Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Powrót czy warto?  (Read 14888 times)
Dimzard
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« on: March 14, 2012, 10:47:34 AM »

Witajcie

Kiedyś dość sporo grałem w młotka spędziłem w waszej gildii niezliczone godziny później jakbym się wypalił miałem jakieś chwilowe przebłyski tymczasowych powrotów ale też niespecjalnie wypalały.
Czytam o sytuacji w młotku ludzie narzekają na bugi zamykanie serwerów migracje odchodzenie graczy i ogółem słabą kondycje Warhammera Online coraz bardziej domagając się wersji free to play. Czy mimo wszystko warto jest wydać jeszcze te 50zł i zabawić się choć te 30dni? Czy będzie tam z kim grać tudzież czy wasza gildia jeszcze jakoś żyje?

Pozdrawiam

Robert

ps. Z góry dziękuje za odpowiedź
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #1 on: March 16, 2012, 01:23:41 AM »

Czesc, grac jest z kim ostatni merge serwerow i stworzenie jednego europejskiego i jednego amerykanskiego serwera wyszedl na dobre o ktorej bys sie nie zalogowal zawsze ktos sie kreci (ostatnio zmotowalismy wb o 3.30 nad ranem) i generalnie renown leci:) stolica jedna dzeinnie minium jest a czesto 2 lub 3 zalezy od tygodnia. Bugi jak byly tak sa (ale to juz bardziej problem kazdego mmo a nie tylko warhammera) niektorzy narzekaja i marudza innym dalej sie podoba tu w sumie tez chyba bez zmian. Twierdza dalej istnieje i powoli po wszystkich komplikacjach wychodzimy z dolka, mamy sie coraz lepiej nowi gracze dolaczaja plus aktywny i wspolpracujacy alliance tez doklada swoje:) Podsumowywujac zle nie jest, populacja serwera daje rade a to najwazniejsze, dalej sie bawimy i dzielnie zwalczamy destracke scierwo:D Tak wiec jesli tylko masz ochote serdecznie zapraszamy:)
Hundreds
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 79


« Reply #2 on: March 19, 2012, 11:27:21 AM »

Właśnie miałem o to samo pytać. Dzisiaj będe klieta zasysał.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #3 on: March 19, 2012, 03:42:19 PM »

Ty Brutusie!!

A tak swoją drogą to też myślę o powrocie. Boli mnie tylko że abonament w TOR mam do końca kwietnia. Choć tam już prawie nie gram więc nie wiem czy jest sens czekać?

Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #4 on: March 20, 2012, 06:20:59 PM »

Ok, mam info na swoim koncie o 14 darmowych dniach.
Pytanie czy można je jakoś odpalić bez wpisywania kodu z pre-paida lub podawania nr karty.

Jeśli nie to pytanie czy wprowadzenie nr karty automatycznie oznacza wykupienie określonej długości subskrypcji + te 14 dni, czy można wykorzystać 14 dni i usunąć dane karty, a co za tym idzie nie opłacać suba?

Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #5 on: March 20, 2012, 06:24:38 PM »

Ad1. nie wiem

Ad2.  nie powinno Ci ściągnąć nic z karty przed upływem 14 dni.

P.S przedłużyłem suba, znowu :)
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #6 on: March 20, 2012, 07:01:07 PM »

Moj wspolokator po zaplaceniu karta anulowal subskrypcje i po wykorzystaniu 14 darmowych dni nie przedluzylo mu o kolejny miesiac tylko konto znowu przeszlo w nieaktywne. Z karty zadnej kasy nie pobierze przed uplywem darmowych 14 dni.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #7 on: March 20, 2012, 08:38:51 PM »

No to czekamy już tylko na zassanie klienta ;)
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #8 on: March 20, 2012, 08:49:24 PM »

W sama pore:D Na Norn i Badlands przenosza resztki niemieckiego serwera, nie dosc ze mozna bic destro to w dodatku niemieckie destro:D
Charon
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


« Reply #9 on: March 22, 2012, 11:21:06 PM »

Ehh... ja tez powoli mysle o powrocie tak chociaz na miesiac. Nudzi mi sie juz te czekanie na GW2. Zastanawiam sie tylko czy obecnie bylby problem z przeniesieniem postaci z Azgala.
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #10 on: March 23, 2012, 02:57:55 AM »

Problemow nie bedziesz mial zadnych wszystkie postacie z Azgala chociaz serwer juz jest zamkniety dalej sa zapisane i mozna je bez probelmu transferowac.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #11 on: March 23, 2012, 08:20:09 AM »

Potwierdzam. Transfer miałem otwarty dla wszystkich postaci z azgala.

Problem miałem niestety z nickami - wszystkie moje nicki były zajęte (nie ma już Inkwizytora, Kostucha, Onufrego... :( )
Ofock
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


Waar


« Reply #12 on: April 15, 2012, 09:09:32 PM »

Serwus,
Kto obecnie ze "starszej" Twierdzy morduje destraków ?
Tak się zastanawiam może bym spalił trochę destrackiego ścierwa. :)
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #13 on: April 15, 2012, 09:25:30 PM »

Ze starej Twierdzy online widziałem Borlisa, kiedys był jeszcze Kao. Inkwi, Goraczka i ja gramy w Forsakenach.
Ofock
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


Waar


« Reply #14 on: April 15, 2012, 09:50:27 PM »

No dobra, to sie loguje.
Pages: [1] 2
  Print