1
5 innymi klasami niegram bo chce dobic 1 postac do 90
6 wh nienadaje sie do wb na niskim rr
itd itd to byly moje argumenciki na tkz
 

które były troszke wczesniej albo nizej napewno przed "odejsciem" z gildi

a bagow cheatow i innych spraw jest jeszcze sporo z kazdym dniem nowy bag :)
ps hidnij sobie w ustawieniach layout editor okienka z pt albo all na hide albo zmniejsz sobie je v addon phantom niewiem czy jeszcze działa , przynajmniej mnie zawsze to denerwowało :)
Mały destrak a potrafi chyba mam to w naturze a tak naserio bo przeczytalem wszystkie wasze posty niezla jadka hehe tylko niewiem czemu dostalem 1 GWIAZDEK podobno z ninjowalem komus golden baga na 3 stagu tylko jak skoro miałem lock na to 2 sprawa napa niemam ci za zle ale naserio wklej cała rozmowe plz i erlostar zabicie mnie na 1% hp bylo by chyba truden nawet dla ciebie :)
lubie biegac solo ale bardziej w 1 pt ( przykład khorse i ekipa :)  jesli chodzi o wb prosze spoko ale jak wczesniej juz pisalem klasa ta potrzebuje pro tanka i hila albo jakiegos zgrania main assist challenge stagger root sner rift itd itp
co do wtorkow jesli chcecie beigac po rvr i sie szkolic zrobcie sobie ja w srody z mordkami pobiegacie przynajmniej sie wyszkolicie :) thx za wszyskie miłe słowa i pa


a fajna ta opwoiesc medealcor tylko ze dorosła osoba jak ty i inni twierdzicie powinna raczej wysłuchac 2 strony a nie KOLES JEST CZARNY WIEC JEST WINNY NA SZUBIENICE GO ,pamietaj o jednym twoje dziecko moze tez byc destrackim zdrajcą a pozatym ..."KAZDY KŁAMIE"....
i na konieć zebyscie mieli znowu o czym pisac  http://www.youtube.com/watch?v=ueCVapWJO4g&feature=related
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #69 on: August 14, 2011, 09:43:47 AM »

Anabled, proszę Cię - historyjkę o swojej nieprzydatności w wb możesz odłożyć na półkę. Nie jesteśmy pro i w naszych wb biegają levele 30+ czy low ranki. Więc akurat ten argument jest nietrafiony.
Masz drugon guna? masz Blessed Bullets of Confession? masz Incognito? Więc bez względu na rank przydasz się w wb.

Poza tym pozwól że o tym czy jesteś potrzebny zadecyduje lider wb.

Po prostu nie chciało Ci się biegać z gildią - i przypominam że mówimy tu o JEDNYM WIECZORZE!! Niewielkie poświęcenie za przywilej biegania w gildii.


A do naszych byłych kolegów gildiowych - jeśli faktycznie namawiacie osoby do odejścia z Twierdzy to mega skurwysyństwo i zagranie niegodne Twierdzowicza, więc chyba lepiej że się pożegnaliśmy - szkoda tylko że w takich stylu.
Medaelcor
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #70 on: August 14, 2011, 09:53:47 AM »

  ,pamietaj o jednym twoje dziecko moze tez byc destrackim zdrajcą a pozatym ..."KAZDY KŁAMIE"....
i na konieć zebyscie mieli znowu o czym pisac  http://www.youtube.com/watch?v=ueCVapWJO4g&feature=related

nie wiem jak mam rozumieć "twoje dziecko moze też być destrackim zdrajcą" i generalnie wolał bym żebyś mi to wytłumaczył

Quote
fajna ta opwoiesc medealcor tylko ze dorosła osoba jak ty i inni twierdzicie powinna raczej wysłuchac 2 strony a nie KOLES JEST CZARNY WIEC JEST WINNY NA SZUBIENICE GO

W kwestii historyjki... no niestety skutkuje tu nie zrozumienie tekstu no ale rozumiem topic dość długi...
Cały jej sens polega na tym że ta druga strona postanowiła nie rozmawiać tylko uciec od problemu.
Mimo to wysłuchałem drugiej strony - brak jakichkolwiek argumentów, ale tu nie mowa o Tobie więc nie wiem co Ty masz do powiedzenia w tej sprawie.
Nikogo nie osądzam, a za to, że "jest czarny" tym bardziej.

A co do Ciebie i co do Twojej przydatności... Fastus dwa dni temu na 79rr nie raz przechylał szalę zwycięstwa na naszą stronę...
Nikt nie miał problemu z Twoją przydatnością a z tym że wiedząc że gramy dzień rvr postanowiłeś zapraszać ludzi na TOVL.
Resztę skomentował Inkwi
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #71 on: August 14, 2011, 10:31:46 AM »


Poza tym pozwól że o tym czy jesteś potrzebny zadecyduje lider wb.


