Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16
  Print  
Autor Topic: Rozważania gildiowiczów nt serwerów  (Read 52027 times)
dzam
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



« Reply #105 on: December 18, 2011, 05:30:08 PM »

A czy rozwazliscie kiedykolweik pomysl aby przeniesc cala gildie na inny serwer,moze w przyszlosc dadza opcje transfer guild tak jak w rift masz.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #106 on: December 18, 2011, 05:45:14 PM »

Rozważania nad jakimikolwiek zmianami to kwestia przyszłości.

Jeszcze gra na dobre nie ruszyła, a Wy już kombinujecie. Jeszcze raz proszę o cierpliwość
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #107 on: December 18, 2011, 06:13:24 PM »

E tam zaraz 'kombinujecie'.
Skoro mam czekać kilka godzin aby pograć 10min to ja już wolę pograć gdzie indziej bez stresu i nerwów. A jak się luźniej zrobi na głównym serwerze to wrócę ;)
Bertrond
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 75



« Reply #108 on: December 18, 2011, 06:48:04 PM »

Wysiurlało mnie na pulpit bez powodu jak poleciałem na flotę... I czekaj teraz dwie godziny, albo i więcej... :'(
Maured
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« Reply #109 on: December 18, 2011, 07:15:19 PM »

Wlasnie skonczylem czekac 3h na miejsce... zaczelo mnie ladowac iiiiii zwiecha SWTORA !!!!!!!!!!!! Mialem nadzieje ze moze utrzyma mnie w kolejce mojej i wejde odrazu... gdziee tam stoje od nowa 1200 chetnych z przodu.... JA PIE...... Gra jest mega fajna ale jak to tak bedzie wygladac to chyba szybciej skoncze w to grac niz zaczalem. 3h to ja mam moze dziennie czasu dla siebie...
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #110 on: December 18, 2011, 08:56:47 PM »

Axe tylko co to za radocha z gry na "zapasowym"serwerze jak będziesz musiał pożegnać się z postacią  - jeśli zdecydujesz się przejść na red eclipse.

Ja dostałem dc przy oddawaniu questa. Potem jeszcze zaczął siągach mi się patch i 1150 w kolejce. Także na dzisiaj zakończyłem już przygodę ;)
Przynajmniej żona się ucieszy ;)
Maured
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« Reply #111 on: December 18, 2011, 09:17:16 PM »

Czy orientujecie sie moze jakie jest IP Red Eclipse ??
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« Reply #112 on: December 18, 2011, 09:34:55 PM »

sytuacja powoli robi się paranoidalna. realny czas oczekiwania na zalogowanie do serwera w godzinach popołudniowych to +3h...
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #113 on: December 18, 2011, 09:40:56 PM »

Ok, a poruszając czysto teoretycznie zmianę serwera - jak sobie to wyobrazacie?

Czy przeniesienie postaci jest możliwe? Nic mi o tym nie wiadomo. W takim razie gildiowicze musieli by zostawić swoje obecne ludziki (20+? 30+ lvl?).
Część się zdecyduje, cześć nie i będzie jeden wielki burd... bałagan.
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« Reply #114 on: December 18, 2011, 09:52:21 PM »

Jakby co to nie odbieraj mojego postu jako kolejną sugestię do zmiany serwera. Po prostu stwierdzam fakt oraz informuję kolegów i koleżanki (chyba mamy takie ;) ) z gildii o sytuacji. Prędzej wstrzymam się z wklepaniem numerka z gry, niż będzie mi się chciało bawić w zmianę serwera bez wsparcia BW, a skoro na razie nic nie wiadomo jak to mogłoby wyglądać to tym bardziej obstaję przy pozostaniu na The Red Eclipse.
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #115 on: December 18, 2011, 09:52:33 PM »

Ja obecnie gram na Rouge Moon, nick Karolus.
Kolejek nie ma, serwer PVE.

