Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Scoundrel - to jest to!  (Read 2602 times)
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« on: January 02, 2012, 05:12:36 PM »

Tak jak w temacie, dawno już gra postacią mi sprawiała tyle przyjemności co gra scoudrelem. Eliciaki jem na śniadanie a mój przydupas po inwestycji w armor i endurance to extrastank, co to generuje takie aggro, że głowa mała...
Polecam, super klasa. I do solowania i na HC (bo i se poleczyć można jak ktoś lubi).
Więcej przemyśleń niebawem.

Pzdr,
devolo
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Reply #1 on: January 03, 2012, 09:18:43 AM »

to może kolega pochwali się buildem dla tej postaci oraz ekwipukiem, co byśmy mogli się wszyscy przekonać o "mocy" tejże klasy :)
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #2 on: January 03, 2012, 03:37:05 PM »

Za niski level, żeby wypowiadać się na temat buildu. Generalnie inwestuję w drzewko healera a to dlatego, że przydupasa mam tanka a generalnie gram solo.
Sprzęty z endurance i cunning, ewentulanie enhancementy z presence.
Corso => endurance + aim, co zwiększa jego żywotność.
Elitki w słoneczku jadam na śniadanie, nawet z addami.
W grupie, dzięki inwestycji w cunning całkiem nieźle sobie radzę w healu, co prawda jak ekipa zaczyna dostawać ostre baty często brakuje mi energii. Ale z ogarniętą grupą healowanie tanka i dohealowanie reszty ekipy nie sprawia większego problemu.
Warto pamiętać w takich sytuacjach o Pugnacity i Cool Head i przy ostrzejszym, dłuższym starciu odpalać co CD.

A no i byłbym zapomniał: podstawa egzystencji: Stealth i Disappearing Act i alleluja i do przodu...


Z takimi perkami Han Solo to pikuś ;)

Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #3 on: January 11, 2012, 09:24:42 AM »

A jeszcze fajniej sie gra jak już sie dostanie healing companiona - operative dostaje kolo lvl 40, wiec wy chyba tez - od tego momentu full dps i jest jeszcze bardziej odlotowo :).
Pages: [1]
  Print