Pages: 1 2 3 [4]
  Print  
Autor Topic: Płatnosc_SW_Zle_EA  (Read 14839 times)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #45 on: December 23, 2011, 02:35:51 AM »



Cały czas piszę o tym, że nie mam CC, a karty płatnicze które mam nie są do płacenia w internecie.

A próbowałeś? Ja tez byłem pewien że z moją kartą nic nie zrobię (mam zwykłą debetową), a tymczasem wklepałem i przyjęło.
Maaro
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 70


« Reply #46 on: December 23, 2011, 08:25:53 AM »

Inkwi, próbowałem. Zresztą zdziwił bym się gdyby się udało, skoro od kilku lat się nie udawało :)
Zrobiłem tak ja pisałeś wcześniej, poszedłem do BZ WBK i kupiłem pre-paidową kartę kredytową, powiązałem ją ze świeżo utworzonym kontem na PayPal i ustawiłem płatności przez PayPal.

...

Co do weryfikacji płatności... proszę Was; Twierdza polska gildia gier mmo; naprawdę powinniście być świadomi takiej polityki dla mnie to było oczywiste, taki już nie świeży standard płatnych mmo.
Informacja jak wyraźna dająca jasno do zrozumienia o co chodzi.
Robiąc taka transakcje jak kupno danej gry i nie czytać o co chodzi (3 linijki na czerwonym tle), potem wychodzić z pretensjami... nc

Pozdrawiam

Huzar, proszę Cię... jaki standard? czytałeś cały wątek od początku?
Jakie 3 linijki na czerwonym tle? Specjalnie dla ciebie pod lupą obejrzałem pudełko z pre-orderem i pudełko z grą i jedyne co mam na czerwonym tle to na pre-orderowym pudełku 2 linijki tekstu: PRE-ORDER, GAME NOT INCLUDED"

Uwzięliście się, że nie byłem świadom, że za grę trzeba płacić. Otóż ostatni raz oświadczam (więcej już mi się na ten temat nie chce pisać), że zdawałem sobie sprawę, że do płacenia CC trzeba będzie ją po pierwsze mieć, a po drugie zweryfikować ją na stronie swtor w płatnościach. Nie zdawałem sobie tylko sprawy (jak się okazało wczoraj, podobnie jak setki tysięcy innych ludzi którzy zablokowali dostęp do strony swtor), że chcąc płacić pre-paidem, muszę go kupić od razu z grą.

Qwa, dotarło w końcu??


Ufff..... koniec z mojej strony :)
Kedwa
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 20


« Reply #47 on: December 23, 2011, 08:57:47 AM »

Maaro mam dokładnie takie same odczucia ..... Ea mnie w*****o na 100 zł i tyle.
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #48 on: December 23, 2011, 10:44:45 AM »


Huzar, proszę Cię... jaki standard? czytałeś cały wątek od początku?
Jakie 3 linijki na czerwonym tle? Specjalnie dla ciebie pod lupą obejrzałem pudełko z pre-orderem i pudełko z grą i jedyne co mam na czerwonym tle to na pre-orderowym pudełku 2 linijki tekstu: PRE-ORDER, GAME NOT INCLUDED"



Maaro, nie żebym się czepiał ;] ale wydaje mi się, że grę kupowałeś od Ruskich, jeśli nie widzisz na pudełku informacji o CC/pre paid ;pp
Jeśli jednak masz taką prawdziwą grę, to zerknij sobie na przód pudełka, i teraz twój wzrok zjedzie na sam dół, masz ładnie napisane co jest wymagane do grania w swtora ;]

Pozdrawiam.
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #49 on: December 23, 2011, 10:53:35 AM »

Cytując :"Piszesz jakbyś grał we wszystkie mmo jakie ukazały się od tego 2003 roku. Ja ostatnio grałem w AoC od 2009 do 2010 i pierwsze dokupienie abonamentu miałem po 30 dniach grania. Nikt ode mnie nie wymagał rejestrowania CC przed rozpoczęciem gry."

