Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: U20 - sprzęta  (Read 10286 times)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #30 on: March 31, 2017, 09:23:51 AM »

Quote
Heh, czyli mnie oczy nie myliły, jak hunter moby po 30k mial na jeden strzał. Masakra.
Wczoraj 2 bohaterskie wargi i jeden reaver rzuciły wyzwanie hunterowi i miniemu ;) .... ech ... ja tam do swojego hunta nie zdążyłem dobiec. Zginąłem, jakby to rzec, w przelocie :). Dostałem ze 3 cryty po 38-43k i zginałem w skoku.
Ale najlepsze są burgi. Ostatnio dostałem od jednego dota z cunning attack, chyba z 10 x po 8,5k. Zginąłem w bramie Gramsfoot :)
Nowy dodatek to chwalebne zdarzenie ale kochani devsi tym razem ostro przegięli i lekko tego nie przemyśleli. Albo odwrotnie ;)

Ja nie będę dyplomatyczny - nasi "kochani devsi" to idioci :)

taki docik?


W zasadzie burg niewiele więcej musi robić, mam wrażenie, że nawet przestali wykorzystywać CTG exploit, śmierć od pojedynczego dota jest większym upokorzeniem ;)
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #31 on: April 11, 2017, 10:03:44 AM »

Nie wiem czy coś zmienili, czy zaczęłam mieć szczęście - journale do recek reputacyjnych poleciały mi 3 z FI, 1 z depozytu. Do tego z FI itemki repowe różnych frakcji. Także jest łatwiej.

Hm... za to przestały lecieć itemki do craftu ze skrzynek, albo drastycznie zmniejszyli drop rate. Zła wiadomość na tailora, cooka i scholara.
Pages: 1 2 [3]
  Print