Pages: [1] 2 3
  Print  
Autor Topic: Co sądzicie o TOR?  (Read 9827 times)
Fantazmagori
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 151



« on: December 17, 2011, 04:41:44 PM »

Jak wyżej :)
co o gierce sądzicie :)

ja jestem bardzo miło zaskoczony tą grą :)
myślałem że nic poza WoW'em jeśli chodzi o MMO mnie nie wciągnie a tu proszę :)
ciężko się oderwać :)
misje dialogi wszystko wg mnie wykonane świetnie :)
Bertrond
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 75



« Reply #1 on: December 17, 2011, 05:38:17 PM »

Gra bardzo fajna jak na razie. Nigdy nie przepadałem za sci-fi, ale gra mi się bardzo przyjemnie. Jak uporają się ze wszystkimi kłopotami (właśnie czekam w kolejce po "errorze 9000") to będzie jeszcze lepiej.

Warzony podobają mi się, szczególnie Hutt Ball :D, na którym mój gunslinger przeważnie ma największy damage. :)

Popsioczyć mógłbym jedynie trochę na liniowość. Nawet jak są jakieś zadania dodatkowe to w większości przypadków wykonuje się je w tych samych miejscach co zadana z głównej fabuły.

W gruncie rzeczy niewiele jeszcze mogę powiedzieć, bo mam dopiero 12 level. ;)
Kujek
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


"do it or don't there is no try"


« Reply #2 on: December 18, 2011, 11:51:49 AM »

Witam.

SWtOR jest gra na ktora czekalem kilka lat i grajac w nia nie rozczarowalem sie ani troche :) swietnie wpasowany tryb "story" tylko moj komputer troche nie wyrabia ale dzisiaj kupuje nowy :D i wtedy mam nadzieje ze bede mogl rozwinac skrzydla :)  gra jest baardzo fajna :)
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #3 on: December 18, 2011, 01:14:19 PM »

Dzisiaj już tak naprawdę nikt nie myśli o stworzeniu jedynego słusznego MMO. O ile kilka lat temu był WOW i nic więcej to teraz mamy do czynienia już z prawdziwym wolnym rynkiem gier MMO i każda pozycja znajduje swoich fanów i odbiorców.

Zalew produkcji w tym sektorze powoduje, że trudno stworzyć coś nowego czy nowatorskiego, a producenci się po prostu boją, że ich nowe rozwiązania się nie przyjmą, więc w mniejszym czy większym stopniu popadają w schematy.
 
SWTOR mimo wcześniejszych szumnych zapowiedzi tak naprawdę nie odbiega znacząco od trendu. Poza udźwiękowieniem misji 95% i pozornym wyborem w scenariuszu tak naprawę wszystko już było w taki czy inny sposób podane.
Mi, jako casualowi, to w zupełności wystarczy, żeby się dobrze pobawić. A czy hardcorowi gracze zostaną dłużej, czy znowu po 30 dniach będziemy mieli spamowanie po general-chacie, że gra jest bee, buu i do ... to się okaże. :)

Dla miłośników S-F i świata SWTOR gra na pewno będzie kultową i jedynym poważnym MMO w klimatach S-F (poza EVEOnline - ale to inny rodzaj gry).

Przynajmniej do czasu powstania kolejnego "przełomowego MMO" (vide GuildWars 2) albo wygaśnięcia licencji na logo :)

Na oddzielną dyskusję zasługuje temat o przyszłość sektora gier MMO w ogóle.
devolo
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Reply #4 on: December 18, 2011, 09:25:26 PM »

Dla mnie jak na razie bomba. W WoW-a grałem ale bardziej dlatego że wszyscy w to grali niż żeby mnie wciągnął. Ja jestem z kolei graczem bardziej konsolowym (z racji dostępu do praktycznie wszystkich gier "i nie mówię o piractwie" a na PC grałem przeważnie tylko w WoW-a a wcześniej w SW: Galaxies. Reasumując gra spełnia moje oczekiwania, przynajmniej na tę chwilę, zobaczymy za pół roku co BioWare wyciągnie z rękawa.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #5 on: December 18, 2011, 11:57:41 PM »

Gra jest świetna. Ale to co się dzieje przy dostępie do serwerów to jedna wielka porażka.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #6 on: December 19, 2011, 01:45:43 AM »

Trochę bugów jest. Interfejs to tragedia (max 2 otwarte okienka i jeszcze się zamykają jak companion z misji wróci! Grrr!). Jest miejscami też trochę grindu (Bonus stage 1 - zabij 20 mobów, Bonus stage 2 - zabij jeszcze 50 tych samych mobów tylko korytarz dalej...), choć na szczęście jeszcze nie jest uciążliwy.

 Długość kolejek na serwer przekroczyła już granice zdrowego rozsądku.