Tak gram we wszystkie MMO od 2003, płacę cały czas jedną i tą samą kartą,
 standardowa tłoczona karta Visa.
Ani typu CC, ani typu Charge, ani cokolwiek innego. po prostu Classic, który daje mi wolność w wyborze sposobu płatności na całym świecie ( jedyny problem to płatności w EU - przelicznik wielo - walutowy).

W AoCu , od razu podałem numer bo wiedziałem ,że będę grać, nie pamiętam do końca czy był wymagalny czy nie, po prostu nie zwracam na to uwagi już - kupowanie gry MMo na 1 miesiąc jest bezsensu. Pomijam już coś takiego jak Itunes, czy jakiekolwiek inne usługi pochodzenia USA, tam to już jest standard od lat.

Kolejki były zawsze, są i będą.

Czy to był AOC - kolejki były, czy przy WHO - mimo jazdy na forach GOA nie słuchało i się przejechało.
Tak z kolejkami na serwer jak i w podawaniu kluczy, przez 7 dni praktycznie ich strona była zblokowana - jak i serwery z kolejkami.

Przy AIONie, kolejki trwały dobry miesiąc zanim wszystko się unormowało na tyle by wejść bez nich.


Dla marnych dwóch dni gratisowego grania - setki tysięcy graczy lamentuje tu wszem i wobec, a ja na spokojnie wbiłem kod jak tylko dostałem grę w łapki - bo wiem , że zawsze i wszędzie przy każdej premierze będzie ta sama kolejka.

I nie winię EA, nie winię graczy i nikomu nie staram się przetłumaczyć bo po co ?
Każdy tworzy Sobie sam sytuacje w/g poczynionych wyborów.

Pozdrawiam
i przy okazji życzę

Wesołych Świąt , masy prezentów i braku kolejek po Świętach - tak na serwery jak i na "redeem code" site'ach.

Luna





Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #50 on: December 23, 2011, 12:06:39 PM »

Luna - w AoCu nr CC był wymagany. Grałem od premiery na serwerach EU, bez zdefiniowania płatności się nie dało nawet zacząć. Podobnie było potem w WAR (choć faktem jest, że GOA dała nam dość długi grace period (7? 10 dni?), ale też nie liczyli tych 30 dni z pudełka do grace period). Dlatego czytam ten wątek jak opowieść o wilku żelaznym.
Hundreds
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 79


« Reply #51 on: December 23, 2011, 12:41:17 PM »

Rozumiem całą krytykę osób bez cc, ale sorki, trochę to jest podobne do sytuacji, w ktorej kupujeice grę a kartę graficzną macie za słabą i gra wam nie rusza :) No takie sa wymagania producenta, było o nich wiadomo od jakiegoś czasu, głupie bo głupie, ale takie są, można co najwyżej zrezygnowac z produktu. Nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś wymyśla coś, z czym można się nie zgodzić. Lajf po prostu.
Fantazmagori
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 151



« Reply #52 on: December 23, 2011, 01:24:06 PM »

czy ktoś z was zamawia przez serwis Ultima.pl?
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #53 on: December 31, 2011, 12:14:24 PM »

2 pytanka:
Gdzie moge kupic klucz najtaniej? ;D
Moge jakos sprawdzic czy przyjma moja karte przed wklepaniem klucza?
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #54 on: December 31, 2011, 12:35:16 PM »

Możesz otworzyć subskrypcje kartą - w ten sposób sprawdzisz czy Ci ją przyjmie. :) Jeśli się rozmyślisz to po prostu zmienisz sposób płatności na pre-paid.
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #55 on: December 31, 2011, 03:34:45 PM »

z tego co ja tam widze to
Quote
You can't subscribe to Star Wars: The Old Republic until you have redeemed a Product Registration Code.

czyli musze najpierw wpisac kod zeby otworzyc subskrypcje. a ja chcialbym sprawdzic przed wpisaniem.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #56 on: January 01, 2012, 03:35:19 PM »

Mi normalnie działał paypal z podpiętą debetówką Visa.

Suba już usunąłem, bo w funtach płacić nie pozwolili (najtaniej), a w złotówkach taniej prepaida kupić z np. keye.pl. :P
Pages: 1 2 3 [4]
  Print