Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Dodakowe narzędzie do komunikacji G+  (Read 5600 times)
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« on: August 02, 2012, 08:33:48 PM »

Czołgiem Twierdzo :).
Jako, że zaczynamy nowy rozdział w naszej wspólnej przygodzie to jest GW2 tym razem chciałem zaproponować dodatkową metodę komunikacji. Mianowicie G+ (Google+ dla mało wtajemniczonych :P). Plusy korzystania są jasne bo od razu w nazwie :P ale i hanga-out (viedo albo voic chat dla na przykład oficerów z wieloma możliwościami) gtalk dla całej gildii można poza forum komunikować się instant, wydarzenia świetnie nadają się na planowanie wypadów, dodatkowo można tworzyć i udostępniać kalendarz co też jest przydatne.
Wiem, że jest w śród nas wielu ascetów internetowych którzy z założenia będą na nie ale jeżeli znalazło by się kilka chętnych osób do przetestowania G+ do jak by dodatkowego sposobu komunikacji gildi dajcie znać. Chętnie podziobie, żeby to zrobić :).
Arthua
Gość
« Reply #1 on: August 03, 2012, 06:58:33 AM »

Metoda fajna i chętnie potestuje, ale miałem nadzieję że na potrzeby GW2 będziemy mogli zrobić porostu kanał na istniejącym TS.
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« Reply #2 on: August 03, 2012, 07:37:55 AM »

Tutaj coś będzie trzeba grubo pomyśleć, żeby można było się łatwiej z innymi gildiami komunikować.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #3 on: August 03, 2012, 09:47:09 AM »

na istniejącym TS.
TS będzie na tą chwilę głównym gildiowym narzędziem komunikacyjnym. G+ to faktycznie można potestować pod kątem współpracy z innymi gildiami. Znam, ale osobiście nie korzystam, w ogóle mam dużą niechęć do tego typu portali, ale się dostosuję jeśli G+ zda egzamin,
Eilhart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 35



« Reply #4 on: August 04, 2012, 10:48:04 PM »

Mam takie pytanie...kiedy dostaniemy namiary na TS? Fajnie by było ludzi poznać :)
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #5 on: August 05, 2012, 01:47:03 AM »

W tej chwili różne oddziały Twierdzy korzystają z różnych komunikatorów i serwerów. Na beta i stress testach korzystaliśmy z TS ze swtora. Na razie nie wiemy czy dalej będziemy z niego korzystać. Sprawa komunikacji wyjaśni się po spotkaniu gildii sojuszu. Najprawdopodobniej zostanie to podane na tydzień przed headstartem, tak samo informacja na jakim serwerze będziemy grać.   
Ravelm
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10



« Reply #6 on: August 20, 2012, 11:07:43 AM »

Przydałby się nam jakiś kalendarz np. taki jak na browarze gdzie byśmy wewnętrzne swoje eventy zapisywali. Byłoby czysto i przejrzyście wtedy i raczej nikt by niczego nie przeoczył.   
Eilhart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 35



« Reply #7 on: August 20, 2012, 11:48:38 AM »

A ja powtórzę pytanie o TS (czy inny komunikator). Premiera za pasem a ja nic o komunikacji nie wiem. Jak będziecie dodawać do gildii in game? Będziemy pisać nicki na forum czy dostaniemy nick osoby, do której mamy sie zgłaszać?
Q-ho
Gość
« Reply #8 on: August 20, 2012, 12:00:38 PM »

Wszystkie informacje będą napewno podane na forum przed 25 sierpnia więc się nie denerwuj :) Co do komunikatora głosowego to będziemy używać TSa namiary również zostaną podane na forum przed 25 sierpnia lub już w grze jako MOTD :) Napewno Claymore oficjalnie jeszcze wszystko napisze  ::)
Eilhart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 35



« Reply #9 on: August 20, 2012, 12:09:04 PM »

Wszystkie informacje będą napewno podane na forum przed 25 sierpnia więc się nie denerwuj :) Co do komunikatora głosowego to będziemy używać TSa namiary również zostaną podane na forum przed 25 sierpnia lub już w grze jako MOTD :) Napewno Claymore oficjalnie jeszcze wszystko napisze  ::)
RAAAAAGE!!
A tak serio to, kto się denerwuje? :) Ja się tylko pytam, bo w GW2 nie grałem nawet chwilę i nie wiem jak wygląda cały interface, a nie chcę biegać po Tyrii jak dziecko we mgle w poszukiwaniu guild mates :)
Pages: [1]
  Print