Ale! Bawię się świetnie. Oglądam wszystkie filmiki swoje (Trooper) i brata (Smugler). Wczoraj zdobyłem statek i dzisiaj robiłem latane misje. Są miodne! PvP takie sobie, szczególnie że tam wymagania sprzętowe trochę wyższe i potrafi przyciąć. No ale to mnie akurat najmniej pociąga.

Ogólnie - gra na duży plus. Jest kilka klas którymi chcę zagrać, a więc i kilka fabuł do obejrzenia. Później pewnie GW2 wyjdzie, więc zmienię grę.



A i gdybym komuś miał polecać grę to jak najbardziej... ale nie w pierwszym miesiącu po premierze. Szkoda nerwów na kolejki.
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #7 on: December 19, 2011, 10:25:19 AM »

ja powiem to samo co wczoraj na TSie - żadna gra nie sprawiła mi mi tyle przyjemności z lewelowania - Bioware trzyma tu linie jak z najlepszych RPGów.

Jest sporo bugów:
- w inventory
- z  naszymi kompanami ( jak wróci z misji to np blokuje klawisze w czasie walki- mocno uciążliwe w pvp) - bugi z dawaniem prezentów ect
- z samym Gui - częste zwiechy przy połączeniu w Party-  nie można w nic kliknąć w żaden skill lub loot ect - tu tylko wyjście z party na chwilę pomaga; mała możliwość zmian/konfigu, brak skali ect.
- wczoraj 2x pod rzad w Mandalorian Riders nie mogliśmy otworzyć skrzynki z Bossów ( tych czterech)

ale to wszystko --- to drobne uwagi do naprawienia pierwszymi patchami - decydujący będzie też end gamingowy kontent - bo przy naszym poziomie lewelowania ( przynajmniej niektórych) szybko dotrzemy do 50tki ;)

na tą chwilę jestem "zakochany" prawie ;)
polecam jak ktoś się waha jeszcze. Bicie World bossa wczoraj z gildia w 14/16 osób bezcenne. :) jednak 50 osób  online stale robi swoje. zobaczymy jak bedzie dalej.
VonskiWan
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 28



« Reply #8 on: December 20, 2011, 11:20:10 PM »

Gra jest świetna, spełnia prawie wszystkie moje oczekiwania, oczywiście są bugi i niedoróbki ale nie oczekiwałem gry idealnej na starcie.

Jedyne do czego narazie się przyczepię to kolejki na serwerach akurat gram na dwóch obecnie na Leggions of Lettow po stronie imperium oraz z Twierdzą na red eclipse, i chyba to są 2 serwery z najdłuższą kolejką, obecnie pracuję do późna kończę około 21 i jak chcę się wbić na serwer mam kolejkę 2h.

Postanowiłem że daje sobie spokój narazie z graniem do około połowy stycznia, może się coś uspokoi do tej pory.

Zmieniłem także zdanie co do maina w Twierdzy będę grał vanguardem tankiem na początek a później sobie zrobie mojego gunslingera hehe (zmieniłem zdanie ponieważ po stronie imperium gram IA healerem i chcę coś innego spróbować).
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #9 on: December 23, 2011, 10:37:08 AM »

nie chcąc tworzyć nowego tematu wklejam tutaj
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6wjf_lWxqyI
obejrzyjcie bo warto
kawał świetnej roboty :)

Luna
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #10 on: December 23, 2011, 11:58:46 AM »

Zajefajne ;) Gdzieś wcześniej widziałem fotki, ale filmik wypas.
Hundreds
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 79


« Reply #11 on: December 23, 2011, 12:44:45 PM »

nie chcąc tworzyć nowego tematu wklejam tutaj
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6wjf_lWxqyI
obejrzyjcie bo warto
kawał świetnej roboty :)

Luna

o ja, w "TYM" momencie normalnie ciarki mnie przeszły...
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #12 on: December 23, 2011, 01:04:12 PM »

nom
zarąbiste przygotowanie :)
szczęka mi padła na podłogę,
oglądałem 2 razy i na pewno obejrze nie raz:)
Luna
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #13 on: December 29, 2011, 11:05:53 AM »

Całkowicie się zgadzam. Poza kilkoma niedoróbkami, które pewnie i tak w paczu zostaną usunięte Lucas Arts, Bioware i EA pokazali klasę.
Grafika przy dobrym sprzęcie będzie powalać. Mechanika gry jest dopracowana poza kilkoma szczegółami. Klimat = bezcenny.

Moim zdaniem najlepsze mmo, które ujrzało światło dzienne w ostatnich latach.


ps jednakowoż, trudno się wypowiadać nt całego kontentu bez liźnięcia rajdów.
Needa
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #14 on: December 29, 2011, 02:48:40 PM »

Gra jest super. Słabo tylko wypada przestrzeń kosmiczna.
Rozgrywka też bardzo, ale to bardzo przyjemna.
No i nie czuje potrzeby robienia kilkunastu HC dziennie jak to miało miejsce w wow-ie.  ;)
Pages: [1] 2 3
  Print