Thagiren zdecydował i go wywalił z wb
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #72 on: August 14, 2011, 10:52:49 AM »

Wywalił go bo nie biegał z nami.

Zresztą potem lider się zmienił i zapraszał go do wb więc o czym my tu mówimy?
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #73 on: August 14, 2011, 02:11:45 PM »

Inkwi użyłeś mocnego słowa, przypomnę Ci, że jak był sojusz z GR wielu graczy odeszło właśnie w ten sposób. Za namową innych. Wówczas Twój komentarz ograniczał się do słowa trudno. Wiem, że Twierdza stanowiła przedsionek GR (takie warunki wynegocjowałeś) ale miało to być podobno na zasadzie - masz odpowiedni rr, GR chce Cię możesz iść. Doprowadziło to do sytuacji, że nie moglismy wystawić nawet mocnego party a co dopiero wb. Dopiero wyjście z sojuszu ukróciło ten proceder i siła gildii zaczęla powracać - przypomnijcie sobie zimę. Potrafilismy pokonać zarówno mordki jak i libertalię.  Teraz niestety nasze wb rozwala jedno party. Realia serwera się zmieniły.

Wracając do sytuacji Anableda. (Nie będę podawał nicków bo to nie o to chodzi) Przez chwilę jak byłem liderem były dwie poważne awantury. Pierwsza: bluzganie personalne - skończyło się na banitach. Po dwóch dniach sytuacja się uspokoiła. Druga: poważne nadużywanie alkoholu przez kilku graczy i związane z tym bardzo ordynarne zachowanie na mumblu i odzywki na czacie.
Sprawa się wyjaśniła ale skłoniła mnie do odejścia z gildii. Musiałem jakiś czas polatać solo. Miałem wybór wywalić jakiś 5 graczy w tym 2 oficerów albo uspokoić sytuacje i odejść. Wybrałem drugie rozwiązanie.
Ale nikogo nie wywaliłem bo uważam, że każdemu należy dać szansę. Anabled jaki jest każdy wie i mimo to nie powinien wylecieć. Jeden z oficerów notorycznie nadużywał alkoholu i wyprawiał naprawdę bardzo dziwne rzeczy - nie wyleciał.
Niektórzy nadużywali wulgaryzmów zarówno na czacie jak i mumblu i to w taki sposób, że dawno powinni wylecieć - nie wylecieli.

Nie gniewaj się ale ostatnio dużo czasu spędzałeś na nornie nie grając w gildii a dużo wypowiadasz się na tematy związane z gidią. Jesteś jednym z najstarszych graczy w tej gildii - rozumiem to ale pograj przez kilka tygodni codziennie i będziesz miał lepszy obraz sytuacji.
Może wróć na fotel lidera i spróbuj poukładać wszystko na nowo.
Tak jak pisałem nie chcę awantur i kłótni a także wysłuchiwania masy bluzgów. Sam nie jestem święty ale czasami i mi uszy więdną.
Zawsze super mi się grało w Twierdzy o czym wiesz. Wyjątkami są przytoczone wyżej sytuacje. Na szczęście za 3 lata mojego grania takich sytuacji nie było wiele.

I jeszcze raz podkreślam, nie mam nic przeciwko Napadziorowi jako GL. Nie powiem czy Napadzior nadaje się na GL czy też nie. Gdybym był przy głosowaniu wstrzymałbym się od głosu. P Wiem jedno jako wb lider sprawdza się.
Więcej w tym temacie się nie wypowiem, jeśli ktoś ma jakieś pytania czy wątpliwości zapraszam na priv in game.
Dziękuję za uwagę i do zobaczenia w trakcie kopania destrackich tyłków :)
 
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #74 on: August 14, 2011, 02:29:24 PM »

:) Anabled :D wiesz jest takie powiedzenie - najglosniejszy pies we wsi nie gryzie :d wiec nie mow hop :P

i erlostar zabicie mnie na 1% hp bylo by chyba truden nawet dla ciebie  - a to o czym pisalem wogole nie mialo nic wspolnego z toba :D ludzie czesto odpisuja nie rozumiejac wogole tektu ktory przeczytai...moze jestes swietnym explouiterem - ale multi graczem coz...sam chyba wiesz najlepiej...dlatego jak pisalem wczesniej nic nam tu po tobie skoro wolisz biegac solo - i ja takie stanowisko utrzymuje u bede utrzymywal przy kazdej osobie - tak jak bylo z Inkwi wczesniej i kilkoma innymi oobami - czec osob z gildii poprostu nie dostaje inv do party bo wola solo...

1 pytanie do officerow ode mnie - bylych ofc - zaglosowaliscie wszyscy na napadziora - i po jego wygranej odwrociliscie sie od niego plecami i wyszliscie z gildii...yyyy.....to po huj glosowaliscie na niego? bo to naprawde zaczyna wygladac na to ze czec osob z gory zaplanowala swoje dzialanie...oczywiscie moge sie mylic i to grubo...
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Print