Jak się sytuacja ustabilizuje za kilka dni będę częściej wpadał na nasz serwer. Na razie to jest paranoja. Nie mam czasu czekać 4h żeby pograć :-(
Maured
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« Reply #116 on: December 18, 2011, 09:55:38 PM »

JA mam tylko cicha nadzieje ze oni nie otworzyli calego capa na servie... bo ja az boje sie pomyslec co to bedzie po dwudziestym :(
Gwynbleeid
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21


« Reply #117 on: December 18, 2011, 10:33:26 PM »

JA mam tylko cicha nadzieje ze oni nie otworzyli calego capa na servie... bo ja az boje sie pomyslec co to bedzie po dwudziestym :(

ja też :) Czekam na jakieś oficjalne info do wtorku i jak okaże się że capa nie powiększyli to nie będę się męczył i przy okazji wam miejsca na red eclipse zajmował. Uważam że przy tym capie i jak podczas premiery dojdą gildiowicze z różnych gildii to czas się jeszcze zwiększy: / Mam neo i często mi wywala net na 1 min. 
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #118 on: December 19, 2011, 02:09:34 AM »

A czy rozwazliscie kiedykolweik pomysl aby przeniesc cala gildie na inny serwer,moze w przyszlosc dadza opcje transfer guild tak jak w rift masz.
Zanim wprowadzą usługę transferów, to zapewniam Cię, że kolejki będą już przeszłością. ^_- Developerzy niestety transfery otwierają dopiero gdy populacja wymiera, a nie kiedy są przepełnienia.

I tak planowałem zrobić sobie alta (a może nawet kilka), więc pomysł zapasowego serwera nie jest taki zły. Gdybyśmy ustalili jakiś wspólny, to moglibyśmy otworzyć tam tymczasowy przyczółek Twierdzy. Gdy się sprawa z kolejkami uspokoi, wrócilibyśmy na mainy, a alty poczekałyby na możliwość transferów... Hmm?

EDIT:
Tak się zastanawiałem od strony oficera nad przeciwwskazaniami "zapasowego serwera". Owszem, rozdrabniamy guildię. Ludzie, którzy wylevelują na tym zapasowym serwerze swoje postacie mogą nie chcieć wrócić na "główny". Pojawia się również problem zarządzania, bo jeśli obie guildie mają funkcjonować potrzebują aktywnych oficerów.

Jednakże! Już teraz ludzie (elfy, krasnoludy, insze mniejszości) tworzą postacie na innych serwerach, bo mało kto z nas ma czas stać w 3godzinnej kolejce. Posklejać to później będzie dużo trudniej niż przy wyznaczonym jednym "serwerze zapasowym". Jeśli te osoby znajdą sobie jeszcze nowe guildie, to w ogóle są stracone. Natomiast przy jednym serwerze zapasowym (a im szybciej go ustalimy tym lepiej) nadal zachowujemy jakieś pozory jedności, gdzie spoinami jest wspólne forum i TeamSpeak.

Poddaję do rozważenia, bo czas leci (i levele tych którzy już alcą na innych serwerach) a ja nie wiem czy mam sobie na Święta poszukać innej gry (np. rozpakować w końcu Force Unleash 2, który kupiłem kilka miesięcy temu i ciągle nie miałem czasu ;D).
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #119 on: December 19, 2011, 08:06:10 AM »

Pytanie tylko jaka jest skala tego "altowania" na innych serwerach? Bo patrząc po guild rosterze (z którego chyba jeszcze do końca nie potrafię korzystać) to liczba graczy online jest dość wysoka.

Zdaje sobie oczywiście sprawę, że niektórzy grają na innym serwerze, ale otwierając "przyczółek" oficjalnie damy zielone światło tym którzy jeszcze nie stracili cierpliwości na Red Eclipse.

Co więcej - Hundreds kilka dni temu założył sobie alta na innym serwerze, który był standard. Dzisiaj ten serwer jest full. Jaką mamy pewność że nasz "przyczółek" nie skończy podobnie i wpadniemy z deszczu pod rynnę?

Myślę, że spokojnie wyczekamy tydzień/dwa po starcie gry. Wtedy przeanalizuje się sytuacje i podejmie ewentualne działania.
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16
  Print